Günün Melek Kartı – Uyanış ve Değişim

Archangel Chamuel4d7e294db71b2492a3f1d0fbfcb06883

Önemli bir olay. Değişime neden olacak güçlü bir itiraf, katı görüşlerin yıkılması. Sonunda büyük ferahlık ve rahatlama olan bir tecrübe. Uyanış

Arkadaşlar, bu haftanın teması belli oldu: Biraz yoğun bir hafta, kendinize iyi bakın, duygusal merkezde kalın. Dalgalara direnip karaya vurmayın, onun yerine değişim dalgalarında sörf yapın. Michael’ın ve Saul’un dediği gibi eninde sonunda ‘uyanacaksınız’. Kimimiz küçük bir dürtme ile, kimimiz kendiliğinden, kimimiz saatin alarmı ile. İşte bu kart gürültülü bir alarmla uyanmaktan bahsediyor. Nasıl olursa olsun bu işten siz kazançlı çıkacaksınız.

Kendinizi çok emin hissettiğiniz bir yerdesiniz, ama bu emin yer aslında yarattığınız sırça saray ve gerçekte sadece her yer kadar emin.  Sizin güvendiğiniz bu bu emin yer ayaklarınızın altından kayıp, sallanmaya başlıyor, şaşırmayın! Sadece yine değişim dalgaları sizi ilerlemeniz için itiyor.  Ve değişmeyen tek şey değişimin kendisi. Kendinizi size uymayan, egonuzun yarattığı kulelere kapatmanın hiçbir yararı yok. Bu kart gerçeğin ortaya çıkması için tek bir olay ya da olaylar zinciri ile tüm dünya görüşünüzün etkileneceğini, şimşek hızıyla zihninizin aydınlanacağını ve size uygun olmayan ama yine de büyütüp beslediğiniz katı kavramların, bağnazlığın ve kısıtlayıcı ortamların çatlayıp yıkıldığını gösterir. Eskiye tutunmayın, yeniyi kucaklayın.

İlk şoku atlattıktan sonra üzerinizden büyük bir yükün kalktığını hissedeceksiniz, ferahlayacaksınız ve yeni ufuklara kanat açacaksınız. Chamuel aradığımız şeyleri bulmamıza yardımcı olur. Yeni iş, ev, arkadaşlar ve hatta gerçekleri. Bu hızlı ve kaçınılmaz değişimden geçerken Chamuel’in yardımını isteyin. Değişim sancılı olabilir ama biz inatçılık yapmazsak kendi işimizi kolaylaştırırız.

Teşekkürler Chamuel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/