Hilarion: En yüksek vizyonunuzu görmeyi amaçlayın

candle lightSevgililer,

Bu günlerde hayatınız enerji yüklemelerini kabul etmek, onları işlemden geçirmek, entegre etmek, özümsemek ve enerjileri dengelemekten oluşuyor. Hayatınız bunlarla doldu. Zaman, anın ihtiyaçlarına göre ya çok çabuk, ya da çok yavaş geçiyor. Gözlem yapan bilincinizin önünde pek çok olay gerçekleşiyor.

İnsanlığın astral bedeninde tutulmuş olanlar yüzeye çıkıp temizleniyor, büyük arınmanın sebebi budur. İnsanlığın büyük çoğunluğu ilerlemeye hazır, bu seçimi yaptılar. Şimdi söz konusu olan şey, gereken işi yapmak, tutarlı ve kararlı olmak ve bunu sonuna kadar götürmek için gerekenlerden kaçınmamak.

Bazen hayat sanki bir rüya gibi geliyor. Etrafınızda olan her şeyde biraz da gerçek olmama gibi bir his fark ediyorsunuz, bunun sebebi toplumunuzun sizi şartlandırmış olduğu algı ve kavramlardan arınırken daha da fazla berraklık deneyimlemenizdir. Gerçeklik – gerçek ruh, son derece sade ancak ebedi prensipler ve temel kurallarla çalışır.

Fiziksel dünyada zihin ya yapandır ya da yıkan. Seçim kararınız ya sizi ileriye doğru yollar ya da tekrarlanan, dönüp duran düşünce formlarının bataklığında saplanıp kalmanıza yol açar. Ama bu bataklık sizlere daha nelerin sevilip de bütünleşmesi gerektiğini gösterir. Bütüne baktığınızda sevgililer, her şey aslında iyi gidiyor. Olanlara biraz daha sabır gösterin.

Gezegendeki herkes için bu zor bir zaman ve cesaretini kaybetmek de kolay. Eğer bu olursa, çabalamaya ara verin ve dinlenin, yenilenmek ve gücünüzü, dengenizi ve iyimserliğinizi yeniden toplamak için kendinize zaman tanıyın. Sonra tazelenmiş ve canlanmış şekilde, hareket alanınıza giren daha düşük düşünce formlarına tam olarak direnebilirsiniz.

Keyifsiz, neşesiz ve gülünmeyen bir hayat, yaşam derslerini ayırt etmeyi zorlaştırır. Zihin kahkaha ve mizahi düşüncelerle doluyken, her yük taşınması çok daha kolay hale gelir.

En yüksek vizyonunuzu görmeyi amaçlayın – niyetinizi ilan edin: “Ben varlığımın Tanrısının bedenlenmiş hali olmayı diliyorum” ve bunu her gece uyumadan 10 defa tekrarlayın. İlahi Özünüz bu teyidi, daha büyük bir bağlantı istediğiniz ilanını sizden bekler.

(Mor Alev: Burada Hilarion’un mesajına ufak bir ara vererek kendi yorumumu eklemek istiyorum. Bu niyetin çevirisini kelimesi kelimesine yaptım ama anladığım kadarıyla söylememiz istenen şey şu anlama geliyor: “Yüksek Benliğimin bedenlenmiş hali olmayı diliyorum.” Bence size nasıl uygun geliyorsa öyle niyet edebilirsiniz. Örneğin, “Ben İlahi olanın ya da olabilecek en yüksek enerjinin bedenlenmiş hali olmayı diliyorum” da diyebilirsiniz. Bunu sizin kendi “ilahi olan” anlayışınıza bırakmak fikrimce en doğrusu.

Eğer kendimden örnek verirsem, yıllardır benim günlük duam şudur: “Kutsal Anne, lütfen senin şefkatli gözlerinle görmeme, senin kelimelerinin aracısı olmama izin ver; Michael senin cesaretinin, gülümsemenin benden yansımasına; Zadkiel, lütfen Mor Alev’in bedenlenmiş hali olmama, olumsuz olanı dönüştürmeme, onun gerçek potansiyelini ortaya çıkarmama yardım et” Ve benim duam her gün bu temelden başlar ve gününe göre daha da genişler ya da kısalır, bazen kelimeler biraz değişir. Bu duanın arkasındaki düşüncenin temeli aslında Hilarion’un önerdiğiyle aynı. Kendi inançlarımız ve anlayışımıza göre İlahi olanın fiziksel bedendeki yansıması olmayı istiyoruz.

Hilarion bu duayı, niyeti ya da olumlamayı – nasıl isimlendirirseniz isimlendirin – geceleri 10 defa tekrarlamamızı öneriyor, çünkü tekrarladığımız şey oluruz sonunda. Böylece enerjimiz değişecek, özümüzü daha net bir şekilde yansıtmaya başlayacağız. )

Yolunuzda atacağınız bir sonraki adım hakkında günlük rehberlik almaya başlayacaksınız ve her zaman korunacaksınız. Bu niyet sizin doğanız haline geldikçe, her zaman en yüksek ve en büyük hayrınıza olacak seçimlere uyumlu hissedeceksiniz. İlahi Özünüz sizin bu dünyanın sunduğu en iyiyi deneyimlemenizi ister.

Bazen, en büyük Işık bilinç alanınıza karanlık bir dönemde ve yolunuzu kaybetmeniz aracılığıyla girer. Gözlemlediğiniz ya da parçası olduğunuz her olayda ders aramak önemlidir. “Bu deneyimden ne öğrenme ihtiyacındayım? Neden böyle hissediyorum? Bunu ne tetikledi?” Bu sorular daha önce kaçırmış olabileceğiniz şeyleri ayırt etmenize ve hatta tamamen farklı bir bakış açısına sahip olmanıza yol açacak, böylece karanlığın içinde size yardımcı olacaktır.

İlahi Özünüz hayatınızı ve olaylarını sizin ruhunuzu yansıtacak şekilde yönlendirir ve size daha iyi, daha güçlendirici bir yol gösterir. Ona bakmaya korkmayın. İlerlemenizi geçici olarak bloke edebilecek engellerin üstesinden gelmek üzere ihtiyacınız olan bütün kaynaklar sizde bulunmaktadır.

BEN Hilarion.

Marlene Swetlishoff ve Hilarion’a sonsuz teşekkürler. (www.therainbowscribe.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.   

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak  ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 20156 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

 

3 comments

  1. “Bazen hayat sanki bir rüya gibi geliyor. Etrafınızda olan her şeyde biraz da gerçek olmama gibi bir his fark ediyorsunuz, bunun sebebi toplumunuzun sizi şartlandırmış olduğu algı ve kavramlardan arınırken daha da fazla berraklık deneyimlemenizdir…”

    Yine yerinde ve tam zamanında bir mesaj oldu, bugünlerde tam olarak hissettiklerim bu şekilde. mesajlarınızla gösterdiğiniz yollar için teşekkürler sevgili mor alev 🙂

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.