Melekler: Kendinizden Kaçmayın

River illustrationSevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz.

Yeryüzünde bu zamanda, duygularınızdan kaçmayıp her gün birkaç saniyenizi ayırarak kalbinizle bağlantıya geçerek, içinde neler bulduğunuza kısaca bakmanız çok önemli. Hayatta ne istiyorsunuz? Hayatınız hakkında ne seviyorsunuz? Bir şeyleri değiştirebilseniz, bu ne olurdu? Bu soruların cevapları hayatınızın neden sizin için çalışıp çalışmadığını anlamanıza yardımcı olur. (Mor Alev: Hayatınız sizi geliştirip mutlu ediyor mu? Yoksa sıkıştırıp yerinde mi saydırıyor? Ve bunlar neden oluyor? Sorularının cevapları kalbinizle olan bağlantınız sayesinde ortaya çıkar.)

Hislerinizi ve arzularınızı kabul ettiğiniz oranda, onları gerçekleştirme yolunda ilerlersiniz. Kendi hislerinize direnç gösterdiğiniz oranda, acı, öfke, keder ve depresyon vardır.

Hayatta bir şey istediğinizi söyleyip de şüpheyi, ilham aldığınız ya da yönlendirildiğiniz gibi davranmaktan kaçmayı tercih ediyorsunuz. İşte o zaman hayatın akışına direnmiş oluyorsunuz. Halbuki o akışı başlatan sizdiniz.

Şu benzetmeyi bir düşünün. Gözünüzde sonsuz sayıda akarsu olduğunu canlandırın. Her biri sizi farklı bir geleceğe taşıyor. Hangi geleceği istediğinize siz karar veriyorsunuz. Çok heyecanlı ve heveslisiniz! Sağlam bir sal alıyorsunuz. Seçtiğiniz akarsuya koyup üzerine biniyorsunuz. Bir süreliğine yönetmeyi bırakıyorsunuz. Tek yapmanız gereken gelen rehberliği dinlemeniz. Ve akarsu, durgun bir noktaya gelince, ya kürek çekmeye ya da rahatlamaya çağrılıyorsunuz. Akarsuda karşınıza bir çatal çıkıyor, sezgilerinizle hangisinin daha yumuşak olduğunu bilerek seçiyorsunuz.

Farklı bir geleceğe odaklanmaya karar verirseniz, bir başka akarsuya geçiş yapıyorsunuz. Eğer rahatlar ve yolun keyfini çıkarırsanız, hedefe giden en kolay, en güzel rotada taşınacaksınız.

Ancak, sala binip de şüphelenmeye başladığınızı düşünün. “Bir dakika! Bunun beni hayallerime taşıyacağını nasıl bileceğim? Yönetim ve kontrol bende değil! En iyisi kıyıya çıkmak! Ne yapacağım? Ve büyük çabayla akışın aksine kürek çekmeye başlıyorsunuz. Akarsuyun kıyısındaki çalılara tutunmaya çalışıyorsunuz. Endişeniz kendi yönlendirmelerinizi duymanızı engelliyor, akarsuda daha da zorlu çatalları seçiyorsunuz. Eğer bu akarsuda kalırsanız, hala daha hedefe ulaşacaksınız ama yolculuk çok daha zorlu olacak.

Yardım için Yaratan’a yalvarmak zorunda değilsiniz sevgililer. Yaratan zaten size yardım etmek istiyor. Bir şeyler aldırmak için ebeveynine yalvaran aciz bir çocuk değilsiniz. Onun yerine, gücünüzden doğru, bedensel olarak değil ama sevgi ve yaratma kapasitenizle Yaratan’ın sureti ve benzeri olarak tezahür ettiğinizi bilerek, yaratıcı gücünüzde kalarak dua edin.

“Yaratan, lütfen bana sevgi getir. Lütfen banka hesabımı doldur” demek yerine, güçlü bir şekilde dua edin. “Sevgili Yaratan’ım, ben mucizevi şekilde sevgi dolu ve bolluk içinde bir hayat deneyimi yaratıyorum. Beni yönlendir. Enerjimi arzularımla tutarlı bir şekilde sürdürmeme yardımcı ol.”

Bu çok güçlü bir duadır. Düşünceleriniz, duygularınız ve enerjiniz arzularınızla uyumlu ve tutarlı olduğunda, işte o zaman hayatınız hayallerinize giden neşe-keyif-coşkulu bir yolculuğa dönüşür.

Sizleri çok seviyoruz.

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Duygu ve düşüncelerim tamam rahat ve huzurluyum, ama enerjimin hayallerimle ve arzularımla uyumlu olduğunu nasıl anlayabilirim?

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.