Önemli – Mor Alev Enerjisi Daha da Kuvvetleniyor – 15 Temmuz Pazartesi Sabah 6.30 a Kadar Kritik bir Zaman Dilimi

81f8d55c-6d45-4370-9867-1f576dffc0dc-620x372Arkadaşlar, bu bilgi biraz önce geldi. Yazarı ise çok güvendiğim bir kaynak. Alelacele size iletmeye çalışacağım. (Eğer imla hatası falan varsa şimdiden özür dilerim, pek zamanım olmadığı için acele ediyorum)

Farkındaysanız bu hafta Archangel Rafael’le dolu bir hafta geçirdik. Rafael doktorumuz ve şifacımız, zarif ve sessiz bir melektir. Michael mesajlarını ne kadar çok yüksek sesle ve ısrarla biz duyana, anlayana kadar kulaklarımıza bağırıyorsa, Rafael’in şifası o kadar derinden ve narin bir his bırakarak gelir. Bu iki kardeşin çalışma şekilleri neredeyse birbirine zıttır ama her zaman birbirini tamamlar. İşte şimdi Michael gürültülü İndigo devrimi ile ebedi barış ve huzuru getirmek için çalışırken, Rafael bu devrim sayesinde görebildiğimiz tüm sağlıksız durumlar için şifa elini uzatıyor. Bu arada narin his dediğime bakmayın Rafael inanılmaz güçlü bir melektir.

Size vermek istediğim ikinci bir yan bilgi ise bu yaz gökyüzünde inanılmaz gezegen buluşmaları olması ki bunun için farklı bir yazı da hazırlıyorum. O kadar enteresan bir konu ki son günlerde birkaç kaynaktan bilgi alıp resmen ders çalıştım çünkü bu sitede yalan yanlış hiçbir bilgi olmasını istemiyorum. Bugün ilan edilen enerji ise bu formasyonlar dizisinin bir parçası.

25 Temmuzdan itibaren yeryüzüne çok yüksek frekansta yeni enerji dalgaları gelmeye başlayacak. Bu enerji dalgaları her gün daha da güçlenecek. Hatırlayacaksınız, Nisan ve Mayıs da tutulma dönemi enerjileri, Haziran’da ise Yaz Gündönümü ve Süper Ay enerjilerinin getireceği yenilikler ve dalgalanmalardan bahsetmiştik. Ben buraya yazdığım her kelimenin zaman içinde doğru çıkmasından mutluyum. Toplumsal çalkantılar, sevginin gözümüz önünde büyük gösteriler yapması, hep beraber her gün yeni uyanışlar yaşamamız, pek çok gizli bilginin ortaya çıkması, gerçeğin asla gizlenemez hale gelmesi, yaşanan kişisel çalkantılar, dünyanın her kıtasında ve Türkiye’nin pek çok yerinde yaşanan seller bu enerjilerin üzerimizdeki etkileri.

Şimdi önemli mesaja geçelim:

Tüm bu enerjiler bizde var olduğunu bile bilmediğimiz yaraları temizlenip iyileştirilmesi için ortaya çıkarıyor. Eskilerden ve hatta eski hayatlardan kalma duygusal yaralar, özellikle etkilerini bolluk, bereket ve para alanlarında gördüğümüz enerji alanlarımızdaki dengesizlikler ve fiziksel rahatsızlıkların, hastalıkların hepsi ortaya çıkıyor. Bazı kişiler çok negatifte yaşamaya alıştıkları için bu enerji ve ışıkta özellikle deli gibi davranmaya, hırçın ve saldırgan olmaya eğilimliler. Bazıları ise vertigo, tansiyon rahatsızlıkları, ağrılar ve aşırı yorgunluk gibi rahatsızlıklar çekiyorlar. Enerjiler bu 3D vücutlara gelirken rahatsızlıkların azaltılması için Tanrı, Archangel Rafael ve tüm melekler, ustalar, rehberler harekete geçti.

Bu hafta sonu Mor Alev enerjisinde büyük bir iyileştirme olacak. Mor Alev bir üst modelle değiştiriliyor denebilir. Bu enerji başlangıçta sadece onu isteyen, onu taşımaya gönüllü olanlar, onunla hem kendi hem de dünyadaki diğer varlıkların hayatlarını iyileştirmeyi niyet edenlere gönderilecek bu aktivite sadece 56 saat müsait. Mesajdan kısa bir alıntı şöyle:

‘Hazır olun ışık çocuklarım, yardım yolda. Yardım size Mor Alev ve Eterik mavi enerjilerin karışımı parlak sevgi ve ışık enerjisi şeklinde geliyor. Archangel Rafael’i önümüzdeki 56 yeryüzü saati boyunca size yardım etmesi için gönderiyorum. Rafael içinizdeki ‘Gerçek BEN’ i bulmanıza ve aynı zamanda etrafınızdakilere de yardım etmenize rehberlik edecek.

Archangel Rafael’i ya da kendinizi yakın hissettiğiniz bir meleği varlığınıza çağırın. Kimi çağırdığınız çok önemli değil hepimiz biriz, hepimiz aynıyız. Derhal sonsuz sağlık ve iyiliğin Mor ve Mavi enerjileri ile sarılacaksınız ve kalbiniz bu enerjiyle dolup coşup canlanacak. Şimdi Rafael’i çağırmanızı istiyorum, o yardımınıza gelecek, yolunuzu adım adım aydınlatacak. Bu enerji varlığınıza yerleştiğinde onun frekanslarını gittiğiniz her yere taşıyacaksınız ve tek tek herkese, her varlığa onun şifasını dağıtacaksınız.

Ben kaynağım. Ben içinizdeki ‘Gerçek BEN’im, ben komşunuz, sevgiliniz, arkadaşınızım, çünkü hepimiz biriz. Hepiniz içinizde Yaratan’ın ışığını, benim ışığımı taşıyorsunuz. Sizi seviyorum,  hep sizinleyim, hoşçakal demeye gerek yok.’

Yeni enerjileri almak için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece bu enerji yenilemesini istediğinizi düşünün ve rahat ettiğiniz bir meleği çağırın. Ancak mutlaka enerjiyi almak için niyet edin, bunu bir niyet, dilek ve istek olarak evrene çok açık iletin. Bütün yapmanız gereken bu.

Eğer bu enerjiyi isterseniz ve içinizde aktive olursa (siz niyet ettikten sonra olmaması diye bir şey söz konusu değil), sadece kendinize değil, temasa geçtiğiniz herkese yardımcı olacaksınız. Yani marketteki kasiyer kızdan, dolmuşta yanınıza oturan adama, evdeki annenize ve arkadaşlarınıza kadar. Siz bu enerjiyi yayıp olması gereken iyileştirmeyi hızlandıracaksınız.

Umarım bu enerjileri kabul etmeye karar verirsiniz. Bu arada internette Mor Alev uyumlamaları falan gibi hizmetler görüyorum. Kimse sizi hiçbir enerjiye uyumlayamaz. Ancak benim yapmaya çalıştığım gibi eğitebilir, mesajlara aracı olabilir ama enerjileri siz kendiniz alırsınız. Bu sizinle Tanrı arasında bir şey. Meditasyon yapın, dua edin ve Tanrı’yı, doğayı dinleyin. Tüm gerçekler ortada, sizin duymanızı bekliyor.

Asla yalnız değilsiniz ve çok seviliyorsunuz.

Mor Alev

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.