Var Olan Her Şeyin, Bütünlük Anlayışının Kalplerinize Girmesine İzin Verin – Archangel Michael

d63e03741770aad76f2098032b07db36Ron Head tarafından 23 Mayıs 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün Işık İşçilerinin dünyanızdaki anlayış ve bilincin genişleyip açılmasındaki süregelen başarısından konuşacağız. Bizim için gün gibi ortada olan şeyleri birçok kişinin görmekten kaçınması bizi hayretler içinde bırakıyor. Olayları ve olayların haberlerini umutlu ve pozitif bir ışık altında yorumlanmaması her gün daha da zorlaşıyor.

Hala daha olan bazı şeyleri böyle anlamanın çok kolay olmadığını biz de biliyoruz ama şimdi etrafınızı  doğası pozitif olan pek çok şey sardı. Tabii ki, en yüksek sesler hala korku ve kontrol borazanları öttürüyor. Ama huzur, barış ilerleme, özgürlük, sevgi ve merhamet akımları artık daha fazla bir kenara itilmeyi reddediyor. Eğer isterlerse bu akımlar herkesin duyması için buradalar.

Bu yeni koroya her gün pek çok yeni ses ekleniyor. Sevgi ve ışık artık çiğnenip geçilemeyecek. Ve bu dalga yükselmeye devam ederken, şimdiye kadar seyredip bekleyenlerin en sonunda kararlarını verip katılmaları her gün daha da kolaylaşıyor. Onları sevgiyle karşılayın.

Geçmişteki acılı ve ıstırap verici deneyimlerin pek çok kişiyi kendilerini koruma amacıyla mücadeleden uzak durmaya şartlandırdığını biliyoruz. Bunda hiçbir suç yok, hiçbir utanç hissedilmemeli. Kendini korumak yaşamın en temel dürtülerinden biri. Bu kişilerden bazılarının Uyanışa katıldığını ve kendini akıntıya büyük bir neşe ve coşku ile bıraktığını da görebilirsiniz. Onlar bu değişikliklerin olması için daha uzun beklediler ve daha büyük bir gayretle dua ettiler. Onların açık kalplerle ve açık kollarla karşılanmalarını diliyoruz.

Şimdi etrafınıza sıkça bakarak yeni kanıtlar görmeye çalışın, ne kadar küçük görünürse görünsün yükselen ışık selinin işaretleri bunlar. Okyanusta bir damla olabilirler ama hatırlayın, biz okyanustan bahsediyoruz. Cesaretinizi kaybeder gibi oluyorsanız bakış açınızı değiştirin; gelen dalgaları görmek için yükseğe çıkın. Ve bunu yarattığı için Yaratan’a, bunu yarattığımız için bize teşekkür ederken birbirinize ve kendinize de teşekkür etmeyi unutmayın. Var olan her şeyin, bu bütünlük anlayışının kalplerinize girmesine izin verin.

Büyük bir sevgi ile size iyi günler diliyoruz sevgili dostlar. Yakında yine konuşacağız.