Hafta Sonu için Melek Kartı – Zorlukları Aşmak

9b1e1758a451c45d0a82a8fd4dffbd5bArchangel Jeremiel

En kötüsü artık arkanızda kaldı ve eski sorunların tek tek üstesinden geliyorsunuz

Karşılaştığınız sorunlar sizi daha güçlü kıldı ve yeni dersler aldınız. Kızgın ve küskün olacağınıza size benzer durumdaki insanlar için kalbinizi şefkatle açtınız. Suçlamaları ve kurban zihniyetini arkanızda bıraktınız. İşte bu yüzden eski zorlukları kolaylıkla yeniyorsunuz. Pozitif görüşünüz sevecen çözümler ve yenilikler getiriyor. Bu yeni yükselmiş ruhani anlayışınızı koruyun ve pozitif kalın!

Jeremiel’in adı ‘Tanrı’nın Merhameti’ demektir. Onu çağırdığınızda sizi ve etrafınızdakileri sevecen ve şefkatli davranmak için teşvik eder. Kendinize karşı da merhametle yaklaşmanızı sağlar, böylece kendinizi affetmeniz, kendinize saygı ve sevgi dolu davranmanızı destekler.

Bu hafta sonu kendinize iyi bakın, kendinizi didiklemeyin, kendinize karşı zarif davranın, yumuşak ve rahatlatıcı aktivitelerde bulunmaya çalışın ve  en önemlisi olumlu düşünün.

Teşekkürler Jeremiel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

  1. Mor Alev ….. İyi haftalar ,şans dolu olsun bu hafta …
    ama heyecanla günün kartını bekliyorum.
    Sevgiler

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.