Radyan Işık Konseyinden Gündönümü Mesajı

Sevgili Dostlar, dünkü gündönümü mesajını yayınladıktan birkaç saat sonra aşağıdaki kanallık geldi. Ben de bugün sizlerle paylaşıyorum ve çok önemli olduğuna inanıyorum. Gündönümü enerji girişi devam ederken gerçek renklerimizle ışıldama yolunda devasa adımlar atmayı sürdürüyoruz. Adım adım gerçek kendimiz oluyoruz.

Bu mesaj için Ailia Mira’ya ve Radyan Işık Konseyine çok teşekkür ederiz. (expectwonderful.com)

Gündönümü enerjisi her zaman sizi siz olmaya doğru ilerletir

Solar enerjinin genelde, kişiselleşmiş bilincinizdeki kimliğinizle ilgili olduğunu düşünebilirsiniz. (Mor Alev: Dün paylaşmış olduğum gibi Güneş benliğimizi temsil eder.) O zaman, Gündönümü, bu enerjiyi yoğunlaştırır ve böylece daha berrak ve bütüncül bir benlik hissine uyumlanırsınız. Gerçek size. Olduğunuz her şeyin çekirdek enerji imzasına.

Yaz veya kış gündönümü olmasının önemi yoktur. Gündönümü hizalanması gerçekleştiğinde, kendinizi çok daha fazla tümden bilmeye, kolayca ve net bir şekilde, doğrudan erişiminiz olur.

Önümüzdeki birkaç günde önerimiz, kendinizi en derinden takdir etmeye odaklanmanızdır, bu aynı zamanda ilahi ışığınız ve egemenliğinizin de bir kutlaması olacaktır! Benlik hissinize daha fazla dikkatinizi vermeye ve kendinizi fark etmeye karar verebilirsiniz. Özellikle size “siz” hissi veren, halinizden memnun, kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlar ya da durumlara dikkat ediniz.

Halinizden memnun olmak, kendinizi rahat ve ait hissettiğiniz yerler ve durumlarda olmanızdır ve tam hizada olmaktan kaynaklanır. Bu durum ve şartları ya siz yaratırsınız ya da yaratımına (akışa) izin verirsiniz bu da geliştiren, neşe-keyif-coşku dolu, bütününüzü tam anlamıyla ifade edebileceğiniz fırsatları size getirir. Böyle bir öz-ifade, en derinden gelen tatmin hissini verir, doğaldır, zariftir ve işte böyle anlarda ruhunuz coşar, yükselir. Her şey yolundadır ve bunu bilirsiniz!

Bu anlar için yaşarsınız. Ve yeteneklerinizi kullanarak, bilinçli şekilde yaşamak bu anları size çok daha sıklıkla getirir.

Size neyin neşe-keyif-coşku getirdiğini öğrenin! Size nelerin genişletici rahatlık ve mutluluğu getirdiğini keşfedin! Kendinizle nasıl bir ilişki kurduğunuzda özgürleşiyorsunuz, fark edin. Nasıl kendinizi gerçek saadeti bilmek üzere serbest bırakacağınızı bulun. Sonra da sizi sevgiyle, engin berraklıkla aydınlatan şeyleri seçin.

Özgün bir hayat yaşamayı ve özgürce kendinizi ifade etmeyi seçin. İşte bu yüksek bilinçte yaşamaktır.

Yüksek bilinçte, tüm yollar ilahi ifadeye gider. İlahi ifade ise sadece sizin “en basit halinizle siz olmanızın” daha şairane ve ruhani sözcüklerle anlatılmasıdır! Gerçekten, en saf haliyle, tümden – çekinceler olmadan, filtresiz, bastırılmadan – kendiniz olmanız!  An be an ruhunuzu takip etmeniz ve özgünlüğünüzü, güzelliğinizi ifade etmeniz, burada, şu anda, ilham dolu ve akışta!

Dünyanızda gerçekleşen bilinç değişimi bedenlenmiş, bilinciyle yaratma yeteneğine sahip sonsuz bilinçler olduğunuz hakkındaki içgörünüzü ve bilmenizi şimdi, şu anda açıyor. Bu kapasitenizi hatırlamanızdır. Siz güçlüsünüz, ezeli ve ebedisiniz, özgürsünüz.

Bunu bilmek, bunu hissetmek ve bu kimlikle uyumlu olmak, yüksek bilinçte yaşamanın ilk adımıdır. Burada, şimdi olmak. Bu haftayı, bugünü, bu anı gerçekten olduğunuz varlığı hissetmek üzere kullanın. İzin verin kendinize, sevgiyle, cömertçe, kendinize uyumlanın, kendinize akın, kendiniz olun. Siz olun!

Mutlu Gündönümü!

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

  1. Dünyanızda gerçekleşen bilinç değişimi bedenlenmiş, bilinciyle yaratma yeteneğine sahip sonsuz bilinçler olduğunuz hakkındaki içgörünüzü ve bilmenizi şimdi, şu anda açıyor. Bu kapasitenizi hatırlamanızdır. Siz güçlüsünüz, ezeli ve ebedisiniz, özgürsünüz.
    Teşekkürler…

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.