2018 Koç Dolunayı: Süper Galaktik Merkezde Şamanik Şifa – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Linda PlaistedSevgili Bilge Baykuşlar,

Tam ekinoks enerjilerini içimize alıp da bütün kaslarımızı sıkıştırarak ayağa kalkmaya teşebbüs ettiğimizde, enerjisini Süper Galaktik Merkezden alan Şaman’la karşılaşıyoruz. Bu dolunay birinci dereceden ego ve benlik şifası getiriyor.

Güneş tam olarak Süper Galaktik Merkezde ve bizlere sunduğu enerjinin Sabian Sembolü; “Altıncı ırkın ışığı yediye yükselir”

Bu oldukça gizemli, esrarengiz bir sembol ve Yükseliş kavramıyla yakından ilgili. Süper Galaktik Merkezin nerede olduğunu tekrarlamamız faydalı olacaktır. Süper Galaktik Merkez, bizim Samanyolu galaksimizin de parçası olduğu süper galaksiler kümesinin tam ortasındadır. Bu kümeye verilen isim “Laneakia” dır, Hawaii dilinde “Ölçülemeyen Cennet” anlamına gelir. 2017 başından beri zaman zaman yazmakta olduğum gittikçe güçlenen Yeni Enerji Spektrumunun da bu kaynaktan geldiğini de hatırlarsak, biraz daha netleşmiş oluruz.

Bu alan bizi uzayın enginliğine bağlarken, devasa ötesi birleşik bir gücün parçası olduğumuzu, milyarlarca ışık yılı uzaklıktaki ruhani güneşimizle olan bağımızı hissetmemizi sağlıyor. Hissetmemiz diyorum çünkü beynimiz bunu idrak etmekte zorlanabilir. Ve her şey görecelidir. Her şey. Uzayın derinliklerinde saatte 107.000 km hızla seyahat eden uzay gemisi dünyanın üzerindeyiz. Altın çağı getiren foton kemerine daha yeni girdik. Bütün bunları düşündüğümüzde kendimiz, ailelerimiz, yaşam alanlarımız ya da ülkelerimizin çevresine diktiğimiz bariyerler ne kadar geçici, ne kadar gereksiz geliyor değil mi? Aynı korkunun kendisi gibi…

Süper Galaktik Merkez, astrolojide Kozmik Bilinç merkezi olarak görülür. Özellikle bu noktada Çekim Gücü Yasasının müthiş bir güçle çalıştığını geçmiş yıllarda hep beraber gördük. Süper Galaktik Merkez, kaynağın kaynağı olarak mucizevi şifalandırıcı bir enerji de yayar. Hücresel şifa, hücresel gelişim ve hücresel yapılanmayı da yönetir.

Şimdi bütün bunları aklımızda tutarak sembolümüze geri dönelim. Bu harika sembol yepyeni bir düzenin kurulmasının ilk adımlarını anlatır. Evrimleşmemiz kaçınılmazdır. Ve hepimiz değişirken ve gelişirken geçmişe dair en iyi nitelikleri alıp geleceğe dönüşürüz. Bu sembol, UZUN DÖNEMLİ DÜŞÜNMEYİ ve UZUN DÖNEMLİ ÖNGÖRÜLERİ destekler. Bu dönemde sadece bir sonraki adımı değil, bunun da ötesini gözünüzde canlandırmanız, planlamanız önemle öneriliyor.

Ve her büyük yolculuk, her büyük keşif atılan o ilk küçük, biraz da tereddütlü adımla başlar.

Bu dolunay çok güçlü açılarla geliyor: Sabit burçlarda bir kare açı, Öncü burçlarda bir T kare açı ve bir de Mistik Dörtgen!

Güneş ve Ay karşılıklı dünya eksenindeler, Güneşin Süper Galaktik Merkezde olmasına karşılık Ay, “Dünyanın Ruhu” olarak tarif edebileceğimiz “Anima Mundi” de yerini alıyor. Ay ve Chiron birleşmiş durumda. Chiron, yaralı şifacı, ölümsüz şaman, orijinal Rönesans Adamı… Tüm gücünü ve niteliklerini güneş ve süper galaktik merkezden gelen ışınlarla birleştirerek hasat dolunayıyla birlikte şifa akıtıyor. Dünyanın ruhunun şifalanmasını yaşıyoruz.

Charles FrizzellGerçekçi olalım. Bir parçamız 3D, bir parçamız inatla korkmayı seçiyor, bir parçamız hala öfkeli, ayrımcı, önyargılı. Öyle olmasaydı Zodyaktaki bu formasyonlara da ihtiyacımız olmazdı. Yani, bu dolunayda bütünün hayrına sert etkiler, sert dönüşler ve acılar görebiliriz. Direndiğimiz nokta acır. Koç “ben” dir, “benim istediğim”dir. Koç’un karanlık tarafı bencilliktir ve bencillik ego kaynaklıdır, inatçıdır, direnir. Dünyanın ruhu, bizim ruhumuzdan ayrı değildir, yani dünyanın egosu şifalanırken bizlerinki de şifalanmak zorundadır. Acı hissederseniz eğer, Şaman Chiron’a dönün ve direnci bırakın. Kendinize şefkat gösterin.

Terazi’deki güneşin huzur, sevgi, güzellik, adalet ve uyumla ışıldaması da yetmeyecektir. Bizden beklenen bu niteliklerin kendisi olmamızdır. Bu şekilde biz de kendi çevremizi güneş gibi aydınlatabiliriz.

Sert etkilerle çekiştirilip itilirken, eski ve yeni yaralarla yüzleşirken olgunluk dersleri alıyoruz. Tepkilerimizi kontrol etmeyi öğreniyoruz. Ve evren biz insan çocuklarını bir güvenlik ağı yerleştirmeden bırakmıyor. Mistik Dörtgen astrolojide yaşamımızı istediğimiz gibi yönlendirebileceğimiz sihirli bir iksir olarak görülür. Sorunlara herkesin mutlu olabileceği çözümler getirmeye, kendimizi aşmamıza yardımcı olur. Bu Mistik Dörtgende bulunan Kuzey Düğümü bize diyor ki; “Acıyı, rahatsızlığı ve cesaretinizi gerçekten gurur duyacağınız bir şeyler yaratmak üzere dönüştürebilirsiniz. Boşuna mücadele etmediniz. Bu çalışmanızın karşılığını alacaksınız”

Yarıda bırakmayın, pes etmeyin, devam edin. Çünkü bu etkiler size iyi bir yön hissi de verecektir. Uzun dönemli düşünmeniz pek çok durumu olumlu yönde değiştirecektir.

Bu enerji ekinoksun hemen ardından gelerek önümüzdeki üç ayın temellerini de atıyor. Ve bu üç ay içinde bir gün Koç Dolunayı ve Chiron’un kulağınıza birlikte fısıldadıklarını duyacaksınız: “Görüyor musun? Gerçekten şifalandın. Sandığından çok daha fazla güçlüsün. Kendi iradene sahip çıkabiliyorsun. Şimdi kendine güven ve ilerle. Biz yolunu aydınlatıyoruz.”

Koç dolunayı 25 Eylül sabah 05:52 de gerçekleşiyor. Hepinize harika bir dolunay diliyorum.

©Mor Alev 2018

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

4 comments

  1. Koç kadını olarak hazırım…. Teşekkür ederim..
    “Bu enerji ekinoksun hemen ardından gelerek önümüzdeki üç ayın temellerini de atıyor. Ve bu üç ay içinde bir gün Koç Dolunayı ve Chiron’un kulağınıza birlikte fısıldadıklarını duyacaksınız: “Görüyor musun? Gerçekten şifalandın. Sandığından çok daha fazla güçlüsün. Kendi iradene sahip çıkabiliyorsun. Şimdi kendine güven ve ilerle. Biz yolunu aydınlatıyoruz.”

    Liked by 2 people

  2. Seninle son seansımızda galaksik merkezin neşesini keyfini okurken tekrar hissettim. Gerçek sevgi, gerçek aşk ve tanrısal düzende evrensel barış, adalet, ilişkilerde barış, birlik için elimden gelenin en iyisini yaptıkça acıların içinde kayboluş yaşayıp tam vazgeçmeye yeltendiğini dönemde bu yazı beni tekrar geri getirdi. Tekrar tekrar okudum ve bi şans daha ver dedim kendime… 3D benliğim yukarıda saydıklarımdan çocukluğumdan beri çabaladığım inandığım umut etmeyi ve hayal etmeyi bırakmadığım ama bir türlü de dünyada etkisini göremediğim olaylar silsilesinden en az bir tanesini somut olarak görmeye ihtiyaç duyuyor. Lütfen yeni enerjiler, bu Şamanik şifa dokunuversin. İç bilgim olacağını bildiği için pek rahat… öyle köklü dönüştük ki, meyvelerini yeme, ışığı görme, dilediklerimizin ellerimize düştüğünü görüp keyifle dünyamızı güzelleştirme vakti GELDİİİİİİİİ demek istiyor tüm varoluşum. Sevgilerle önce moraleve, sonra BİZi biz yapan her bir parçaya….

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.