Melekler: Aynı fikirde olmanıza ihtiyaç yok…

wes-anderson-charactersSevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz

Gelecek aylar, dünya gezegeninizde herkesin kendine özgü bakış açısını ve fikirlerini açığa çıkardığı heyecanlı bir zamanı gösteriyor. Çeşitliliğin keyfini çıkarın sevgililer! Hepinizin aynı olmadığı gerçeğini kutlayın. Eğer herkes aynı şekilde düşünse, davransa ve hayatı aynı şekilde gözlerinde canlandırsa, bu hakikaten yavan bir dünya olurdu Çeşitlilik yaratılışın kumaşına işlenmiştir ve sizin insan ırkınız gezegendeki en çok çeşitlilik içeren varlıklardan biridir!

Öyleyse, anlaşamadığınız kişilerle nasıl hayatı yaşanır kılarsınız, çünkü gerçekte, hepiniz her konuda hemfikir olmak için yaratılmadınız. İlk olarak ve öncelikle, anlayın ki, istisnasız, farkında olsalar da olmasalar da, her ruh gezegene değerli bir şeyler söyledikleri, bir şekilde katkıda bulundukları konusunda tanınmak, takdir edilmek ister. Her ruh, istisnasız, ne kadar olumsuz, ne kadar tuhaf şekillerde görünse de, yüzeye sevgiyi çıkarmaya teşebbüs ediyordur.

Birbirinizi dinleyin sevgililer. Birbirinizi tam olarak anlamanın sanatını uygulayın. Aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz. Başkalarının söylediklerini kendi gerçeğiniz olarak kabul etmek zorunda değilsiniz. Başkalarının isteklerini yerine getirmek zorunda değilsiniz. En basit haliyle sizden istenen, zaman zaman şefkatli dinleme armağanını vermenizdir. Birisiyle hemfikir olmadığınızda ona sorun “Neden bu şekilde hissettiğini, buna inandığını anlamak istiyorum. Benim fikrim bundan farklı. Seni daha iyi anlamama yardımcı olabilir misin?” Aranızdaki farklılıklara saygı göstererek ve kibarlıkla dinlerseniz, pek çok insan size de aynı şeyi verecektir. Eğer vermezlerse, sessiz kalın.

Asla tartışmaya ihtiyaç yoktur. “Haklı” olmaya ihtiyaç asla yoktur. Yaratanın gözlerinde, bulunduğunuz anda seçtiğiniz gelişim sürecinizde zaten “doğrusunuz”! Diğer herkes de ruhlarının seçtiği gelişimde bulundukları anda “doğrudur.”

İşte böylece, haberleri, siyasetinizi, vs. seyrettiğinizde, ya saygıyla dinleyin, ya da arkanızı dönüp başka bir şey dinleyin. Çünkü her ruhun kendine özgü bakış açısına ve fikrine sahip olmaya izni vardır. Sizin de öyle.

Elbette, hepiniz bir güzel sevginin beden bulmuş halisiniz. İstisnasız hepinizin özgünlüğünüz ve çeşitliliğinizle, yaratılışın devasa ve görkemli bulmacasında bir yeri vardır. Aynı hücrelerin bedenin daha büyük amacını yerine getirmek için çok çeşitli olmaları gibi, sizlerin de insan ırkının bedeninin tamamının gelişimine katkıda bulunmak için çok çeşitli olmanız yerindedir.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. Merhaba,elbette her tür fikre saygı ve anlayış,sevgi gözüyle bakmak ve anlamaya çalışmak,aynı fikirde olmasak da farklı yaşam biçimlerine saygı göstermek ve farkliliklarimizla bir arada olmak,çok doğru ve önemli fakat eğer her türlü saygı ve anlayışımıza ve hosgorumuze rağmen bunun tek taraflı olmasi durumunda,eğer bazı şeyler doğrudan varoluş biçimimizi tehdit ediyorsa,değer verdiğimiz ve sevdiğimiz herşeye bir saldırı varsa, o zaman ne yapabiliriz ? Sevgiler Ayşe

  Beğen

  1. Sevgili Ayşe, kutsal hayır kelimesi bu gibi durumlar için yaratılmış. Bu konuyla ilgili pek çok eski yazım var. Özellikle Michael’ın “artık yeter” enerjisini anlattığı durum tam bu konuda. Sevgilerimle

   Beğen

 2. teşekkür ederim mor alev….tam ihtiyacım olan mesajdı…”an” da kalmak ve dinleme sanatı….bazen unutuyorum….ama 24 saat olmadı tam ve bütünüm merkezdeyim…sizi seviyor ve sevgimi yolluyorum…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.