Özgünlüğümüz ve 11-11 Enerjileri

Siz Olan Sizsiniz, Onlar Değil

Alisha Lee JeffersSevgililer,

Kavşaktasınız, hem bu dönüşüm döneminde, hem de 3D (üçüncü boyut) hayatınızda bundan önce pek çok defalar yaşamış olduğunuz gibi. Aradaki fark ise şimdi hata yapamazsınız.

Bir yolun hayallerinizin hayatına, diğerinin ise zor ya da viraneye dönmüş bir yaşama yönlendiği yeryüzü hayatları yaşamaya çok alışıksınız.

Kararlarınız şimdi çok daha az önemli çünkü bu kararları saniyeler içinde dönüştürecek güce sahipsiniz.

Bu demek olmuyor ki, aldığınız kararlar en başında korkutucu, hatta yanlış görünmeyecek. Ama enerjileriniz yeryüzünde tam fonksiyonlu Evrensel varlık olmaya adanmış haldedir. (Mor Alev: Bu cümleden anladığım şey şu; Siz evrensel bir varlıksınız ve enerjiler de sizi o yönde destekliyor. Kararlarınız yanlış gibi görünse bile onları “doğru” yapacak yani sizi hayallerinizi gerçekleştirecek yolda tutacak güce sahipsiniz.)

Bundan dolayı, hatalı olmak, yanlış yapmak üzerine 3D korkularınız ve kendinizi cezalandırmanız artık repertuarınızın bir parçası değil.

Pek çokları akışın Evrenler tarafından ya da dışınızdaki birileri tarafından yaratıldığına, “akışla devam etmenin” bir başkasının yaratımına razı olmak olduğunu anlattığına, daha büyük küresel ya da Evrensel planda bir piyon olduklarına inanıyorlar.

Bu artık gerçek değildir. Akışla devam etmek, akışta kalmak demek akışın yönünü ve hızını siz kontrol ediyorsunuz anlamına geliyor. Siz sadece sizden sorumlusunuz, ebeveynlerinizden, eşinizden, işvereninizden, toplumunuzdan ya da çocuklarınızdan değil.

Bu düşünce korkutucu olabilir çünkü akışınız nedir, nerededir, hiçbir fikriniz yok. “Sadece sizin için doğru olan nedir?” sorusu içinde bulunduğunuz güncel aşamadır. Çünkü hayalinizi yaratmadan önce, kim olduğunuzu ve ne istediğinizi kendiniz için berraklaştırmalısınız. Önümüzdeki günler bunu yapmaya yardımcı olacaktır.

Pek çoğunuz istediğinizi ŞİMDİ istediğinizi haykırıyorsunuz. Gerçek şu ki bir birey olarak ne istediğinizi tam olarak henüz bilmiyorsunuz. Yalnızca size neyin neşe-keyif-coşku verdiği konusunda hislerinizi kullanmaya çalışıyorsunuz – ama sadece o şey diğerlerine de neşe-keyif-coşku verdiği sürece.

Sadece sizin olmayan toplumsal, ailevi, çalışma hayatına ait, sosyal, ulusal ve diğer “-meli”, “-malı” lardan geriye çekilmenin vakti geldi. Siz kimsiniz? Önümüzdeki günlerde bunu netleştireceksiniz. Ve şu anda Evrenlerden akan enerji sizin bunu yapmanıza yardımcı oluyor. (Mor Alev: Sevgili Dostlar, işte orijinali 8 Ocak günü yayınlanmış bu sözler dün anlattığım Venüs-Güneş-Plüton üçlü birleşmesinin enerjisini açıklıyor. Diğer hiçbir etken olmadığında siz kimsiniz? Değerleriniz nelerdir? Şartlanmalar ve kalıplar elendiğinde özünüzde hangi değerler ve istekler bulunuyor?)

Pek çoklarınız eğer para kazanırsanız, çocuklarınız için bunu, dostlarınız için şunu, toplumunuz için onu, vs., yapacağınızı ifade ediyorsunuz. Bu sizin hayaliniz olsa da, bu hayalin sizin için 3D hayatınız tarafından yaratılıp yaratılmadığını netleştirmenin vaktidir.

Fakat kim olduğunuzu belirlemek için hummalı bir şekilde çalışmayın. Sadece izin verin olsun, akışınızla devam edin ve her şey yolunda olacaktır. Hayal etmeyi veya diğerlerine yardımcı olmak için öğeler yaratmayı sürdürün ve bir ihtimal yollardaki bloklar sizi durduracak.

Hayaliniz sadece ve sadece sizindir. Hayaliniz, diğerlerini hoşnut kılmak ya da onlara bakmak veya bir tavus kuşu gibi benliğinizi sergilemeniz için değildir. Onun yerine görevi, andaki benliğinizle en yüksek uyumda olan hayali size sağlamaktır.

Bütünlüğünüze sahip çıkıp onu ilan ettiğinizde, her hayal saniyeler içinde değiştirilebilir – ve bunu pek çokları yapmaya başladılar. Fakat bunu yaparken 3D “bakıcılık/sağlayıcılık” hayallerinize ekler yaratıyorsunuz, bireysel hayaller değil.

Kendinize kendinizi bulduğunuz akışta süzülme izni verirseniz eğer, önümüzdeki günlerde vakit gelecek ve henüz 5D olmayana veya 3D’ye ait zorunluluklardan, “-meli”, “-malı”lardan bağımsızlığınızı gözle görünür şekilde ilan edeceksiniz.

Sadece günler önce, sizlere hayalinizi yaratmanın zamanının geldiğini bildirdik. İçinizde yıllarca, belki de çağlarca tutmuş olduğunuz hayalinizi. O kadar büyük yaratın ki diğerleri de değişim/dönüşüm/geçişinizin sonuçlarını görsünler dedik. Ve öyle de oldu ve olacak. Fakat hayaliniz gerçekten tatmin olmadan önce, hata yapamayacağınızı bilmenin özgürlüğünü içselleştirmelisiniz. Sizin için doğru olan hayali yarattığınızda dostlarınızı, akrabalarınızı ya da diğerlerini kaybetmeyeceksiniz. Bu artık bir toplum yaratımı değil, bireysel bir yaratım olacaktır.

Belki partneriniz sizin kadar seyahat etmeyi sevmiyor ve hayaliniz yeni ülkeler keşfetmek. Sizin için tipik bir 3D ödün, eşinizle birlikte evden biraz uzaklaşmak tanıdık olan bir şeyi görmektir ama bunun sağladığı gelişim ufaktır. Siz hafif derecede seyahat etmiş olmaktan mutlu olacaksınız, o da eve yakın olmaktan hafif derecede mutlu olacak.

Bu 3D hayattır – biraz oradan hayali tıraşlarsınız, biraz buradan mutluluğu – ilişkiye, topluma, işe uygun gelene kadar seviyesini düşürürsünüz. (Mor Alev: Sevgili Dostlar, uzun süredir ilişkilerimizde ödün/özveri döngüsünün çalışmadığını yazıyorum. Buna çalışmalarımda kanallık yapıyorum, kendi hayatımda da yaşıyorum. Michael (Baş Melek Mikail) bu sözcükleri sözlüğümüzden çıkarmamızın çok önemli olduğu söylüyor. Konu hakkındaki geçmiş yazılar için sağ sütundaki arama kutusuna “özveri” yazmanız yeterli olacaktır.)

Önümüzdeki günler o zincirleri kırmanız ve gerçekten içinizde ne istediğinizi keşfetmenizle ilgili olacak. İşte akışınız budur – ne kadar mantıksız gelirse gelsin, o hayallerin beden bulacağını bilmek, bunu beklemek. Çünkü 3D çerçevesinde yaratmıyorsunuz, her şeyin mümkün olduğu Evrensel yaratım modeliyle yaratıyorsunuz.

Doğal akışınızı başkalarının sizden neler beklediği konusundaki tahminlerinizle ya da sizin kendinizden neler beklediğiniz düşüncesiyle bloke etmeyi durdurun. Akışla yol almak beklentiyi işaret eder. Birisiyle gitmek zincirleri ve özgürlük yoksunluğunu vurgular.

Pek çokları henüz neden konuştuğumuzu anlayamıyor. Kişisel özgürlük enerjileri gerçekten parçanız olur olmaz anlayacaksınız. Siz başkası değilsiniz, kendinizsiniz. O yüzden yaratımlarınız bir başkası için değil, bir başkasıyla değil.

Onların onayını, rızasını, öfkesini veya sizin kendinizinki yerine onların hayaliyle bağlanmış olduğunuzu bildiren herhangi bir duyguyu beklemeyin. Önümüzdeki günlerde ödeviniz, “Kimsiniz ve ne istiyorsunuz?” olacaktır.

Bazılarınız korkuyorsunuz çünkü eğer fazlasıyla kendiniz olursanız, ilişkinizi, işinizi, toplumdaki yerinizi, vs., kaybedeceğinizden korkuyorsunuz. Bu belki doğru olabilir. Ama bu mesajın başında belirtmiş olduğumuz gibi, akışınızı çabucak değiştirecek becerilere sahipsiniz. Belki işinizi kaybedersiniz. Bir başkasını yaratırsınız. Belki toplumunuz sizi kabul etmez. Başka toplum bulursunuz. Şimdi ve sonsuza dek bu böyle olacaktır.

Siz sizsiniz ve 5D ye geçtiğinde kimse başkası olmak istemeyecek, başkası olamayacak. Başkası için değil, kendiniz için yaratın.

En sonunda huysuz muhalifleri eliyorsunuz ve yaratım becerilerinize tamamen sahip çıkıp ilan ediyorsunuz. Tüm ihtişamınızla kendiniz olmanızı engelleyen yol bariyerlerini bir bir kaldırırken buna izin verin. Onlar ne sizin ustalarınız ne de gurularınız – usta da guru da sizsiniz. Onlar ne sizin akışınızı yaratabilirler ne de sizin akışınızda olmak isterler. Onlar için kendi akışlarını yaratma veya temel 5D öğretilerine dönme zamanı gelmiştir. Gözlemleyebilirler ama sizi takip edemezler, çünkü siz onlar değilsiniz ve onlar da siz değil.

Yaratım yeni bir şeydir, bir kopya değil. 5D ye geçmek için kopyalama gerekseydi, hepiniz aynı görünür, aynı davranır ve aynı olurdunuz. Bir robotlar dünyası – bunu çağlar boyu denediniz ve hep sonunda keşfettiniz ki düşünce ve davranışta ne kadar aynılığı sağlamayı çalışsanız da orada ve burada özgünlük bir çatlaktan fışkırıyor.

Kendinizle başlayarak özgünlüğe cesaret vermenin ve teşvik etmenin zamanı şimdidir. Öyle de oldu. Âmin.

10 Ocak ve 11 Ocak: 11-11 Enerjileriyle Usta Yaratıcı Olun

Sevgili Dostlar, Bu mesajı görünce acilen iletmek istedim oysa bugün bir 11-11 kapısı, yarın da öyle ve bu konuda konuşacaktık… Ama eğer hayallerimiz bizim değilse bu çok güçlü yaratım kapıları ne işimize yarar? Sadece özgün olan, size ait olan hayalleri tam anlamıyla gerçekleştirebiliyorsunuz, bunu biliyoruz. Çünkü enerjilerimiz hayalimizle eş olmalı. Bizi sadece o özgün hayal neşe-keyif-coşkuyla titreştirir. Ve böylece hızla beden bulur.

Bugün ve yarın kendinizi harika 11-11 enerjilerine bırakırken, özgün olmayı niyet edin ve bırakın rüyalar, hayaller yaratıma girsin. “Ama” dediğiniz noktada, itiraz ve inkar vardır, “amalar” egonun sesidir. Onu dinleyin. Nelerin salıverilmesi gerektiğini bize doğrudan anlatır ego.

Bu yılın 11 enerjisini ise henüz okumadıysanız, bu bağlantıda bulabilirsiniz. Hepinize harika, akışta ve özgün bir 11-11 enerji girişi diliyorum!

Bu mesaj için Brenda Hoffman ve aracılık ettiği Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak, böylece potansiyelinizin tamamını gerçekleştirmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2018  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Ne eksik ne fazla…Sanki bana yazılmış bu yazı.
  Özümseyip içselleştirene kadar defalarca okuyacağım.

  Teşekkür ederim…Sevgiler…

  Liked by 1 kişi

 2. Çok teşekkürler sevgili mor alev . yaptığınız kanallık kalbe o kadar derinden ulaşıyor ki varlığınız evrene bir armağan her bir ruhun olduğu gibi.. ben bu yazıdan kendi adıma çok şey çıkardım tam zamanında gelen bir yazı oldu. tekrar teşekkürler sevgiler

  Liked by 1 kişi

 3. Hadi şimdi burda,özgür ruhum ne diyor dinliyorum,mesajları almaya açığım,göksel varlıklarım farkında olmama rehberlik edin lütfen ve öylede oldu amin.! Teşekkürlerimle Mor Alev tüm biliçlendirmeniz için.🙏

  Liked by 1 kişi

 4. Tam da esimin ailesini yük olarak gordugum bir zamanda bunu okumak cok sasirtti beni. Öyle bir eşikteyim ki oldugum yerden memnun degilim bir adim öteye gitsem korkuyorum kimsenin kalbini kirmak istemiyorum gercekten. Ama onlarada hizmet etmek istemiyorum. Ben bu degilim.

  Liked by 2 people

 5. Çok güzel bir yazı tam da zamanında! Şu aralar benim de kendime sürekli sorduğum soru: “konformizm!… nereye kadar?” idi, sanki sürekli ve karşılaştığım her kişi ile içimden tepiyor!…Yazınız bunun cevabını çok güzel veriyor. Çok teşekkürler, emeğinize sağlık!

  Liked by 2 people

 6. Benim anladigim, hayallerimizi gerceklestirme gucune ve istedigimizi yaratabilme yetisine sahibiz. Son uc-dort aydir ne istedigimi, ne hayal ettigimi, ne olmak istedigimi ve ne/kim oldugumu anlamaya calisiyorum. Bu yazi cok iyi geldi, Ne istedigimi biliyorum ve ona yogunlasiyorum.

  Liked by 1 kişi

 7. Ne güzel bizi bizimle buluşturuyorsun…Bizimle buluşuyorsun.. Biz herkesle, her şeyle buluşuyoruz.. Ve sonunda BİR oluyoruz.(KALP)
  İç sesimizi ve iç güdülerimizi konuşurken hayvanların iç güdülerini çok iyi kullandıklarını ve bizim hislerimizi anladıklarını ve onların bu anlamda her şeyle bağlantılı olduklarından bahsederken ailemizin dostu 5 yaşındaki Ares’imiz (golden retriever) yanıma geldi ve ben yerde otururken patisini omuzuma koydu ve sadece gözlerime baktı. O anda sessizce bende ona aktım ve gözleriyle beni onayladı. Tam odaklı kalbime odaklandığımda olanla bir olabilme farkındalığı çıkyor ortaya. Koşulsuzca yaşamı kucaklamak, her ne yapıyorsam o an, işte, sokakta, alışverişte sadece AN’da olmak ve sevgiyi hissetmek. Hem durmak hem de ilahi olanla çoşkun bir nehir gibi akmak.

  Liked by 1 kişi

 8. Tesekkür ederim🙏Emeklerinize,mesajlari paylasiminiza Tesekkür ederim 🙏ISIK varliklarina tesekkür ederim🙏Gülümseme eksilmedi yüzümden okurken😊Düsüncelerim okunuyordu sanki😊Istedigim Ben olmaya baslamanin yolu bulmaya calisan Ben🙋🏻Sevgiyle kalin💜😘

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.