Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – İlerleme Arzusu

MysticsstaircaseSu Sekizlisi

Daha anlamlı bir şey arayışı. Ruhsal ve duygusal büyüme. Bilinen ortam ve alışkanlıklardan isteyerek ayrılma.

Bu kart derin bir bilinçlenme döneminde olduğumuzu gösterir. Hayatınıza devam etme gereği hissediyorsunuz. Bir zamanlar ilginizi çeken şeylerse artık sizin için ilgi çekici değil. Daha fazla anlam arıyorsunuz. Hem duygusal hem de ruhsal anlamda olgunlaştınız ve geçmiş geçmişte kalsın istiyorsunuz. Bu değişimler başta korkutucu da olsa istediğiniz faydaları sağlayacak.

İçinizde aradığınız çözümler bu dönemde ödüllendirilecek. Hiçbir şeyin sizi gerçek yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin. Hayatınızdaki boşluğu sağlıklı bir şekilde giderin. Bu dönemde ev, iş, ilişki veya arkadaş ortamı değişikliği olasıdır.

Yolunuzun sizi nereye götürdüğünü bilmiyorsanız, kendinizden şüpheye düşerseniz Archangel Uriel’den yardım isteyin, onun Gümüş Alevini kullanın.

Teşekkürler Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

Kategoriler:Günün Enerjisi

Tagged as: , ,