Melekler: Nefesin Frekansı

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Bir nefes alın. Nefesi içinize çekerken neşe-keyif-coşku enerjisine odaklanın. Sizi neşe-keyif-coşku içinde hissettirmiş olan ya da hissettirebileceğine inandığınız bir şeyi düşünün. Varlığınızın hafifliğini hissedin, içinizdeki neşe köpüklerini, hücrelerinizde yol alan hayranlık dansını hissedin. Bu enerjide istediğiniz kadar kalın.

Şimdi tam karşıtı için yeniden nefes alın. Sadece bir nefeste, üzüntünün, yasın enerjisini içinize çekin. Sizi üzen bir şey ya da kişi düşünün. Sizi doldururken bedeninizdeki ağırlığı, enerjinin yükünü ve yoğunluğunu hissedin. Hücrelerin yavaşlamasını hissedin… Kolay hareket edememe hissini.

Şimdi o enerjiyi bir defa daha değiştirin. Bu sefer sevgi enerjisini içinize çekin. Sadece sevdiğiniz bir şey ya da birisini düşünün ve nefes alırken o hissin içinizi doldurmasına izin verin. Enerjinizin genişlemesini hissedin, hafifliği, akışı… Daha hafif, daha mutlu hislere ulaşana kadar devam edin. Eğer isterseniz, size olan sevgimizi nefesinizle alın.

Üç boyutlu gerçeğinizde büyük bir enerjiler senfonisi bulunuyor – en alçak nefretten, en yoğun ruhani sevgiye dek. Her nefesinizde içinize almayı, kuvvetlendirmeyi ve dönüşüme sokmayı arzuladığınız enerjileri seçiyorsunuz. Nefesiniz sizi dünya gezegeninizde yaşamış ve yaşayacak olan her şeyle bağlıyor.

Çoğu zaman, içinize aldığınız ve dolaşımını sağladığınız enerjileri oldukça bilinçsizce seçiyorsunuz. Ancak, niyet etmiş şekilde nefes aldığınızda, bir benzetme yaparsak “radyo alıcınızı”, sadece en saf ve güzel frekanslara ayarlayıp onları bütün bir insanlığın hayrına dolaşıma yayıyorsunuz.

Yani, içinize nefesinizle sevgiyi çekin. Neşe-keyif-coşkuyu çekin. Sağlığı, esenliği, huzuru, şefkati çekin. Sizin için anlamlı projelerin başarısını çekin. Kutsal hayat ortağınızı çekin. Bolluk enerjisini çekin. Sadece niyet edin, kabul etmek istediğiniz enerjiyi size hissettiren şeye odaklanın ve nefes alıp verin.

İçinize hangi enerjiyi çekiyorsanız, o olmaya başlarsınız. Hücrelerinizi seçtiğiniz güzel enerjilerle dolduracaksınız. Seçtiğiniz enerjilerle ışıldayan, onları yayan bir enerji alanı oluşturmaya başlayacaksınız. Ve o enerji alanında siz bu enerjileri besleyen şeyler ve kişiler için bir mıknatıs haline geleceksiniz.

Eğer bir başkasına yardımcı olmak istiyorsanız, onu kalbinizde tutun. Onlarla ne paylaşmak istiyorsanız – huzur, sevgi -, nefesinizle içinize çekin ve nefesinizi bırakın. Yaymakta olduğunuz enerji şimdilik insan anlayışının ötesinde bulunan bir alanda onlara ulaşacaktır.

Enerjik seviyede cennettekilerle, gökyüzündekilerle bile bağlantıdasınız. Onlar sizin sevginizi hissediyorlar. Onlar da size her nefeste kendi sevgilerini gönderebilirler. Nefes enerji taşır.

Nefes alın sevgililer. Nefesinizin basit hava dolaşımıyla yeryüzüne bir lütuf ve büyük bir katkı olabilirsiniz. Sevgimizi nefesinizle alın. Kendi sevginizi nefesinizle verin. İşte şimdi İlahi olanın nefesini hiçbir engel olmadan içinizden geçirdiniz. Sevgiyi dolaşımda tuttunuz.

Sizleri çok seviyoruz. Nefesinizle bizi de içinize çekin…

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. salam mor alov.men bu meditasyonlari edirem amma icimdeki kotu ruhlari qova bilmirem. kac yildir calisiram mumkun olmur. cok kisiden komek aldim amma dahada veziyyetim kotulesdi. indi mor alovla meditasyon edirem. kotu ruhlardan azad olmanin bir yolu varmi. saqliqla qalin.

  Beğen

  1. Sevgili Sevda, içinde kötü ruh olması diye tanımlanan duruma ben inanmıyorum. İçimizdeki her türlü rahatsızlık yine bize aittir. Dışımızdan gelmez. O yüzden size önerim, eğer kabul ederseniz, derhal bir uzman terapistle çalışmanızdır. Bu arada mor alev enerjisi ve şifanın Baş Meleği Rafael’le de çalışmaya devam ediniz. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Sevgili Mor Alev, iki yılı aşan bir süredir okumadığım tek bir mesajınız yok.Tüm varlığımla teşekkür ediyorum.Dün gece okuduğum da paylaştığım linki heyecanlandım , özel bir çağrı olduğunu hissettim ve sizinle paylaşmak istedim.Sevgilerimle…

  Liked by 1 kişi

 3. Sevgili MorAlev, yine içimizi sevgiyle sarıp sarmalayan bir yazı okudum keyifle . Sadece kendime değil, yakınlarım adına da sevgi, sağlık, huzur, bolluk nefesleri çekip bırakacağım🙃

  Liked by 1 kişi

 4. Çok güzel Bir yazı.benzer bir maildede buna benzer bir olumlama vardı “ben bir. Mucize mıknatısıyım”bir. Haftadır bunu söylüyorum içim mutlulukla dolu tşk. Mor alev sevgiyle kalın❤❤❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.