Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Dinliyor musunuz? – Konsey (Mesaj 72)

Meditation bearBugün bizlerin yani konseyin, hatta en önemlisi yüksek benliklerinin daha da farkında olmak isteyenlere sesleniyoruz. En önemlisi dedik, çünkü kendi yüksek benliğiniz fiziksel rüyanızda olmayan her şeyle aranızdaki bağlantıdır. Fiziksel rüyanız bir noktada geçip gidecek. Bu yüksek âlemler ise bitmeyecek. İşte bu yüzden, fiziksel aracınızın son kullanma tarihi gelip de başka boyutlara olacak “doğumunuzla” bir anda bu bağlantıya ulaşmayı beklemeniz yerine, şimdiden onun farkına varmaya başlamanız sizlere iyi gelecektir.

Şimdi, aranızda pek çok, hatta fazlasıyla çok kişinin günlük meditasyon alışkanlığı bulunmamakta. Zihninizde, bir insan vizyonu var, sizin için fiziksel olarak imkânsız bir pozisyonda saatlerini, günlerini ve yıllarını harcamaya adamış, merkezde, derin düşüncede, mucizevi şeyler görüyor ve duyuyor. Sizin buna vaktiniz yok.

İzin verirseniz, biz bu resimde ufak bir düzeltme yapmak istiyoruz. Gerekeni yapmak için insan sayısı kadar çok farklı yöntem var. Bu resimde asıl önemli olan kişinin -ve onlar da sadece sizler gibi kişiler- iç gerçekliklerine odaklanmış olmalarıdır. Yani, temel olarak yaptıkları şey dinlemektir. İlk paragrafta bahsettiğimiz bağlantıyı kurmaktadırlar.

Bunu rahat koltuğunuzda otururken yapabilir misiniz? Bahçenizde çalışırken yapabilir misiniz? Balık tutarken, dikiş dikerken yapabilir misiniz? Elbette yapabilirsiniz.

Yardımcı olabilecek pek çok şey var. Nefes, şablonlar, diyetiniz, beyin dalgalarını kontrol eden dijital kayıtlar, vs. Bunların herhangi biri gerekli mi? Hayır. Gereken şey, sakin, sessiz olmanız ve dinlemeniz. Ormanda yürürken sessiz ve sakin olabilirsiniz. Bizim bahsettiğimiz sessizlik ve sakinlik, Benliğinizin söylediklerini, hissettiklerini derinden dinlediğiniz durumdur. Ama bunu bilene kadar, anda hissettiklerinizin tam olarak farkında olmalısınız. İç sohbetinizin sizi neyle bombaladığının fark etmelisiniz.

Şimdi, büyük ihtimalle bunu kapatmanız, susturmanız gerektiğini duydunuz. Denediniz ama hiç durmadan konuşuyor. Evet, şu anda onun farkındasınız. Neden dikkatinizi onun üzerini örtmeye çalıştığı derin, çok derin duygulara çevirmiyorsunuz? Bunu dış dünyada hep yapıyorsunuz, değil mi? (Mor Alev: Yani egonuzun söylediklerine kulaklarınızı tıkayıp diğer insanları dinleyebiliyorsunuz)

Yüksek Benliğinize sorular sormaya başlayın ve cevapları dinleyin/hissedin. “Benliğim, biz, yani sen ve ben, şu anda ufak bir değişiklik yapsak, ne yapmamızı isterdin?” “Şu anki hayatımız hakkında nasıl hissediyorsun?” ” —— hakkındaki emeklerim ve çalışmalarım hakkında nasıl hissediyorsun?” “Bana dediler ki, kendimi sevmeliymişim. İşe seni severek başlamak istiyorum.”

Sadece dinleyin. Sadece hissedin. Hiç şüphe yok, soracak ve söyleyecek çok, çok, çok şey bulacaksınız. Ama sohbeti başlatın. Bu, sizlerin görmezden gelmeye şartlandırıldığınız bir sohbettir. Eğer, kararlı davranırsanız, bu sohbet hayatınızı değiştirecektir. Ve hayatınızı her şekilde sizi en mutlu edecek yönde değiştirecektir. Evrenin tamamında sizin mutluluğunuzla SİZden çok ilgilenen kimse yoktur. (Mor Alev: Büyük harf SİZ le Yüksek Benliğinizi kastediyor)

Bu olmaya başladığında, en Yüksek Benliğinizden bile çok daha devasa bir şeyle bağlantı kurduğunuzu çok çabuk anlayacaksınız. Çünkü o Benliğiniz, Kaynağınızla (Mor Alev: Yaratan’la) doğrudan bağlantınızdır.

Sizler için son bir yorumumuz var. Bağlantıya geçtiğinizde, bağlantıda kalmak isterseniz, aldığınız bilgileri hayatınızda kullanmaya başlayın. Daha iyi zamanlar için dosyalamayın. Kullanın. Gelişecektir.

İyi günler. Hepinize sevgiler.

Bu mesajı ileten Konsey’e ve Ron Head’e  çok teşekkür ederiz. (ronahead.com) Mor Alev tarafından çevrilmiştir.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

1 reply »