Yükseliş 2017: Sevginin Eyleme Geçmiş Hali – Göksel Beyaz Varlıklar

feather-infinity-galaxy-unknown-artist2017 yükseliş yılının enerji döngüsünde, sizleri nelerin beklediğini sizlerle paylaşmak için, öncelikle son birkaç yılın amacından bahsetmek zorundayız. 2012 senesinde, Yerkabuğunun üzerinde ve hatta iç düzeylerde bulunan her bir ruh, yeni bir yükseliş döngüsünü başlattılar. Bizler, Göksel Beyaz Varlıklar ve diğerleri olarak bu döngüyü “Sevgi Çağı” olarak adlandırdık.

Sevgi Çağı, sizler ve diğer herkes tarafından uzun zamandan beri özlemle bekleniyor, gerçekleşmesi öngörülüyordu. Bu döngünün başlamış olması, Yeryüzündeki insanların kendi spiritüel gelişimlerinin sorumluluğunu üstlenmeye hazır olduklarını, titreşimlerinin çok daha hızlı olduğu bir zirve noktasına ulaştıklarını, Yaratan’ın gerçek varlığını daha iyi hatırladıklarını, ruhlarının amacına ve Yeryüzü için bulunacakları hizmetlere dair farkındalığa eriştiklerini gösteriyordu.

Herkese tek tek, bir seçim hakkı tanındı; Ya Sevgi niteliğini ortaya çıkarmaya ve deneyimlemeye odaklanmayı seçeceklerdi… Ya da, büyük ihtimalle ömürlerinin geri kalan bölümü boyunca korku, utanç, suçluluk duygusu ve nefret enerjisinde oyalanmaya devam edeceklerdi. Birçok ruh, Yaratan’ın müşfik ve yüce Sevgisini, Yeryüzüne ve insanlığın bilincine demirlemeyi seçti. Bu durum, daha önce hiç denenmemiş yeni bir “yükseliş yolu” olarak tanınabilecek, muazzam bir spiritüel evrimleşme döngüsünü harekete geçirmiş oldu.

2012 senesi önemliydi. Çünkü o yıl, özellikle Yeryüzünde bulunan insanlar için bir dönüm noktasıydı. İnsanlık, ya karmik kalıplarıyla yaşamaya devam edecekti… Ya da, geçmişi şifalandıran ve ömürler boyunca taşınmış olan blokajları ortadan kaldırabilen enerjileri yeniden yazmaya başlayacaktı.

İnsanlığın ömürler boyunca taşıdığı bu “karmik borç (vebal)”, Atlantis’in çöküşünden kaynaklandı. O dönem, uyum ve ahenk içinde varolmak ve Gezegensel dönüşümler yaratmak üzere, Teknolojinin spiritüellik ile birlikte tasarlandığı, her insanın spiritüel olarak büyük bir uyanışa eriştiği ve Yaratan ile derin bir bütünleşme içinde olduğu bir dönemdi. Ancak zamanla teknoloji üstün olmaya başladı, ilahi âlemlerle bağlantılar koptu ve böylece çöküş meydana geldi.

Birçok ruh, Atlantis enerjisinin 2012 senesinde başlayan yükseliş sayesinde Yeryüzünde tekrar inşa edileceğini ve tamamen yaratılacağını biliyordu, hatta bunu hesaplamıştı. Ancak bu kez, Yeryüzü veya Yeryüzünün herhangi bir kara parçasının çöküşü yaşanmayacak; bunun yerine enerjiler, Atlantis’in karmik kalıpları üzerinde çalışmak ve onları olumlu yönde şifalandırmak için kullanılacaktı.

2012 senesinde Sevgi niteliğini seçen kişiler, uygarlıklarının çöküşünü deneyimlemiş olan Atlantislilerin reenkarnasyonlarıdır. Onların bu seçimi, herkesin büyük ölçüde şifalanmasına ve eski enerjileri etkin bir şekilde salıvermesine imkân kılmıştır.

Bu son dört yıl, Sevgiyi seçtiğinizi beyan etmeniz, sevgi seçiminizin bedenlenmiş haline gelmeniz, yeryüzünde kendiniz ve diğerleri için sevgi yaratmaya yemin etmiş olmanız ve Yaratan’ın yansıması insan ırkı halinde Sevgi olmanıza yardımcı olmuştur. Sizler artık birer “sevgi varlıkları” olarak, Yeryüzündeki rolünüzü keşfediyorsunuz. Ruhunuzun, fiziksel gerçekliğiniz ve spiritüel hizmetlerinizle ilgili arzularını fark ediyorsunuz. Eski enerjileri varlığınızdan atmayı (salıvermeyi) ve şifalandırmayı sürdürürken, aynı zamanda bedeninize, sizi – daha doğrusu Yeryüzündeki yeni gerçekliğinizi – desteklemesi için Işık, yeni kodlar ve kalıplar indirip yüklüyorsunuz. Aslında kendinizi her zamankinden daha fazla, “insan bedeninde var olan ilahi ve kutsal bir varlık” olarak hissediyorsunuz.

Yüksek Benliğinizi (özünüzü) ve Koşulsuz Sevginin ne olduğunu keşfediyor ve bunları özümsemeniz için, varlığınızın içinde yer açıyorsunuz. Dünya’da olmasını arzuladığınız değişiklikleri henüz görememenizin sebebi, değişimin önce sizin ve diğer insanların varlığının içinde gerçekleşmiş olması gerektiğinden dolayıdır. İlahi enerjiyi Yeryüzüne demirleyen sizlersiniz.

Dünyadaki herkes bu değişim/dönüşümü deneyimliyor. Bu yüzden, eski yüklerin ve kalıpların ortaya çıkışında büyük bir artış meydana geliyor ki, Sevgi ile “yıkanıp” arındırılsın ve şifalandırılsınlar. Bu arada bazıları hala daha tüm gücüyle, Sevgi olgusuna direniyor ve başkalarının da aynı şeyi yapması için onları teşvik etmeye çalışıyor.

Sizler bugünlerde, 2017 senesine girmeye hazırlanıyorsunuz. 2017’ye girdiğinizde, yeni bir yükseliş enerjisi döngüsüne de adım atmış olacaksınız. Adeta bir “balonun” içinden, bir başka “balonun” içine geçeceksiniz. Bunun anlamı, 2017 senesinin enerjisi tamamen farklı hissedilecek demektir. Yüksek titreşimli Işık, Sevgi ve bilinç sizleri kuşattığında ve gerçekliğinizin dokusuna işlediğinde, birçoğunuz için bu durum “temiz havayı solumak” gibi hissedilecektir.  

2017’nin yüksek titreşimli Işığı, Sevgisi ve Bilinci varlığınıza indirilip yüklendikçe, kendinizi sanki Işık, Sevgi ve Bilgelikle dolup taşıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Bu gibi zamanlarda topraklanmanız ve merkezde kalmanız çok önemlidir. Zira yükleneceğiniz çok fazla enerji olacaktır ve bu da sizi sarsabilir.  Ancak bu enerji yüklemeleri, uyanış işleminizin bir parçasıdır. Özünüzü hatırlamanız ve kendinizi gelecek yıllara hazırlamanız, ihtiyacınız olan bilgiye ve bilgeliğe sahip olmanızı sağlayacaktır.

Birçoğunuz moralinizin yükseldiğini, bedeninizin hafiflediğini ve farkındalığınızın genişlediğini hissedeceksiniz. Ancak sizi çevreleyen yeni enerjilere uyum sağlamanız, zaman alabilir. Aynen, yeni taşındığınız bir eve uyum sağlama süreci gibi…

2017 ve onu takip eden yıllar, Sevgi Çağı olarak bilinmeye devam edecektir. Çünkü ruhların büyük bir çoğunluğu, Yeryüzündeki gerçekliklerini “saf sevgi” olarak idrak edip bu sevgiyi deneyimleyene kadar, bu çağ tamamlanmayacaktır. Sevgi Çağından sonra, büyük bir çoğunluğun Yaratan’ı anımsayacağı “Anımsama Çağı” gelecektir. 2017’de yeni bir perspektifin doğmakta olduğunu, bilinçli olarak fark edeceksiniz. Ve bu da, ruhunuzun, kişiliğinizin ya da insan varlığının temel özelliklerinin bileşiminden ortaya çıkan bir durumun ürünü olacaktır.

Kendinizi yeni bir tarzda görmeye başlayacaksınız. İlahi bir varlık olduğunuzu idrak ederek ve bunu gerçekliğinize taşıyarak, kendiniz ve ruhunuz arasında kusursuz bir bütünlük oluşturacaksınız. Bu da, illüzyonların (yanılsamaların) ötesine bakabilmenizi ve gerçeği görmenizi sağlayacaktır. Kendinizin tüm suretleriyle olan bağınız gelişecek, Yaratanla olan bağınız sağlamlaşacak ve bu durum tatmin, başarı, güven ve güç gibi duyguları ortaya çıkaracaktır. Tüm bunlar sizde, içinizde ve çevrenizde olan biten her şeye engel ve sınırlama koymadan bakmanızı sağlayan, derin bir netlik hissi yaratacaktır.

Aniden, gerçekliğinizde (hayatınızda) olağanüstü değişiklikler yaratmak istediğinizi hissedebilirsiniz. Sanki kaybedecek zamanınız yokmuş da, çok hızlı bir şekilde harekete geçmeniz gerekiyormuş gibi… Hayatınızın yönü tamamen değişebilir. Dünya’nın farklı bölgelerine taşınabilirsiniz. Daha fazla bilgi yüklenebilmek adına, yeni farkındalıklara sahip yeni insanlarla buluşabilirsiniz. Ya da sadece, kişiliğinizin değiştiğini ve dönüştüğünü hissedebilirsiniz.

Ama lütfen şunun bilincinde olun! Eğer tüm bu dönüşümünüz, değişiminiz ve hareketleriniz, sezgileriniz doğrultusunda gerçekleşiyorsa, o zaman Sevgi, Barış ve gerçek ortaya çıkacaktır. Bu bir anlamda,  önünüzdeki yıllarda size destek verecek olan tüm donanımlara, enerjilere ve dost çevresine sahip olduğunuzdan emin bir şekilde, en iyi görüş açısı olan pozisyonunuza iyice yerleşmek gibidir. Harekete geçmeye hazır bir şekilde yerinizi aldığınız zaman, sizi hiçbir şey durduramayacaktır.

Kendi gerçekliğinizde, nasıl sezgileriniz doğrultusunda hareket etmeniz gerekiyorsa, çevrenizdekilerin de kendi sezgileri doğrultusunda hareket etmeleri gerekmektedir. 2017’de bedeninize, Sevginin yeni bir bakış açısını yükleyeceksiniz. Bunun anlamı, tüm bedeniniz ve zihniniz yeniden yüksek âlemlerle  “bağlantılı” olacak demektir. Bu durum, Venüs gezegenindeki varlıklar tarafından 2016 senesi boyunca teşvik edilmiştir. Venüs’teki varlıklar, Dünya’nın sevgi titreşiminin Venüs’ün titreşimiyle aynı olması amacıyla, kendi sevgi enerjilerini Yeryüzüne ve insanlığa göndermeye devam ediyorlar. Bunun sonunda Dünya “Sevgi Gezegeni” olarak, Venüs’ün rolünü ve misyonunu üstlenecektir.

Venüs’lü Varlıklar, Yeryüzündeki herkesi bunun gerçekleşmesi için hazırlıyorlar. Yüksek âlemlerle bağlantılı bir beden ve zihinle, içinizde ve çevrenizde olan biten her şeyi, “sevgi seviyesinden”  izleyebileceksiniz. Yani ruhunuzun seviyesinden.

Herkese karşı hoşgörülü ve sabırlı olmanız çok önemlidir. Zira birçok kişi, içindeki veya çevresindeki gerçeklikleri göremiyor ya da görmek istemiyor olabilir. Bu kişiler, “Sevgi (kalp) alanından harekete geçme yılı” olan 2017 senesinde, tam tersini yapmak isteyebilir ve “korku” alanından hareket etmeyi seçebilirler.

Bu dönemde, gücünüzü yeniden fark etmeniz gerekir. Sizler, insanlığın (toplum) bilincinde dağları harekete geçirebilecek kadar güçlü bir varlıksınız. Bu nedenle aklınızın, kalbinizin ve ruhunuzun uyum içinde çalışan gücü ile toplumu etkileyebilir ve insanlığa daha fazla hizmet etmeyen her şeyi, toplum bilincinden çıkarabilirsiniz.

Kişiliğinizin ve ruhunuzun birleşmesi sonucunda, sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için önce içsel rehberliğinize (sezgilerinize) danışarak eyleme geçme gereği duyacaksınız. Aslında en büyük değişim, sevgi doğrultusunda hareket etmenin içinizden geldiğini fark etmeniz olacaktır. Dahası, kendinizin tüm Dünya, tüm insanlık ve tüm Evren olduğunuzu idrak edeceksiniz. Bu yüzden, eğer Sevgi doğrultusunda hareket edilmesi ve Sevgi olgusunun Yeryüzünde sabitlenmesi gerekiyorsa, bunun önce sizin içinizde başlaması gerekmektedir. Çünkü siz, var olan her şey ile bağlantılısınız.  

Yaratmayı arzu ettiğiniz bir durumun gerçekleşmesi, enerjik olarak yaratıma girmesini istediğiniz durum haline gelmenizdir. Bu, arzuladığınız bir duruma sadece sevgi göndermekten çok daha fazlasını gerektirir. Gerçekleşmesini istediğiniz o hayırlı ve sevgi dolu durumun, varlığınızın içinde şekil aldığını, oluştuğunu ve mevcudiyete geçtiğini tüm duyularınızla hissetmeli, algılamalı ve yaşamalısınız. Daha sonra o görüntüyü üçüncü gözünüz ve kalp çakranızdan geçirerek, gereken yere yansıtmalısınız. Bu şekilde siz, Yeryüzündeki hayırlı ve sevgi dolu durumların ve davranışların tutunma noktası ve yaratıcısı olursunuz. Buna eyleme geçmiş sevgi denir.

Sizden, şu cümleleri Evrene iletmenizi rica ediyoruz;

“Şimdi bilinçli olarak, ruhumun ve kişiliğimin birleşerek ilahiliğimin, kutsal bilgeliğimin, şifalandırma gücümün, sevgimin ve Yaratan’ın bir sureti olarak tüm niteliklerimin, fiziksel bedenimde ve şu anki gerçekliğimde somutlaşması için beni desteklemelerine izin veriyorum. Kendimi, Yeryüzünü ve var olan her şeyi, saf sevginin bulunduğu yerden algılamaya hazırım. Yaratan’ın gerçeğini kabul etmeye hazırım. Rehberlerim, Meleklerim ve Evrendeki tüm sevgi varlıkları, sadece Sevgi doğrultusunda hareket etmem için bana yardım ediyorlar. 2017’nin yeni enerjilerine adım atmaya hazırım. Ve bana sunulan bilgeliği, bilinci ve değerli enerji yüklemelerini sevgiyle kabul ediyorum.  Sevgi olmaya hazırım ve Sevgi olduğumu biliyorum. Benim yeryüzündeki rolüm, görevim ve amacım Sevgidir. Onunla uyum içinde oldukça, Sevgi de bana rehberlik etmeye devam edecektir. Teşekkür ederim ve öyle oldu.”

Ruhunuz 2017’nin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Ruhunuzun, varlığınızdan hoşnut olmasına ve içinizdeki ve etrafınızdaki gerçekliğin keyfini çıkarmasına izin verin.

Sizleri sevgi ile kutsuyoruz…

Göksel Beyaz Varlıklar

Çeviren Mor Alev Dostuna, Göksel Beyaz Varlıklara ve mesajı ileten  Natalie Glasson’a çok teşekkürler. ( www.omna.org)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

16 comments

 1. Tesekkur ederim Tam anlamiyla yasadigim tum hucrelerimde hissettigim olan ve olacak olan evet biz Sevgi enerjileri isik iscileri haziriz

  Liked by 1 kişi

 2. Ağlamaktan tekrar tekrar okumak zorunda kaldim, mutluluk gözyaşları bunlar. Yıllardır dünyamızın sevgi ve barış dünyası olması icin dua ediyorum. Sonunda gerçek olacak. Tüm insanlık uyanışa geçecek. Cok teşekkürler Mor Alev, çok teşekkürler Yüce Yaradanım,,,💞💞

  Liked by 1 kişi

 3. Hissettiğim – anlatamadığım, yaşadığım – açıklayamadığım tüm güzelliklerin kelimelere dökülmüş hali. Teşekkürler, sevgiyle…

  Liked by 1 kişi

 4. Bunu paylaşmam gerektiğini düşünüyorum bu arada son 1 haftadır yaptığım meditasyonumda Türkiye’nin dünyaya örnek ve ilham olacak hale geldiğini imgeliyorum O kadar gerçek ki ağlamadan duramıyorum,Bir şeyler hem içimizde hem dışımızda derinden temizlenerek değişiyor..Ve şu anki varlığımın sebebini,biyolojik ailemin bana öğrettiklerini ,2012 de hayatımın yumuşacık ve sevgi dolu değişimini çok iyi anlıyorum..

  Liked by 2 people

 5. Çok güzel bir mesaj…Sanki çok eskilerden kütüphaneme koyup, unuttuğum bir mektubu tesadüfen bulup tüm bunları hatırlamak gibi oldu 🙂
  2017 için birçok kanal benzer öngörüler veriyorlar. “Grup” da ekim ayı mesajında ilk çeyrek içerisinde “yol ayrımın”dan geçeceğimizi, tercihi bu yönde olanların yola devam edeceğini söylemişti. Herşey, her an, en olmayacak durumda bile Sevgi’de kalabilmek ile mümkün. Dış dünyamızda her ne olursa olsun kendimize ve Yaratım’a güvenerek Sevgi’de kalmalıyız, oyun bu kadar basit!
  2017 ve sonrası ile ilgili bilgiler ise bana MS 2150’yi çağrıştırdı!
  Bu harika mesaj için çok teşekkürler, emeğinize sağlık…

  Liked by 1 kişi

 6. Merhaba Işıklı yazılarınızla umut dolduğum şu günlerde Beki Erikli nin öldürülmesi beni çok sarstı. Sürekli aynı umutları insanlara vermeye çalışan birinin bu şekilde ölmesini nasıl yorumluyorsunuz. O zaman yaptığımız enerji çalışmalarının,koşulsuz sevginin bir anlami yok mu? Kendisi mi bunu seçmiş oldu? Aklımda bir sürü bana geri adım attıran sorular oluştu..Bunları anladığınızı ve beni aydınlatacağınızı umarak sevgilerimi yolluyorum.. Teşekkürler

  Beğen

 7. Yazılarınız bana hep iyi geliyor ve doğru yolda olduğumu bana gösteriyor.Tüm yaşananlara inat umutla sevgiyle 2017 yi bekliyorum. Dünyaya gelişimin bir amacı olduğunun farkındayım ama insanlara nasıl faydalı olabileceğimi bulmaya çalışıyorum. Koşulsuz sevgi hepimize iyi gelecek

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.