Kendinizi Topraklayın – Archangel Michael

Ron Head aracılığıyla Archangel Michael

Orijinal mesaj için lütfen linki kullanınız. http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/03/29/

Storm Approaching Paradise - Coral Island, Phu...
Storm Approaching Paradise – Coral Island, Phuket, Thailand (Photo credit: Captain Kimo)

Topraklama. Topraklama ve merkeze odaklanma. Yeni bir ay başlamak üzere sevgili dostlarım, ve size bu iki egzersizin ne kadar önemli olduğunu vurgulasak azdır. Eğer yapabilirseniz, doğada yürüyüşe çıkın. Meditasyon yapın ve enerjinizi sevgili tabiat anaya şükranla topraklayın. Böyle şeyleri nasıl yapmayı öğrendiyseniz önemli değil, hemen şimdi yapın.

Size söylemiştik, hareket başlayınca herşey çok çabuk hızlanacak. Ve, hareket başladı ve hızlanmak üzere. Biz sizin sürekli baş dönmesi yaşamanızı istemiyoruz. Daha da önemlisi biz aynı zamanda başlamak üzere olan olaylardan  korku ya da kızgınlık yaşamanızı istemiyoruz. Bu mesajın en önemli amacı bu.

Yıllardır gerçekleşecek olan bu değişiklikleri size haber veriyoruz. ‘Hadi artık! Biz hazırız!’ dediğinizi duyduk. Siz burada eş-yaratanlarsınız. Ve siz bunu kendiniz getirdiniz, aynı size söylemiş olduğumuz gibi. Şimdi ‘Oh, hayır! Şimdi ben ne yapacağım?’ demeyin. Omlet yapma zamanı geldi ve siz yumurtaları kırıyorsunuz.

Size şaka yollu takılıyoruz. Biraz espri yapmamıza izin verin. Japonların dediği gibi ‘fundoshinizi (bebek bezi) takın ve işinize devam edin’. Tamam. Şimdi ciddileşiyoruz. Yakın gelecekte ortalık ısınacak. İçinizde korku ve kızgınlık yaratmak için ortaya çıkan şeyler göreceksiniz. Olayların amacı bu. Korkuya, kızgınlığa meal vermeyin.

Fevkalade gelişmeler gösterdiniz. Dikkatinizi dağıtmayın ve başarınızı engellemek için yapılan hiçbir eylemin sizi yolunuzdan almasına izin vermeyin. Eğer desteğe ihtiyacınız olursa lütfen bizden yardım isteyin. Bizim burada olmamızın amacı bu. Birbirinize de destek olun.

Aynı zamanda, görüyoruz ki bazılarınız görüşünüzle, duyma gücünüzle, vs. endişelendirici şeyler yaşıyorsunuz. Eğer öyleyse, delirmiyorsunuz. Evrimleşiyorsunuz. Eğer değilse, arkada kalmadınız. Herkes kendisi için en iyi yoldan ilerleyecek. Bulunduğunuz yerden başka bir noktadan yola çıkamazsınız. Ve ihtiyacınız olmayan şeyi yaşamayacaksınız. Bu size yapılan bir şey değil, bu sizinle birlikte ve sizin için yapılan bir şey. Süreçe güvenin, daha da iyisi KENDİNİZE güvenin. Yakında bir gün, kendinizin sizin şu anda bildiğinizden çok daha fazla ve büyük olduğunu göreceksiniz.

Her zamanki gibi, sizi sevgi ve ışık içinde tutuyoruz. İyi Günler