Eğer gerçekse, bundan sonra ne yapacaksınız? – Archangel Michael

Ron Head tarafından 24 Haziran 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

c23150f94423a37a649c6fe60875f577Lütfen yükselen farkındalık ve büyüyen bilinç yolunda bir önemli noktayı daha geçmiş olduğunuz için sizi tebrik etmemize izin verin. Siz bugün geçen Cuma hissettiğinizden kesinlikle daha değişik hissetmeyeceksiniz ama sizi temin ederiz ki değiştiniz. Şu anda sizi çevreleyen enerji alanında geçirdiğiniz her gün, her saat ve dakika sizin daha da büyümeniz için gerekli frekansları tutma yeteneğinizi geliştiriyor.

Etrafınızda bu olanlara inanmamayı seçenler var. Etrafınızda bu mesajları takip edip hala kendilerine hiçbir şey olmadığını, sadece başkalarında değişim olduğunu düşünenler var. Ama daha önce de belirttiğimiz gibi bu enerji her şeyi etkiliyor. Ancak onlarla şu şekilde hemfikiriz: Eğer kendilerini bu zamanda mümkün olana açsalardı, kendileri için olası değişimi kucaklasalardı ve bunun tamamı için şükran duysalardı, arzuladıklarını söyledikleri hayatın potansiyelleri çok daha büyük ve çok daha çabuk gerçekleşecekti ki bu da onları şaşkınlıktan ağızları açık bırakacaktı.

İzin verdiğiniz ne ise, birazcık da sahip olabilirsiniz, ya da çok fazlasını. Sizin dilekleriniz her zaman yerine getirilecektir. Eğer gerçekleşmesini istediğiniz dilekleriniz hakkında içinizde bir çatışma varsa, sizin kabul edebileceğiniz şeyler verilecektir. Ve sevgili dostlar, her zaman sadece inandığınız şeyi göreceksiniz. İşte o yüzden kendiniz için inandığınızın ne olduğunu ve ne arzuladığınızı netleştirmenin tam zamanı.

Biz size hayatınızın eş-yaratanları olduğunuzu öğrettiğimizde, tek sebebi bunun gerçek olduğudur. Eğer etrafınıza bakarsanız, bunu dış dünyanızda görmekte hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Bu doğru değil mi? O zaman sizin için de doğru olması doğal değil midir? Size böyle bir gücünüzün olmadığını öğretmiş oldukları doğrudur. Bu yüzden sizin yaratma süreciniz hep bilinçsiz oldu. Şimdi size bu gücün sizin olduğu söyleniyor. Hayatınızın geri kalanını bilinçli niyetinizle inşa edin.

Biz bunu sizi suçlu hissettirmek, olumsuz duyguları ortaya çıkarmak için söylemiyoruz. Biz bunu sizin önünüzde var olan olasılıkları zihninizde canlandırmaya başlamanız için söylüyoruz. Yaratmanın şekli değişmedi, ancak sizin yaratıcı gücünüz normalden yüksek dereceye getirildi. İçinize bakın ve kendiniz için bunu kanıtlayın.

Çoktan bunu bilmiyorsanız, ‘Eğer gerçekse’ oyunu oynayın. Eğer gerçekse, bundan sonra ne yapacaksınız? Bu süreci niyetinizi ve adına Yaratan dediğinize şükranlarınızı ilan ederek başlamak fena olmaz. Ama başlayın ve sizi nereye götürecek bakın. Kendinizi hayretler içinde bırakacaksınız. Rehberleriniz ve meleklerinizden yardım istemek de iyi bir fikir, özellikle bizim var olduğumuza inanıyorsanız. Evet, bunu söylerken gülümsüyoruz. Biz bu olasılık için yaşıyoruz sevgili dostlar. Bizim size yardım etmemiz için müthiş bir sıkıntıdan geçiyor olmanıza gerek yok. Sadece isteyin.

Ve bir şey daha, lütfen kendinizi olduğunuz kişi için affetmeyi düşünmeye başlayın. Biz size söz veriyoruz, her biriniz inanılmaz mucizelersiniz.

Biz sizi çok seviyoruz. Yeniden konuşacağız. İyi günler.

2 comments

  1. selam sizin yazdiqlariniza men cox inaniram her gün tanridan,onun meleklerinden yardim isteyirem ,baxmayaraq sixintilarim ixdur yenede inaniramki yaxin günlerde men iyi başarili bir iş bulacam size teşekkürler edirem

    Beğen

    1. Sevgili Kumru, Ben sana teşekkür ederim. Michael’ın dediği gibi hepimizin içinde yaratma gücü var. Kendine en uygun, en güzel işi yaratacağından eminim. Ben ‘Eğer gerçekse’ oyunu oynamaya başladım. Bakalım önümüzdeki günler ne getirecek. Sevgilerimle

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.