Sadece ‘Ben-Yaratanın-Çocuğuyum’ biletinizi gösterin ve yerinize geçin – Archangel Michael

d7386328f8ef76d9e7ee461c8e45a1dbRon Head tarafından 7 Temmuz 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Ne kadar harika karmaşık yaratıklarsınız siz, önce işler istediğimiz kadar hızlı gitmiyor diyebilir ama her şeyi zamanında bitirmeye vaktiniz olmadığını düşünürsünüz. Kendinizi bile zaman zaman güldürmenize şaşmamak lazım. Hadi şimdi olanlara biraz da başka bir açıdan bakalım, olur mu?

Bu zamanda yaratılışın her zerresinde değişiklikler oluyor. Sizin bakış açınızdan mikro, makro ya da kozmik, bundan etkilenmeyen hiçbir varlık yok. Gözlemleyebileceğiniz her atom, dünyanızdaki her yaşam şekli ve sisteminizdeki her gezegen büyük bir değişimden geçiyor. Bilim insanlarınız size söylemeseler bile bundan gayet haberdarlar. Bazıları korkuyor, bazıları ise şu anda gördüklerini anlamıyorlar. Başkaları bildiklerini düşünüyorlar ama biz ivedilikle onların bilmediklerini söylemek istiyoruz.

Nispeten ani değişim, evrimleşme ve yükseliş ilerlemekte. Ama siz sevgili dostlarım, karmaşık varlıklar olarak zaman ilerlemesi gibi şeyler icat ettiğinizden bu değişimi o kadar ufacık görüyorsunuz ki değişiklik yok diye durumu kötülüyorsunuz. Peki, dostlarım, size şunu söyleyeyim, evreninizde tek bir değişmez var ise o da değişimdir. Yaşadığınız tek bir dakika ne yaşanmış bir dakikanın ne de yaşanacak bir dakikanın asla aynı olamaz. Temelde sizin söylediğiniz şey ‘Ben algıladığım şeylerin durumundan mutlu değilim. Ben kendime daha çok şey istiyorum. Daha varmadık mı?’ Ve bizim cevabımız şöyle olabilirdi: ‘O değerli bakış açılarınıza sıkı sıkıya tutunduğunuz sürece istediğiniz değişiklikleri göremeyeceksiniz’. Ama biz öyle demiyoruz.

Öyle demiyoruz çünkü vücutlarınızdaki her atom, molekül ve hücre konuştuğumuz diğerleri gibi değişimden geçiyor. Şu anda sürünerek gidiyormuş gibi göründeniz de hayalini kurduğunuz dünyaya sahip olacaksınız.

Bu ve diğer mesajları takip eden çok kişi pek çok kişisel değişimin farkında, hissediyor ve bunun keyfini çıkarıyorlar. Daha önce de konuştuğumuz gibi gezegeninizdeki şeyleri hareket ettiren budur. Neden? Çünkü sizin gezegeninizde itici güç insanoğludur. Aramızda kalsın, siz dünyayı ters yöne doğru itiyordunuz. Ve insanoğlu sadece bir arada toplanmış kişiler olarak var olabilirler. Başka bir deyişle, olanları siz belirliyorsunuz. Yani durumla ilgili şikâyet etmek sizi istediğiniz yere götürmeyecek. Ve bu arada bizim açıkça sizin ilerlemelerinizi kutladığımızı görüyorsunuz.

Peki, sevgili dostlarım bir etrafınıza bakın. Yerleşmiş fikirlerinizden ötesine bakın. Hareket ediyorsunuz. Her şey değişiyor. Hem iç hem de dış dünyanız çok daha iyileşiyor. Bunu ilk elden yaşayanlara sevgi ve iyi dileklerimiz veriyoruz. Ama henüz bunu yaşamaya başlamayanlara daha da çok sevgi ve iyi dileklerimizi veriyoruz. Gerçekten kendinize bakmanın zamanı geldi.

Bizim vaadimiz, sözümüz şu: kalbinizin içine bakmaya başlarsanız, her gün konuştuğumuz değişiklikleri istemeye başlarsanız onları bulacaksınız. Siz bunları hak etmeyen birisi değilsiniz. Siz değersiz değilsiniz. Siz geride bırakılmayacaksınız. Sadece ‘Ben-Yaratanın-Çocuğuyum’ biletinizi gösterin ve yerinize geçin. Kucaklanarak karşılanacaksınız. İşte o anda ‘Daha varmadık mı?’ sorunuzun cevabı ‘Hayır’ dan ‘Evet’ e değişecek. Ve bu yolculukta çoktan yerini almış olanlarınız, size sadece şunu söyleyelim, her gün kaç kişinin ışığı bulduğunu görseydiniz hayrete düşerdiniz.

Huzurla kalın ve bizimle kalplerinizde buluşun. İyi günler.

2 comments

 1. Şahaneeee EVET her şey değişiyor ,güzelleşiyor ,öncelikle ben değişiyorum ,düşüncelerim değişiyor … Mor Alev sana çok şey borçluyum, iyiki tanıdım seni Binlerce kez şükürler olsun senin varlığına.

  Beğen

  1. Bunu Ron’a ileteceğim, çok sevinecek. İnanılmaz değişimden ben de geçiyorum. Kolay değil değişim ama biz ne kadar açık kalpli olursak o kadar rahat oluyor. Michael’ın mesajları hep hedefi tam 12 den vuruyor. Sevgiler
   Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.