Günün Enerjisi

Hafta Sonu için Melek Kartı – İlerleyin!

1d59540a1758914664f73ef051b18386Mystique

İleriye doğru atılmaya devam, ‘hayır’ kelimesini cevap olarak kabul etmeyin, mucizevi çözümlerin ortaya çıkması çok olası

Sanki Cumartesi değil de Pazartesiymiş gibi bir kart çıktı karşımıza. Alışmıştık genelde hafta sonu için daha yumuşak kartlara ama buna göre tam istim doğru yoldayız ve ondan şaşmamamız, ara vermememiz gerekiyor.

Doğru yoldasınız! Çok fazla zaman ve emeğe mal olacakmış gibi görünse de şimdiye kadar yaptığınız iyi işe devam edin. Kesinlikle niyet ettiğiniz sonuca yaklaşıyorsunuz. Bazen bir amaç için çalışırken esneklik gerekir. Ancak bu durumda ayaklarınızı yere sıkı basmalı ve kararınızı değiştirmemelisiniz. Ödün vermek ve uzlaşmak sadece gerçekleştirmekte olduğunuz ilahi planı sulandırır.

Eğilmek veya başkalarını mutlu etmek arzunuza karşı koyun. Sonunda bu kişiler sizin ulaştığınız sonuçtan memnun olacaklar. Siz ilahi bir yolu izliyorsunuz, diğerleri sizin takip ettiğiniz vizyona sahip olamayabilir. Konuyla ilgili kişilere vizyonunuzu anlatmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ama hareketlerinizi savunma ihtiyacını hissetmeyin. Karanlıktan ışığa çıkıyorsunuz. Siz ne yaptığınızı biliyorsunuz ve biz cennettekiler sizi tamamen destekliyoruz!

Son derece güçlü kelimeler ve güçlü bir kart. Gerçekten meraklandım ne olacak acaba diye. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. İyi bir hafta sonu dilerim.

Teşekkürler Mystique!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

Kategoriler:Günün Enerjisi

Tagged as: ,

10 replies »

 1. Günaydın çok güzel bir kart Tüm gûzellikleri,bereketi,mucizeleri sevgiyle kabul ediyorum ve bugün sabırla bekliyorum. hepimize hayırlara güzelliklere vesile olsun.

  Beğen

 2. ne mi olacak ? Mucizeler olacak…. değişim bizim kendimizde oluyor..Yüce rabbimiz hepimizin yüreğinde …hepimiz birer birer iyileşiyoruz ve dünyaya barış,sevgi, huzur getireceğiz…Birbirimize kardeşçe yaklaşıp olduğumuz gibi kabul edecek ve değiştirmeye çalışmayacağız.Paylaşacağız her şeyi…bereketi getireceğiz… olumlu düşünüp mutluluğu ayağımıza getireceğiz… İyi hafta sonları Mor Alev..ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ İYİKİ HAYATIMIZDASIN TEŞEKKÜRLER HER EMEĞİN İÇİN..

  Beğen

 3. epey zamandır enerjiler ve mistik öğretiler ilgi alanımdı ancak hiç pandül almamış ve kullanmamıştım düne kadar 🙂 dün ilk pandülümü aldım tuzlu su içine arınması için koydum bu sabah elime aldığımda sorduğum ilk soru ‘doğru yolda mıyım? yaptığım çalışmalar ve düşüncelerimdeki değişim benim ve bütünümün hayrına mı?’ oldu..güzel bir ritm ile dönerek verdi cevabı bana pandülüm..pc başına geçtiğimde ise asıl cevabın burada olduğunu gördüm..evet doğru yoldayız evet değişim çok güçlü ve bizim ve bütünümüzün hayrına… 🙂 teşekkürler evren..

  Beğen

   • altınoluk’da uzun yıllardır alışveriş yaptığım bir doğal taş dükkanından..dükkan sahipleri arkadaşım oldu artık..güvenilir derken neyi kast ettiniz acaba pandül konusunda kaçırdığım bişey mi var diye düşündüm şimdi 🙂

    Beğen

    • Çok teşekkürler. Ağırlık merkezinin düzgün olması gerekiyor ki tam olarak görevini yapsın. Bir de taş ne kadar temiz enerjili, ne kadar doğal ise o kadar iyi. Dükkan sahibini tanıyorsanız mutlaka iyidir!

     Beğen

 4. öyle olmasına niyet ediyorum 🙂 teşekkür ederim..pandül kullanımı ile de ilgili bilgi paylaşırsanız çok mutlu olurum..sevgiyle kalın :))

  Beğen