Bulunduğunuz Yerde OLmak

Art by Byron CooneSelamlar sevgililer,

Biz, Baş Melekler Zadkiel ve Lady Amethyst ve sizleri sevgiyle selamlıyoruz. Bugün bütünüyle bulunduğunuz yerde olmanız konusunu konuşmak isteriz. (Mor Alev: Anda kalmak, akışta kalmak, ana ve elinizdeki işe odaklanmak)

Gelen enerjiler hızla daha yüksek frekansa geçiyor. Enerji sizleri onu özümsemeye ve benliğinize entegre etmeye çağırıyor. Sizleri daha yüksek bilince davet ediyor.

Bu yeni enerji alanınıza giriş yaparken, sizlere ilerleyişiniz için yeni iç-görüler öğrenme fırsatları da veriliyor. Bunlar, incelikli ve çok çabuk algılanamayan fırsatlardır ve getirdikleri armağanlardan faydalanabilmeniz için dikkatinizi yoğunlaştırmanız yardımcı olacaktır.

Çok-boyutlu bir Işık Varlığı olarak, enerji alanınız akışkandır. Zamanda sabit bir nokta değildir, daha ziyade sürekli değişen ve evrimleşen bir alandır. İlerleme için tasarlanmıştır ve sizin de incelikli bir enerji olarak bulunduğunuz, henüz katı madde olmadığınız zamanlara da uzanır. (Mor Alev: Enerji alanınız sizi özünüze, geldiğiniz kaynağa bağlarken ilerlemenizi sağlar.) Böyle olunca da, yeni iç-görülere ne kadar açık kalırsanız, yükseliş yolunuzda o kadar hızla ilerlersiniz.

Bunu yapmanın bir yolu da bütünüyle bulunduğunuz yerde olmanızdır.

Bütünüyle bulunduğunuz yerde olmanız, elinizdeki işe odaklanmanız anlamına gelir. Dün yaptıklarınıza ya da yarın ne olacağına değil. Bu, ana odaklanmaktır. Bu olmakta olanlara kayıtsız kalmak, farkında olmamak anlamına gelmez. Bu, farkındalığınızı eş-zamanlı olarak geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanı kapsayacak şekilde genişletmeniz anlamına gelir.

Sizler farkındalığınızı ihtiyacınıza göre genişletip, daraltma becerisini kazandınız. Çizgisel zamanın üç boyutlu bir kavram olduğunun da farkındasınız. Bu farkındalık sizi bulunduğunuz ana odaklanmak üzere özgürleştirir. Büyük kâinatta bir Işıksınız, olaylar ise bu süreçteki enerji noktalarıdır.

Bunu anlamak, andaki enerji noktasına odaklanmanızı sağlar.

Bütünüyle bulunduğunuz yerde oluyorsanız, Evren’den gelen incelikli iç-görüleri algılama beceriniz vardır. Bu iletiler yumuşakça, meltem gibi esen düşünceler şeklinde gelebilir. Farkındalığınıza girdiklerinde, nereden geldiklerine veya ne anlama geldiklerine dair bir merak ya da sorgulama oluşabilir.

Ana odaklandığınızda, bu iç-görüler bilincinizde kalırlar ve ihtiyacınız olduğunda sizlere rehberlik etme amacı taşırlar.

Anda kaldığınızda, enerji alanınız hep bu iç-görülere açık kalır, onlar hakkında düşünmeye ve gerektiğinde onları kullanmaya adapte olur. Bu da ilerlemenize yardımcı olur çünkü gelmekte olan enerjiye açıksınızdır.

Açık kalmak için, yeni iç-görüleri almaya gönüllü olmanız önemlidir. Bir şeylerin nasıl olması gerektiğine dair önyargılara tutunuyorsanız, iç-görüleri gerçekleştikleri anda tanımak zorlaşır. Ancak, belli kavramlara bağlı değilseniz, yeni farkındalıklar oluşurken onlarla akabilirsiniz. Bu da sizin zarafetle ve rahatça ilerlemenizi sağlar. Yeni farkındalık enerji alanınıza girer, çünkü enerji alanınız akışkandır ve akmaktadır, böylece yeni farkındalık en uygun şekilde özümsenir.

Bu, gelen her yeni iç-görüyü otomatikman kabul edeceksiniz anlamına gelmez. Sadece farkında olmanız demektir. Eğer bunun sizin ne anlama geldiğinden emin değilseniz, o iç-görüyü bir kenara koyabilir ve daha sonra üzerinde düşünebilirsiniz.

Yeni iç-görülere açık olmaya ek olarak, bu süreci anda olmakta olanlara odaklanarak da geliştirebilirsiniz. Yapmakta bulunduğunuz şeye tam olarak odaklanın. Bu etrafınızda olanlar hakkında hiçbir kavramınızın olmayacağı şekilde bir sürü şeyi aynı anda yapmak demek değildir. Elinizdeki tek işe odaklanmanız demektir ve bu da sizi gelmekte olan iç-görülere açar.

Eğer dikkatiniz olmakta olandan kayıyorsa, durabilir, birkaç nefes alıp verebilir ve tekrar bulunduğunuz ana odaklanabilirsiniz.

Bunun alıştırmasını ne kadar çok yaparsanız, o kadar otomatik hale gelecektir. Bütünüyle bulunduğunuz yerde olmanın içinde rahatlayacaksınız ve Var Olan Her Şey’le de BİR olacaksınız.

Sevgililer, şu anda bütünüyle bulunduğunuz yerde olmanızdan çok mutluyuz. En yüksek hayrınıza olan iç-görüleri kabul ederken sizinleyiz.

Bilin ki çok seviliyorsunuz.

Bizler Baş Melekler Zadkiel ve Lady Amethyst

… ve sizi Sevgiyle sarmalıyoruz.

Öyle de oldu.

Bu mesajı ileten Linda Robinson’a, Blog Hamimiz ve Mor Alev Enerjisinin Baş Meleği Zadkiel’e ve Lady Amethyst’e çok teşekkürler. (personalpathwaysoflight.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Selam,

  Bu sabah anda kalmakta acaip zorlanıyorum. Acaba duruma uygun minik bir enerji çalışması tavsiye edebilir misin? Teşekkürler

  Beğen

 2. Anda kalabilmek harika guzel bir duygu. Açık bir bilinç. Zihnin kurnazlıkları olmadan relax, canlı ve heyecanlı hep taze hissettiriyor. Tipki yazida olduğu gibi duru görüler akıyor.

  Liked by 3 people

 3. Mor alev, ben üç gündür adeta bayılarak uyuyor ve narkoz yemiş gibi uyanamıyorum ve kimisini hatırladığım binlerce rüya görüyorum fakat dün gece sezgisel olarakta cevap alamadığım bir olay yaşadım. Yatakta uzanırken kardeşim odama geldi (kendisi şu an yurt dışında yaşıyor) “kalk ben geldim” dedi. Ben de “senin şu an gelmen mantıksız” dedim. “geldim işte ya neden kimse aldırmıyor” dedi. Ben de “çünkü sen şu an burda olamazsın” dedim ve kalkıp yakınlaşmak istedim o an vücudum adeta felç geçirdi, ne konuşabildim ne de hareket edebildim hal böyle olunca o kadar panikledim ki bağırmak için epey uğraştım. Bir de baktım gitmişti sonra tekrar yatayım dedim geri geldi tekrar konuştuk bu arada kardeşim geldiğinde o da genleşiyordu sanki, bunu daha iyi nasıl açıklayabilirim bilmiyorum sanki iki aynı mekan var birisinden girip ötekinden çıkıyorum gibi.. Ne mantiğim ne de içsel sessizliğimde bunun bir cevabını bulamadım fakat uykusuzluktan sinirlerim çok gerildi ve çok korktum. Tüm bunlar olmadan bir kaç dk önce bir konuya denk gelmiş “şimdi uykum var yarın okurum” demiştim birden aklıma o geldi. Konu, Morfogenetik Alan.. bugün bu konuyu iyice anlamaya çalışıyorum fakat hala bir bağlantı kurabilmiş değilim.

  Beğen

  1. Sevgili Zeynep, Mart ayında bu dönemde çok fazla uyku ihtiyacımız olabileceğini yazmıştım. https://moralev.com/2018/03/15/yasadigimiz-donem-uzerine-dusunceler-mart-2018-olay-hadise-ve-simdiye-dek-yasadigimiz-en-buyuk-enerji-dalgasi/
   Kopyalıyorum:
   “Judy Satori bu dönemde çok fazla su içmemizi öneriyor, yani alışılmış 2,5 litre değil de neredeyse 4-5 litre su. Sağlıklı beslenmek, ağır besinlerden uzak durmak, yürümek, yürümek, yürümek ve uykuyu artırmak diğer öneriler. 7 saat uyku yeterli gelmeyebilir, bunu 8-9 saate uzatmanız yardımcı olabilir. Günlük meditasyonunuzu da ihmal etmememiz önemli.”
   Sevgilerimle

   Beğen

 4. Öylede oldu…sevgiyle kabul ettim okurken daha.. Deneyimliyorum dün vapurda giderken kenara oturup sadece anı yaşadım sıfır düşünce renk koku kulağımdaki müzik.. Anlık anda kalmalarla daha kolay alışıcam.. Farkındayım.. 💜 💜 😇 Teşekkür ederim…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.