Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Kim Olduğunuzu Hatırlayın

Archangel Michael5b68fc907afbee6a5e68ca0a7783533f

Siz Tanrı’nın güçlü, yaratıcı ve sevecen çocuğusunuz. Çok seviliyorsunuz.

Siz Yaratan’ın resmi olarak ve ondan bir parça olarak yaratıldınız. Tanrı’nın tüm özelliklerini içinizde barındırıyorsunuz. Gerçekte içinizdeki ilahi ışık saf ve parlak. Hiçbir hata Tanrı’nın yarattığı mükemmelliği bozamaz. Kendi gücünüzden, muhteşemliğinizden ve bilgeliğinizden korkmayın. Başarılı olunca diğerlerine ilham veriyorsunuz. İlgilerinize ve yararınıza olan şeylerle uyumlu değişiklikler yaptığınızda diğerlerine ilham veriyorsunuz. Güçlü olun! Muhteşem olun! Siz busunuz.

Michael bu kartla yine bize cesaret veriyor arkadaşlar. Bu mesajı sürekli çeşitli yollardan, pek çok kişi aracılığıyla tekrarlıyor. Eğer okumadıysanız Ron Head’le verdiği en son mesajını tavsiye ederim. Dinlesek çok iyi olacak.

Onu çağırın, sevgisi ve desteğini hemen hissedeceksiniz. Asla yalnız, çaresiz, umutsuz ve güçsüz değilsiniz, tam tersi söz konusu.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/