Hafta Sonu için Melek Kartı – Wesak Dolunayı ve Ay Tutulması Bugün Birarada, Fırsattan Yararlanın!

3593b12a89c3a0cd8208bc553dc1f066Arkadaşlar, Enerjiler gitgide artarken bugünkü dolunay asla unutulmamalı. Onun için melek kartı yerine bugün bu yazı geliyor. Bu dolunayın adı ‘Wesak’  ya da Budha Dolunayı. Yılın en güçlü dolunayı olarak bilinir. Aynı zamanda çok ender bir üçlü tutulmanın sonu. Dolunaylar ve tutulmalar istenmeyeni geride bırakma şansımızın çok yüksek olduğu zamanlardır.

Lütfen sevgili arkadaşlar, bu şansı atlamayın. Bugün birkaç dakika kendinize ayırın. Hayatınızda hangi tekrarlanan hikâyeyi istemiyorsunuz, hangi alışkanlığınız, hangi hatıralarınız sizi rahatsız ediyor, sizi eksik, mutsuz, rahatsız eden ne varsa onu arkada bırakmaya karar verin. Önce mor alevle onları bir güzel yakın zihninizde. Küllerinin güzel dolunay ışığında dağıldığını düşünün. Bu gece bütün meleklerden yardım isteyebilirsiniz, Gabriel, Haniel, Michael, Jophiel, Uriel, kim olursa bütün bir cennet bizim için alarmda bu gece. Dört kolay adım veriyorum size:

  1. Neyi istemediğinize kalpten karar verin
  2. Meleklerden, Tanrı’dan ve rehberlerinizden yardım isteyin
  3. Mor Alev’le istenmeyeni yakın
  4. Dolunay ve Gaia’nın güzelliğini takdir edin. Meleklere teşekkür edin.
  5. Yatağınıza artık kurtulduklarınızdan memnun gidin ve güzel bir uyku çekin.

Bu enerji yükselmesi ve değişim girdabı 21 Haziran gündönümüne kadar sürecek. Zihninizi ve kalbinizi adadığınızda olacak değişime inanamayacaksınız!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/