Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Kırılma Noktası – Konsey (Mesaj 93)

flower-thrower-by-banksy-in-betlehemÇoğunuzun denizde kaybolmuş gibi hissettiğinizi, şu anda etrafınızda olanları gördükçe şaşkınlıktan sersemlemiş olduğunuzu biliyoruz. Değiştirilmesi, yerine yeninin gelmesi gerekenlerin sökülüp dağılması süreci çoktan başladı. Zaman zaman, olanların bu olduğu konusundaki düşünceler zihninizden geçiyor ama bu bile olanlarla başa çıkmayı kolaylaştırmıyor. Biz sizi önceden uyarmıştık desek, onun da bir yardımı olmayacaktır.

Yenilenmesi gerekenlerin çoğu size gösterildi, yeni çözümler ve davranışlar denenmeye başladı. Bu, bazı yerlerde başarılı oldu; fakat henüz, buna pek de dikkatler çekilmiyor. Bu şekilde bir başarı, dikkatinizi çektiğinde yapabileceğiniz şeylerden biri, bu bilgiyi yapabileceğiniz en iyi şekilde yaymak olabilir. Kargaşa yükselişte gibi görünse de, yeni dünyanız sizler tarafından inşa ediliyor.

En kötüsü bitti demeyi çok isterdik. Ancak, gerçekte, henüz bitmedi. En kötüsü hala daha sizden saklanıyor. Ve gerçekler görünene kadar, onları değiştirmek için hiçbir şey yapılmaz. (Mor Alev: Konsey burada halk diliyle, anlayacağımız şekilde konuşuyor. “En kötüsü” derken, 3Dnin diplerinde kalmış, en düşük ve ağır enerjili gerçeklerin arınması ve dönüştürülmesinin henüz yapılmadığını söylüyor.) Ve işte olanlar budur. Görülmek üzere yüzeye çıkanları görmek ihtiyacındasınız. Pek çoğunuz bunu çoktan anlıyorsunuz, ama yine de bu anlayış sizi pek rahatlatmıyor.

Şimdi, bu mesajı özellikle kırılma noktası” olarak adlandırdık. Bu, şu anda kırılma noktasında olduğunuz için değil, o noktayı çoktan geçtiniz. Gerçekte, artık geri dönüşü olmayan noktayı da geçtiniz; eski yapılarınız ve onları muhafaza etmeye çalışanlar, varoluşları için mücadele ettiklerinin gayet iyi bir şekilde farkındalar. Eğer etrafınızda olanlara bu ışıkla bakarsanız, öyle olduğunu görürsünüz. Sonucu görüyorlar ve beğenmiyorlar. Ne var ki, daha iyi bir yaşam olasılığı onların bakış açısıyla pek çekici görünmüyor. Gerçekte hiçbir şeyleri olmadığı halde, her şeylerini kaybedeceklerini düşünüyorlar.

Büyük ihtimalle, bunu okuyorsanız, bombalar altında değilsiniz, üzerinize toplarla saldırılmıyor ve hücum taburu gibi görünen “medeni” polisle yüz yüze durmuyorsunuz. (Mor Alev: Bu son polis benzetmesini Kuzey Dakota’da su havzalarından petrol boru hattı geçmesine itiraz eden Amerikan Yerlilerinin direnme hareketi için söylüyorlar ama bize de oldukça tanıdık geliyor) Ancak, bütün bunlar dünyanızda mevcuttur ve bu yüzden varoluşunuzun alanında da mevcuttur. Onları hissediyorsunuz. Fakat ne yapabilirsiniz? Yapabileceğiniz herhangi bir şey var mıdır?

Pek çoklarınız pek çok farklı şekillerde desteklerini sunuyor, en azından kararlılığınız, dualarınız ve niyetlerinizle. Ve bizim önerimiz de aynen budur. Sorun şu ki, bunların etkisini siz görmüyorsunuz. Biz görüyoruz. Dünyanızdaki enerji değişimini çok net görüyoruz. Şimdi size diyoruz ki, enerji yükseliyor. Siz bunun için geldiniz. Bu, sizin en iyi yaptığınız şey. Ve bunu yapıyorsunuz. Yeryüzünün enerji alanını hissedenleriniz bunu biliyor. Kendinizi eğitseniz, hepiniz hissedebilirdiniz. Ama bu yetenek size çekici gelse de gelmese de, sizden şunu rica ediyoruz; lütfen emeklerinizin boşa çıkmadığını, işe yaradığını bilin ve her fırsatta frekansı yükseltmeye elinizden geldiğince katkıda bulunun.

Size yine hatırlatmak istediğimiz bir şey daha var. Kendi enerjinizi yüksek tutmanız, dünyadaki dertli köşeler için dualarınız ve meditasyonlarınız kadar önemli. Eğer siz olabilecek en yüksek frekansınızda değilseniz, gerçekten pek yardımcı olamıyorsunuz. Eğer sevgi ve coşkunun en yüksek halindeyseniz ve daha da yükseğe ulaşmak için elinizden geleni yapıyorsanız, nihai sonuca çok büyük katkılarda bulunuyorsunuz demektir.

Korku ve karanlık koşulsuz sevgi atmosferinde bulunamaz. Karanlık parlak ışığın varlığında barınamaz. Büyük bilim insanlarınızdan birinin bir zamanlar söylediği gibi, “bu felsefe değil, fiziktir”. Sevgili ailemiz, bu aynı zamanda simyadır. Bu, kurşunu altına çevirendir. Budistler buna “zehri ilaca dönüştürmek” derler.

Yaptığınız şey budur. Çok iyi becerdiğiniz şey budur. Kendinizi tebrik edin. Birbirinizi tebrik edin. Derin bir nefes alın. Ve daha da yapmaya devam edin.

Konsey ve Ron Head’e her zamanki gibi kucak dolusu teşekkürlerimizi iletiyoruz. (ronahead.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 replies »

 1. Çok güzel bir mesaj. Bende kendimi ve çevremdekilerin enerjisini yüksek tutmaya çalışıyorum. Ancak her yükselişimde umutsuzluk ile karşılaşıyorum. Gerçekten o korku sınırı gibi, onu aşabileceğimize yazınız biraz ilham verdi doğrusu.
  Yapmak istediklerime ulaşmak için almak istediğim bir çok eğitime içimin kabarmasına rağmen bir çok engel var. Bunları aşamayınca kendi içime dönerek kendi potansiyelimden güç alarak yeni yöntemleri keşfetme isteğim ortaya çıkıyor. Yapabilecek miyim bilmiyorum?
  Sevgilerimle,

  Beğen

  • Yaparsınız sevgili Zeynep. Yoksa o arzu kalbinizde bulunmazdı. Geçen haftanın konusunu unutmayın: GÜVEN! Kendinize güvenin ve dışarıdakileri unutun. Çevrenizdekilerin enerjisine takılmayın, siz iyi hissetmezken başkalarını zorla iyi hissettiremezsiniz. Kendi enerjiniz yüksekse onlarınki otomatikman yükselir. Bunu çok defalar konuştuk ama hep hatırlamamız gerekiyor. Konsey’in son söyledikleri de bundan ibaret. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 2. Ben enerjimi hem kendim hem sevdiklerim icin de olmasini istiyorum kendime ve onlara yetermi but enerji yukselmesi.. Tesekkur ederim..

  Beğen

  • Hepimiz istiyoruz. O yüzden kendi enerjimizi yüksek tutmalıyız. İsterseniz konu hakkındaki eski yazılara bakın. Enerji yükselmesi bir bardağın su ile dolması gibi değildir. Ağır enerjide duran, hareketsiz gibi görünen herhangi bir şeyin titreşmeye başlamasını canlandırın gözünüzde. Yüksek titreşim etrafındaki her şeyi titreştirecektir. Yüksek enerji budur. Özellikle rezonansla ilgili bilgilerin size faydası olabilir. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi