Sherri Cortland – Gilbert: Dünyayı değiştirmek için doğdunuz

229b8c1313dfabce6946f7e06336fc2dBugün Sherri’nin rehberi Gilbert tam havasında! Bakın farklı kaynaklardan gelen bütün mesajlar son aylarda nasıl birbirini tamamlıyor. Değişim, gelişim ve evrimleşmenin kokusunu alabiliyor musunuz?

Sherri ben Gilbert ve işte okuyucularımız için bir flaş haber: Siz dünyayı değiştirmek için DOĞDUNUZ. Siz aynı zamanda bundan önceki yaşamlarınızdan kaynaklanan enerjileri dengeleyerek kendinizi değiştirmek için doğdunuz. Ama hadi işin temeline inelim, siz dünyayı değiştirmek için doğdunuz. Bunu yapacak gücünüz var, uyanık olduğunuz düzeyde olmasa bile ruhunuz düzeyinde bunu yapma arzunuz var. Asıl soru, sürüden ayrılıp ileriye adım atma cesaretiniz var mı?  Diğer tarafta iken yapmayı planladığımız harika ve büyük şeyleri listelemek kolay ama bir vücutta yaşamaya başlayınca oyunun çok farklı olduğunu görürüz.

Aranızda bazıları var ki dev adımlar atarak insan ırkını ileriye götürecekler ve bazı ruhlar var ki küçük  -hatta bebek adımları da diyebiliriz- ama tutarlı ve sürekli adımlar atacaklar ki bu adımlar dev adımlar kadar ve bazen çok daha fazla genel etkiye sahiptir. Her hareket önemlidir. Düşünceleriniz ve kelimelerinize dikkat edin, koridorlarda ya da sokaklarda karşılaştığınız insanlara gülümseyin, içten gelen rasgele iyilikler, kibarlıklar yapın – bu küçük hareketlerle pozitif enerjinin gerçek pınarı olacaksınız. Sürünün başına geçen, ilk hareket eden de olabilirsiniz ama bu arada olduğunuz güçlü varlığa yakışır şekilde dışarıya pozitif enerji pompalıyor olacaksınız. Ve bunu yaparak pek çok ama pek çok hayatı olumlu şekilde etkileyeceksiniz. Hepimiz birbirimizle bağlantıdayız ve günlük hayatta yaptığınız iyiliğin nerelere ulaştığını hiç bilemeseniz bile, dünya SİZİN sayenizde daha iyi bir yer oluyor ve daha da iyi bir yer olacak. Huzurla kalın.