Melekler Bize İş Verin Diyor

ÜCRETSİZ – Melek Enerjileri, Onlardan Yararlanma Yolları ve Hayatınızın Her Alanında Kullanabileceğiniz Pratik Öneriler

Sevgili Arkadaşlar,

Şu anda gezegenimiz ve insanlığın kolektif bilinci, her kadın, erkek ve çocuk büyük bir değişimden geçiyor. Kali Yuga’dan Satya Yuga’ya, yani karanlık çağdan altın çağa doğru geçiş yapıyoruz. Bu geçiş her doğum gibi biraz sancılı, heyecanlı ve büyük beklentilerle oluyor. Etrafımızda yüzlerce hatta binlerce yıldır inandığımız sahte kurumlar, inanışlar ve davranış biçimleri çökerken Kali Yuga’ya ait eski olan ne varsa temizleniyor. Bizim de kişisel olarak bu değişimden etkilenmememiz mümkün değil. Bu dönemde evren bizim geçişimize yardım etmeye kararlı ve onun için şu anda etrafımızda her zamankinden çok melek ve ışık varlıkları var. Meleklerin birçoğu ise işsiz ve sizin yardım istemenizi bekliyorlar. Gezegenimizde özgür irade yasası geçerli olduğu için biz istemezsek içinde bulunduğumuz duruma müdahale edemiyorlar. Melekler diyor ki:

Angel MailLütfen ne yapacağınızı bilmediğinizde, kalbinizde üzüntü ve acı olduğunda, sıkıntılı anınızda, korku ve endişe hissettiğinizde, yaşamınızı iyiye ve güzele doğru değiştirmek istediğinizde, ya da sadece arkadaşlık etmek istediğinizde bizi çağırın. Biz sizi asla bırakmayız ve hep etrafınızdayız. Sonra çevrenizdeki mesajlara bakın, sessiz ve sakin oturup kulaklarınıza fısıldadıklarımızı dinleyin. Biz size her yoldan ulaşmaya çalışıyoruz. Eğer zihninizde, radyoda ya da gazetede bir mesaj fark ederseniz ve bu mesaj kendini tekrarlıyorsa ve eğer içinizi açıp size rahatlama veriyorsa o bizim sesimizdir. Ve işte o zaman öğütlerimizi dinleyin, o anda mantıklı gelmese, cesaret gerektirse bile sonradan büyük planı fark edeceksiniz. Evren tüm arzularınızın ve dileklerinizin yerine gelmesi için kendini düzenliyor. Biz sizin bu dönemden mutlu ve sağlıklı bir şekilde geçmenizi istiyoruz. Dertlerinizin yükünü bizimle paylaşın. Bizim burada olmamızın tek sebebi size yardım etmek. Siz yeryüzüne acı çekmeye gelmediniz, mutlu olmaya, her türlü şartta yaratıcı olmaya ve yaratmayı öğrenmeye geldiniz. Biz sizi çok seviyoruz. Tünelin ucundaki ışık sizsiniz ve siz her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Biz size bu dönemde sadece yol gösteriyoruz.

Melek Enerjileri ile ilgili yazılarım oldukça popüler oldu. İnanıyorum ki meleklerimiz ve üst benliğimiz bu bilgilerin herkese açık ve ücretsiz olmasını istiyorlar. İşte ben de bu yüzden bu bloğu başlatmaya yönlendirildim ve melek enerjileri yazılarımı yazmaya başladım. Melekler enerjilerini ve yazılarda verilen metodları kullanmanızı rica ediyorlar.

Yazıların kolay bulunması için ‘Hizmetler’ menüsüne bu mesajı yeni bir sayfa olarak ekliyorum. Konu ile ilgili tüm mesajların bağlantılarını bu yazıya ekleyeceğim.  Böylece aradıklarınız kolayca bulabilirsiniz.

Aynı zamanda sizin melekleriniz, rehberleriniz ve üst benliğinizle daha kolay bağlantı kurabilmeniz için bir eğitim tasarlıyorum. Bu eğitim birkaç hafta içinde hazır olacak. Masrafları düşük tutmak için eğitimi Skype aracılığıyla vereceğim ve küçük bir ücreti olacak. Bu eğitime katılmak isterseniz lütfen bana ulaşın. (moralev@outlook.com )

Sevgiler,

Mor Alev

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/