Günün Melek Kartı – Rekabet, İddia, Çatışan Amaçlar

dc8b99eeda50c61eeca4ef8e282d5922Ateş Beşlisi

Birbirine rakip hedefler. Can sıkıcı detaylar. Şaka yollu da olsa hafif anlaşmazlıklar

Bu kart derin bir çatışmanın, büyük bir anlaşmazlığın kartı değildir. Ancak, bir kışkırtma, kuvvetleri ölçme ve gücümüzü kanıtlamak zorunda olduğumuz durumları gösterir. Biraz can sıkıcı ama önlemi çok kolay: KENDİNİZİ KAPTIRMAYIN, HİÇ CİDDİYE ALMAYIN.

Ne kadar rahat ve tarafsız olursanız bugün o kadar kolay geçecek. Her koşulda bu kart bizi kışkırtan olayları bir egzersiz olarak görmeye, ona inatçı bir ciddiyetle yaklaşmak yerine onu bir oyun gibi veya bir spor karşılaşması gibi ele almaya davet eder.

Bugün sabahtan mutlaka Michael’ın mavi ışığı ile korunma kalkanınızı güçlendirin. Karşılaştığınız durumlara sinirlenmemeye çalışın, duruma hakim olmak için Uriel’in gümüş alevini kullanıp daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/