Sevgili Dostlarım, Yarın Geldi! – Archangel Michael

Ron Head tarafından 4 Nisan 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Kısa süren bir dinlenme döneminin sonuna geldiniz. Yazarınızdan anladığımız kadarıyla bu dönemden çok da memnun kalmadınız.

Şimdi, sizin elinizdeki araçları değerlendirmenin ve sizin katkınızın ne olacağına karar vermenin zamanı. Gerçekten başlamaya hazır mısınız? Yarın her şey kopup dağılsa, sahiden hazırım diyebilir misiniz? Çünkü sevgili dostlarım, yarın burada.

Pek çok güvendiğimiz mesajcılarımız aracılığıyla size bu mevsimin her şeyin başlamaya hazır olduğu zaman olarak işaret ettik ve hazırlar. Belli bir noktaya varılmasını beklediğimizi ve bir işaret verileceğini söyledik. Artık beklemek için bir sebep kalmadı.

Ama hesaba alınması gereken minik bir şey var. Siz ne yapacaksınız? ‘Dünyayı değiştireceğim!’ gibi büyük bir şey olmasına gerek yok. Ama artık ne yapmayı sevdiğinizi ve herkes için daha iyi bir dünya olması için nasıl bir katkıda bulunacağınızı bilmeniz gerekir. Birkaç milyarınız zaten böyle katkıda bulunuyor. Ve şu anda daha milyonlarcanız başlamaya hazır.

İşte bunun için kalbinizin derinliklerine bakın ve ilan edin ‘Burası başlangıç!’ Bundan fazlasına gerek yok dostlarım. Burası başlangıç. Ve belki de sık sık ‘Bu yardımcı oluyor mu?’ diye sorun kendinize. Başlamak için iyi bir soru, ne dersiniz? Ve sonra, eğer yardımcı olmuyorsa değişiklik yapın.

Ve kendiniz için bir şey yapın lütfen. Size bunu hakkediyorsunuz dediğimiz gibi kendinizin değerini ve layık olduğunuzu kabul etmeye başlayın. Düşünün. Evrende bu işi yapmak ve buraya gelmek için trilyonlarca gönüllü varken, siz buradasınız. Sizce neden? Kendi kendinizi hırpalamayı bırakın ve değerli vaktinizi bunlara harcamayın, elinizdeki işe bakın. Hepiniz bunu yapmıyor ama aranızda buna devam eden çok fazla kişi var. Sadece geçmiş çok geride kalmadı, geçmişte olanları bir tek siz düşünüyorsunuz ve artık şimdi çok daha büyük şeylerle ilgilenmeniz gerekiyor.

Bakının, dışarıya değil, kalplerinizin içine bakın ve kabul edin ki görünürdeki tek yargıç kendinizsiniz. Bir zamanlar kendinizi yargılamanız gerekmiş olduğunu varsaysak bile, orada illüzyondan başka hiç bir şey yok sevgili dostum, affedin gitsin. Bırakın. Bir kenara atın gitsin. Sizin yaratanınız sizi çok eskilerde affetti. Siz de aynı şeyi yapar mısınız?

Şimdi! Geleceğe bakın ve ne kadar daha parlak göründüğünü fark edin. İşte tüm o geçmiş size pek çok şey öğretti. O derslerin çoğunda uzman oldunuz. Evet uzmansınız. Merak etmeyin. İhtiyaç olduğunda uzmanlığınız ortaya çıkacak. Sadece başlayın. Bugünü daha iyi yapın. Şimdi bunu milyonların yaptığını düşünün. Ve aynını yarın da yapın. Haydi bakalım sevgili melekler. Haydi bakalım.

Yakında yine konuşacağız. İyi günler.