29 Kasım Enerji Kapısı Müthiş!

violet-flame-primal-artSevgili Dostlar,

Dünkü yeni ayla birlikte müthiş bir enerji akımı yaşamaya başladığımıza inanıyorum. İçinden geçmekte olduğumuz enerji girdabı-solucan deliği-enerji koridoru yoğunluğunu birkaç oktav daha yükseltti, bizi şaşırttı. Sanki daha da hızlandırılmış zaman çizelgesine adım attık. Dünün bir özelliği de numerolojisinin 11-11 enerjilerini taşımasıydı.

Bu enerjileri biraz dinleyeceğim. Sizinle “ne enerji ama!” demekten daha fazlasını paylaşmak isterim. Birkaç gün sessiz kalırsam eğer, ki öyle olacakmış gibi görünüyor, arka planda çalışıyorum. Tıpkı bu yeni ayın sembolünün söylediği gibi, derinlerde bir yerde bir şeyler oluyor ve onu anlamamız için biraz daha şekillenmesi, bizlerin de biraz daha sessizleşmesi gerekiyor.

© 2016 Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

  1. Derinlerdekiler ancak sessizleşince yüzeye çıkacak gibi. Senelerdir durdum durdum 2 gündür saatlerce bu soğuğun altında yürüyerek içimi dinliyor, sıcağa geçip onları yazıyorum. Hayırlar inşallah, pek güzel deneyimlemesi :))) bol sessiz anlar dilerim 🙏🏻🙏🏻

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.