Ron Head aracılığıyla Archangel Michael – Artık sonuçları ve kanıtları görme vaktiniz geldi

Bu mesaj Ron Head aracılığıyla Archangel Michael (Başmelek Mikael) tarafından dün iletilmiştir. Orijinal mesaja Oracles and Healers blog sitesinden aşağıdaki link ile ulaşabilirsiniz.

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/03/11/it-is-time-for-you-to-begin-seeing-some-results-and-confirmations-channeled-by-ron-head/

archangel_gabriel_blowing_trumpet_relief_color_lgBu gün biz sizinle enerjik çevrenizin çok yakında baştan sona büyük bir değişimden geçeceği konusunda konuşmak istiyoruz.

Enerji alanlarınızda o kadar çok  modifikasyon oldu ki neredeyse hepiniz muazzam bir şey olmuş olduğunu içten içe biliyorsunuz. (Mor Alev: 11 Kasım, 12 ve 21 Aralık 2012 de gerçekleşen enerji değişimlerinden bahsediyor) Ve sadece bu değişimi görmezden gelmeye kesin kararlı olanlar bu önemli olayı inkar etmekteler. Biz, .. Ben, sizi  bu durumdan yani enerjik çevrenizin değişeceğini olmadan hemen önce haber veriyoruz ki, lütfen kalbinizi ve ruhunuzu umutlu bir bekleyiş ve şükran dolu bir konuma getiriniz. Ama lütfen sabah uyanınca mucizevi bir şekilde değişmiş bir dünya görmeyi beklemeyin.

Gerçekte, dünyanız mucizevi bir şekilde değişmiş olacak ama değişimin doğası enerjik ve ruhani olacak. Size her şeyi başlatanın bu olduğunu tekrar hatırlatıyoruz. Bu tarzdaki değişimler gerçekleştiğinde, düşük boyutlardaki (Mor Alev: Bizim 3 boyutlu dünyamızı kastediyor)sonuçların ortaya çıkmasını sizin değiminizle ‘olmuş bilin’. İşte bu yüzden zaman zaman size olan değişikliklerden bahsediyoruz ve siz de neden onları göremediğinizi merak ediyorsunuz.

Muhteşem şeyler olmak üzere ve pek çoğunuz bunları göreceksiniz ama fiziksel dünyanızda değil. Bununla beraber, söylemiş olduğumuz gibi görmek isteyenler ve görme yeteneğine sahip olanlar için değişikler gerçekleşmiş olacak. İçinde yaşadığınız enerji çorbasında dönüşü olmayan değişim noktasına ulaşılmış olacak ve bu minik, fark edilemeyen bir değişim de olmayacak. Bu sefer, bizim çok sık bahsettiğimiz enerjileri hissedenleriniz hiç şüpheye yer bırakmayacak şekilde büyük bir şeyin gerçekleşmiş olduğunu bilecekler.

Bu arada değişimle birlikte gelen frekansların yol açtığı birtakım sorunlar yaşanabilir, bunlar kaçınılmaz ancak kısa süreli olacaktır. Bu tarz duygularla oynayarak kendine seyirci toplamaya çalışanların sizi paniğe sevk etmesine izin vermeyin. Eğer sorunlar ortaya çıkarsa, her zamanki gibi geçici çözümler bulunabilir. Size daha çok ürün satmaya yarasa da, büyük organizasyonlarınıza olan bağımlılığınızı artıracak olsa da dünyanın sonu gelmeyecek.

Bütün bunların yerine gözlemleyin, araştırın, keşfedin ve içinizde aktive olan değişimler için müteşekkir olun. Bazılarınız şimdiden bu değişimin hafif ışıklarını görmektesiniz. Siz de bu kişilerdenseniz lütfen etrafınızda olanlara bir anlam vermekte zorluk çeken hazırlıksız kişilere yardımcı olun.  Ve bu arada biz de sizi kendi içinizde yaşayacağınız değişiklikler için tebrik ediyoruz.

Hem uyanıkken hem de uykunuz sırasında çok uzun ve zorlu bir şekilde çalıştınız ve sizin artık sonuçları ve kanıtları görme vaktiniz geldi. Vücutlarınızı hazırlamak için bir sakinlik ve dinlenme molası vermiştik. Yolculuğa kaldığımız yerden devam etmek üzereyiz sevgili dostlar. Her zaman ki gibi size sevgi ve ışık gönderiyoruz. İyi Günler