Ufukta – Archangel Michael

Ron Head tarafından 12 Mayıs 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

On the Horizon, Gold Coast Australia

Bugün üç tutulmanın ortaladığı bu ayda gelen en yeni enerji akımını konuşacağız. Bu zaten daha önce hiç görülmemiş hızla oluşan toplumsal değişimleri daha da hızlandıracak. Bazıları bu yüzden sersemleyip şaşkına dönecek. Uyanma sürecinde iyi bir ilerleme kaydetmiş olanlar bunca yıldır titizlikle korudukları fikirlerinin kanıtlanması ve kendilerinin haklı çıkmaları dolayısıyla biraz hınç hissedecekler.

Aynı zamanda bu enerjiler çok yakında evreninizde öyle değişiklikler yaratacak ki sizin iç evrimleşmenizi gerçekleştirecek ve niyet ettiğiniz, Kutsal Yaratıcıdan istediğiniz, hayalini kurduğunuz dış şartları da getirecek. Hep 3 boyutla var olanı kabul eden sizler -şu anda da gerçekleşmeye devam eden- gördüğünüz değişimin hızından çok etkilenebilirsiniz, ancak size söylüyoruz bu ufukta gelmekte olanın yanında hiç bir şey.

Her şeyde olduğu gibi bir değişiklik birkaç başka değişikliği başlatacak ve etkisi bir çığa dönüşecek. Bazılarınız bu gelen çığı hissetmeye başladı. Kendinizi hazırlamaya çalışıyorsunuz. Rahatlayın ve keyfini çıkarmaya hazırlanın sevgili dostlar, çünkü gelmekte olana hazırlanmanızın imkanı yok.  Çok yakında göreceğiniz sadece bir iki şeyle dünyanız alt üst olacak, ve ufukta gelmekte olanlar bir iki şeyden fazla.

Siz sözlerin verildiğini ve hiç tutulmadığını hissediyorsunuz. Biz de diyoruz ki etrafınıza dikkatlice bakarsanız bu duyguları dağıtacak yeterli kanıt görebilirsiniz. Ama bu bile önemli değil, çünkü çok yakında görmek isteyenler değişimi daha fazla inkar edemeyecekler.

Ancak biz sizin bu noktaya kadar başlatıp beslediğiniz iç değişikliklere kesintisiz bir şekilde odaklanmanızı arzuluyoruz. Çünkü sizin iç değişiminiz diğer her şey için itici güç. Bizim en sevgi dolu dileğimiz ise, sevgili yeryüzü melekleri, sizin kendi varlığınızla ilgili gerçeği, bizim gözümüzle gördüğümüz gibi harikalarla dolu ve ilahi olduğunuzu keşfedene kadar aramaya devam etmeniz. Farklı yürüyeceksiniz, farklı duracak, farklı hissedecek ve farklı düşüneceksiniz. O zaman yaratacağınız dünyayı aklınızda canlandırabiliyor musunuz?

Bizim için o dünya şimdiden burada, ama sizi cesaretlendirmek için sizin kelimelerinizle konuşuyoruz. Huzurla kalın. Keyifle ve neşeyle kalın. Hayatla bir olun, hayata aşık olun. Çok yakında yine konuşacağız. İyi günler.