Günün Melek Kartı – Çocuklarımız ve İçimizdeki Çocuk

Archangel Gabrielc7880faf72e7971cf14554a0a40f566a

Bir çocuğa bakıp büyütür gibi kendi içinizdeki çocuğa da iyi bakın, onu şımartın. Hem kendi çocuklarınıza  hem de içinizdeki çocuğa iyi bakmanız şu anda sizin için önemli.

Çocuklara yardım etmeniz önemli çünkü bu sırada kendi içinizdeki çocuğa da yardım ediyorsunuz. Onlara öğrettikleriniz aynı zamanda sizin de hatırlamanız ve öğrenmeniz gereken şeyler. Bu yüzden çocuklara ve ebeveynlerine verdiğiniz mesajlara özellikle dikkat edin ve kendi hayatınıza uygulayıp uygulamayacağınızı düşünün. Oynamaya, gülmeye, şapşallık yapmaya, tasasız olmaya biraz zaman ayırın bugün. Çok iyi gelecek.

Gabriel (Cebrail) sürekli okuyucuların artık tanıdıkları bir melek. Neşe ve keyifle çok şeyler başarabileceğimizi hep tekrarlıyor. Ancak size onunla ilgili bahsetmediğim bir özelliği ise onun Meryem’e hamile olduğunu haber veren melek olduğu. O yüzden Gabriel anneler ve çocuklarıyla hamile kalmaktan doğuma, evlat edinmekten eğitime kadar ilgilenir. Büyümüş çocuklarınız için bile ondan yardım isteyebilirsiniz.

Teşekkürler Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/