Günün Melek Kartı – Fiziksel, Zihinsel ve Duygusal Sağlık

4ae1e7ae214d03809b6da89cf1469020Archangel Rafael

Sizin ve sevdiklerinizin sağlık sorunlarının giderilmesinde size yardımcı oluyorum. Hepiniz benim gibi şifacısınız.

Arkadaşlar, yine özetle ‘kendinize iyi bakın’ diyen bir kartla karşınızdayım. Bu mesaj bu kadar çok tekrar edildiğine göre ciddiye alsak iyi olur.

Rafael melekler arasında doktor ve şifacı olarak tanınır. Hem hastaların iyileşmesinde hem de doktor ve hemşirelerin yetiştirilmesinde yardımcı olur ve onları korur. Onun görevi bu evreni, gezegenlerini, dünyayı ve dünyanın üzerindeki her şeyin sağlığı ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Rafael bugün bize kendi varlığını hatırlatıyor. Burada bize yardım etmek için bulunduğunu söylüyor.

İyi ya da kötü sağlık sadece bizim fiziksel vücudumuzda gördüğümüz semptomlardan ibaret değildir. Hastalıklar çok önceden duygusal ve enerji alanlarımızda kendini göstermeye başlar. Yani bir şeyden çok sıkılınca ‘Beni kanser edecek’ demek hiç de tesadüf değildir. Bugün ve bence önümüzdeki birkaç hafta şu aşağıdakilere dikkat etmemiz gerekli:

  • Kendinizi olabildiğince olumsuz düşüncelerden, kişilerden ve durumlardan uzak tutmaya çalışın. Bunu Michael’ın Mavi Işık Kalkanı ile yapabilirsiniz.
  • Vücudunuzu dinleyin, o size ‘ben yoruldum’ diyorsa mutlaka bir ara verin.
  • Enerjinizi temiz tutun. Çakra temizleme ve topraklama bunun için çok iyi iki yöntem.
  • Lütfen yediklerinize dikkat edin, elinizden geldiğince meyve ve sebzeye öncelik verin, hafif yiyecekleri tercih edin. Kırmızı et, kafein ve kolalı içeceklerden uzak durun. Bol su için.
  • Eğer kendinizi iyi hissetmiyorsanız ya da hasta yakınlarınız varsa Rafael’i ve onun zümrüt yeşili enerjisini çağırın. Rafael sizi rahatlattığı, ağrılarınızı azalttığı gibi en iyi  tedaviyi alabileceğiniz kişilere ve yerlere doğru sizi yönlendirecektir.

Bu arada hatırlatayım, Rafael aynı zamanda toprağı, hayvanları, bitkileri, hatta ülke ve halkları da iyileştirir, onlara şifa verir. Rafael’in zümrüt alevini kargaşa ve savaş yaşanan yerlere, kuraklık, yangın ya da sel olan bölgelere de gönderebilirsiniz.

Teşekkürler Rafael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/