Dualarınız herkes için olsun – Archangel Michael

R184379_206583686025408_5872614_n - Copyon Head tarafından 3 Temmuz 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar, Salı akşamı Suzanne Lie aracılığıyla Arkturuslularla ülkemizde ve dünyada olan gelişmelerle ilgili kısa ama çok aydınlatıcı bir konuşma yaptım. Konu ile ilgili yazım bundan sonra gelecek. Michael’ın burada söyledikleriyle de büyük paralellikler gösteren şeyler söylediler. Ama her zamanki gibi meleklerin hızına yetişilmiyor, Michael yine benden önce davranıp dün gece aşağıdaki mesajı verdi. Tabii bu arada bu mesaj geldikten birkaç dakika sonra da Mısır’da güç değişimi yaşanmıştı bile. Işık işçileri olarak önümüzdeki aylarda yapacağımız çok şey var. Bu arada bu yazıyı okurken Michael’ın sadece bize değil tüm dünyaya seslendiğini de hatırlamak gerek. Bence bu mesaj çok ama çok önemli o yüzden iyi özümsemenizi rica ediyorum.

Bugün güç pozisyonlarında oturanların yönettiklerini düşündükleri insanların dev kalabalıklarla onlara karşı çıkmaları halinde bile pozisyonlarını terk etme konusundaki suskunluklarından konuşmak istiyoruz.

Gazeteleriniz ve televizyon ağlarında çok küçük haber kırıntılarıyla yer verilse de bu protestolardan sosyal ağlar ve alternatif haber kaynaklarından doğru haberdar oluyorsunuz. Size gördüğünüz tüm haberleri birleştirip kendiniz için elinizden geldiğince tam bir resim elde edip  ona bakmanızı rica ediyoruz.  Şunun farkına varacaksınız ki bu gerçekten de dev bir hareket ve sizi kapalı kapılar ardında yönetenlerin de dikkatinden kaçmıyor.

Bugünkü mesajımız iki parçadan oluşuyor. Öncelikle, perdenin arkasındaki kişilere şunu işaret etmek istiyoruz ki bu güç öylesine büyüdü ki kontrol etmelerine imkân yok. Bir noktada dalganın önüne geçmek dalganın kendisini durdurmaz.

İkinci olarak, şu anda olmakta olanları destekleyenleriniz ve başarısı için dua edenlerinizin için şu aşağıdakileri işaret etmek istiyoruz: Siz büyük çoğunluk olsanız da devletlerinize verdiğiniz dev kaynakların sizin üzerinde kullanılmasına sebep olabilirsiniz. Ve bu hiç de arzulanan bir durum değil. Amaçlarınıza barışçıl bir şekilde ulaşabilirsiniz, ama bunu sizin seçmeniz gerekiyor. Sizin barışçıl hareketleriniz yolunuzda duran ve sizin barışınızı bozan kişileri mutlaka en kötü ışıkta gösterecektir. Onlar da bunun farkındalar. İşte bu yüzden bazen aranıza ajanlar sokup şiddet yaratmaya çalışacaklardır. Bu taktiklere karşı uyanık olun ve ne zaman onları görürseniz açığa çıkarın.

Bu hareketlere direkt olarak karışmayan kişilere sesleniyoruz şimdi – ve keşke hiçbiriniz karışmak zorunda kalmasaydı – lütfen kalbinizin her atışıyla barışçıl ve sevecen bir başarıyı destekleyin. Sizi temin ederiz, sadece bu olsa ve başka hiçbir şey yapılmasa yine de sonuca ulaşılması için yeterli olacaktır. Bununla beraber, tüm ilgili kişilere kayıtsız şartsız sevginizi gönderin.

‘Kayıtsız şartsız’ ve ‘tüm ilgili kişilere’ sözcüklerinin altını çiziyoruz.  Bu durumların iki tarafında da inanışları ve hareketleri ne olursa olsun evrenin kutsal çocuğu olmayan kimse yok. İşte bu yüzden dualarınız herkes için olsun. Belki de dualarınız sizin ve onların inşa ettiği muhteşem Yeni Dünya için olsun.

Herhangi birimizin ya da hepimizin desteğini isteyin ve kesinlikle desteklerimiz sizinle olacak. Bu zamanda kendini yeryüzüne yerleştiren her sevgili ruh için kalplerimizde büyük bir hayranlık ve sevgi var. Siz Yeni Dünyasınız.

Güvenle, sağlıkla ve barışla kalın. İyi günler, sevgili dostlarım.