Tüm Dünyanız Değişime Uğrayacak ve Siz de Onunla Birlikte Değişeceksiniz

Ron Head aracılığıyla Archangel Michael

 Mor Alev Bu mesaj 2012 Şubatında iletilmişti. Son bir yılda ne kadar çok şeyin değiştiğini ve bu değişimin tartışılmaz bir şekilde son hızla devam ettiğini de görüyorum. O yüzden hala geçerli olduğunu düşünüp yayınlamaya karar verdim. Bu yazı Ron’un Michael’dan mesaj almaya başladığı zamanların başında gelmiş ve dilini biraz tutuk ve soğuk bulabilirsiniz. Ancak Ron’u tebrik etmek gerek, Michael ona ‘mesajlarımı internette yayınlayacaksın’ dediğinde bir cesaretle ilk olarak bu son derece tartışmalı mesajı yayınladı. Şimdi yaklaşık bir sene sonra yüzbinlerce kişi her gün onun mesajlarını 10 u aşkın dilde okuyor.

Yazıda bahsi geçen değişiklikler için pek çok teori var.  Kimileri adına ‘Yükseliş’ denilen dünyanın boyut değiştirmesinin bir-iki sene, kimileri bir-iki jenerasyon sonunda gerçekleşeceğini söylüyor, ortalıkta Eylül 2013’ü ya da 2033 yılını işaret eden tahminler geziniyor. Ben bu değişikliklerin çoktan gerçekleşmeye başladığını görüyorum, ve ne kadar çabuk olsa o kadar mutlu olurum ama mantıklı olmaya çalışırsam yavaş ve sakin bir transformasyon hepimiz için çok daha olumlu bir yol ve umarım yakın gelecekte bir gün arkamıza dönüp baktığımızda ne kadar ilerlediğimize hayretler içinde kalırız.  Şimdi sizi Michael ile baş başa bırakıyorum: 

551438_483747958353925_1821471168_nZihinsel kapasiteniz şu anda geliştiriliyor. Çok yakında kompleks konu ve fikirleri anlama yeteneğinizde belirgin bir iyileşme fark edeceksiniz. Onun için anlamanız en zor konulardan biriyle başlayabiliriz. Sizin zaman ve yer (uzay/mekan) anlayışınız ilkel. Şimdi bu konunun bazı detaylarını açıklayacağız ve daha sonra yine bu konuya dönebiliriz.

İlk olarak anlamanız gereken şu ki, en büyük gerçek zamanın ya da yerin olmayışıdır. Bunlar sadece yaratıcı tanrıların bazı deneyimleri var etmeleri için vardır. Şimdi, bu kelimeyi açıklayalım, yaratıcı tanrılar evrenlerde var olan ve bilince sahip olan her varlıktır. Var olan neden bahsederseniz bahsedin, sizi temin ederiz o şey ‘Var-olan-Tek-Şey’ in evrimleşen bir parçasıdır. Bu da eğitimine devam eden yaratıcı demektir. Geçmişte ve günümüzde pek çok kültür bu gerçeği anlayıp biliyorlardı ancak zalimce bir baskı ile bilginin yayılması engellendi. Şimdi bu anlayışı yeniden dünyaya yaymanın zamanı geldi.  Pek çok yerli topluluğunuz evreni sizin bilim insanlarınızdan çok daha iyi anlıyor.

Zaman ile başlayalım. Zaman aslında bu evrende yerin (uzayın) fonksiyonlarından biri. Bir şeyin kapsadığı yeri değiştirirseniz zaman da değişir ve tersi de aynı şekilde. Dünyanızda oluşan radikal değişikliklerin sebebi budur.

Dünya uzayda bir başka boyuta geçiyor ve bu hareket ilahi hükümle olduğu için de hiçbir şey ona engel olmuyor, olamıyor. Dünya uzaydaki yeni yerine yaklaştıkça, tüm zamanlar bir tek noktada birleşecekler. Sıfır noktasının gerçek anlamı budur. Bu noktadan itibaren yine sınırsız olasılıklar ortaya çıkacak ama 3 boyutlu dünyanın taşıdığı tüm olumsuzluklar geride kalacaktır. Bu zaman biz konuşurken hızla yaklaşıyor. Bu noktaya vardığınızda, tüm dünyanız tamamen değişmiş olacak ve siz de onunla birlikte değişeceksiniz.

Gezegeni terk etmedikçe kimse bundan kaçamayacak. Bu yüzden bu süre zarfında gitmeyi seçecek bir çok kişi göreceksiniz. Bunların hepsi negatif insanlar olmayacak. Bazıları sadece tüm dünyevi deneyimlerini bitirmek isteyecekler. Diğerleri çok çabuk geri gelip yeni dünyayı deneyimlemeyi arzulayacaklar. Herkesin kendi büyüme amaçları için seçebilecekleri başka yer ve zamanlar var. Tüm seçimler şereflendirilecek. Herkes yaratanın kızları ve oğulları ve özgür irade onların varoluş hakkı.

Şimdi gerçek zamana bakalım. Kıtaların hareketleri şu anda devam ediyor. Kara parçaları yeni iki kıtanın gelişi için yer açıyorlar. Her iki kıta da daha önce var olmuştu ve bununla ilgili kanıtlar da bulunacak. Bu fenomen dünya yüzeyinde yaşayacak yeni nüfus için yaşayacak alan yaratacak.  Bu topraklar ortaya çıktığında biz yerküreye onları şekillendirmesinde yardımcı olacağız. Yeni topraklar dünyayı eski güzelliğine döndürmeye yarayacak kaynakları sağlayacaklar. Pek çok kişi Atlantis ve Lemuria’nın varlığının kanıtlarını kendi gözleriyle görecek. Size öğretilen tarih üzüntü verici şekilde yetersiz. Bu tarih bilgileri insanoğlunun öğrenmiş olduğu büyük dersleri içeriyor ve artık saklanmaması gerek. Size bu toprakların gizli kayıtlarının nerede olduğunu göstereceğiz.

Şimdiye kadar asla böyle büyük bir değişime şahit olmadınız, ama panik olmayın. Sizi her şekilde koruyacağız. Biz bunu yapmaya muktediriz. Büyük afetler olmayacak. Size söylenmiş olduğu gibi dünyanın sonu gelmeyecek. Zaman ve yer göz önüne alındığında böyle bir şey olmaması için çok uzaklardan geldik.

Şimdilik bu kadar yeter. Daha sonra devam edeceğiz.

Orijinal mesaj için lütfen aşağidaki linki kullanınız.

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/02/22/your-entire-world-will-be-transformed-and-you-along-with-it-channeled-by-ron-head-22012-february-21-2012/