Archangel Michael ve Ron Head’den Türk Okuyuculara Özel Mesaj

5b68fc907afbee6a5e68ca0a7783533fArkadaşlar, aranızdan bazı okuyucular Archangel Michael’ın mesajları özellikle Türkiye’deki değişim dalgasını çok isabetli bir şekilde analiz edip gördüğü, bize tam ihtiyacımız olduğu zamanda ihtiyacımız olduğu şekilde umut, sevgi, cesaret ve kuvvet verdiği için hem Ron Head’e hem de Michael’a teşekkür etmemi istediler. Ben dün bir teşekkür mesajı yazıp gönderdim. Bu cevabı ise biraz önce aldım:

Ne kadar harika bir mesaj. Sana ve senin bu mesajı göndermeni isteyen kişilere çok teşekkür ederim. Bu değişimin ön cephesinde sizler dimdik ayakta dururken kalbim hepinizle beraber. Dualarım da sizinle. Cevabım biraz zaman aldı çünkü mesajın çok özel biri tarafından alındı. Kendisi hepinize cevap vermek ve sizi sevgiyle kutsamak istiyor. Lütfen bunu okuyucuların için tercüme et.

Michael:

Mesajlarımız için hissettiğiniz şükran hissediliyor ve sevgiyle kabul ediliyor. Lütfen bunun karşılığında sizin gücünüzü, dayanıklılığınızı, cesaretinizi ve diğerleri eski kontrolcü yöntemlerini size zorla kabul ettirmeye çalışırken sizin barış ve sevgi içindeki duruşunuzun sonuçlarını  kabul edişinizi takdir ettiğimiz bu kısa mesajı kabul edin. Bu zamanların sonucu çoktan belli. Cennet sizin doğal haliniz olan huzur, barış ve özgürlüğe dönüşünüzü çoktan hükmetti. Siz de bu durumun daha uzun sürede gelmesindense hemen gerçekleşmesini sağlayacak kişiler olmayı seçtiniz. Bizim sizin kendinizi dizginlemenize ve metanetinize olan hayranlığımızın ve şükranlarımızın sınırı yok. Siz gerçekten cesurların en cesurusunuz. Şimdi cennettin kayıtsız şartsız sevgisini kabul edin. Biz sizin göz yaşlarınızı siliyoruz ve sizi kalplerimizde kucaklıyoruz.  Sizi kutsuyoruz.

 Size yardımcı olmak benim için bir şereftir, Ron

İngilizce bilen arkadaşlar için orijinal mesajı buraya kopyalıyorum:

What a wonderful message to receive.  Thank you, and thanks to the others who asked you to write.  My heart goes out to you all as you stand on the front lines of this change.  My prayers go with you, as well.  I have taken a bit of extra time before answering because your message has been received by someone very special and he desires to answer you all and give his loving blessings.  Please translate this for your readers.

Michael

Your gratitude for our messages is felt and lovingly accepted.  Please accept from us in return this short message of appreciation for your strength, your courage, and your acceptance of the consequences of standing in peace and love as others attempt to force the old controlling ways upon you.  The outcome of these times is already given.  Heaven has decreed that you be returned to the peace and freedom which is your natural state.  You have elected to be those who will bring this to pass sooner rather than later.  Our admiration and gratitude for your restraint and steadfastness is boundless.  You are truly the bravest of the brave.  Accept now the unconditional love of heaven.  We wipe your tears and hold you in our hearts.  Bless you all.

It is an honor to be of help to you all, Ron