Sevgiye Çağrı: Yaratılış Ağındaki Etkiniz – Baş Melek Zadkiel ve Lady Amethyst

PragueArkadaşlar, Konsey’in dünkü “Birlik” mesajına bugün bir ek daha geliyor. “Nasıl BİR olduğumuzu hissedebilirim?” Ya da “Nasıl iyi, kötü, çirkin diye nitelediğim insanlar, hayvanlar, bitkiler, var olan her şeyle bir olabilirim? Bunu kabul edemem”, “Peki, bunu bilmenin faydası nedir?” gibi pek çok düşünce zihninizde geziniyor olabilir. Sadece bu blogda “Birliktelik Bilinci” anahtar kelimesiyle arama yaptığınızda karşınıza 219 yazı çıkıyor. (Bunun için yazının solundaki anahtar kelimelere tıklamanız yeterli.) Peki, bu konuda söylenebilecek her şey söylendi mi? Bence söylenmedi. Çünkü her gün kendi icadımız olan  ayrımcılığı görüyoruz, ayrı olduğumuzu düşünüyoruz, bazen öfke, bazen hayal kırıklığı ile tepki veriyoruz, olayların bizim dışımızdaki güçler tarafından gerçekleştirildiğine, söz sahibi olmadığımıza inanıyoruz. Biz bunu yaptıkça, çok farklı şekillerde birliktelik mesajlarının gelmeye devam edeceğine inanıyorum. Her birimizin enerjisi farklı, ruhumuzu tetikleyecek kelimeler farklı. Belki dün sindiremediğiniz konulardaki bariyerler, bugünkü yazının enerjisi ile yıkılacaktır.

Çevremizdeki her şeyin, yakınlarımızın davranışlarından, medyaya, hatta trafiğe, hava durumuna kadar bizim yansımamız olduğuna şahit oluyorum, çünkü BİRiz, bağlıyız. Yakın çevremizde ve günlük hayatımızda bireysel yansımamızı görüyoruz, toplumsal hayatımızda ve global platformda ise kolektif enerjimizin yansımasını yaşıyoruz. “Kendi ufak dünyamızdaki yansımamızı kontrol etmek bile şu anda bize kolay gelmezken, kolektif yansımamızı nasıl değiştirebiliriz?” bundan sonra sorulan sorudur. İşte sevgili Zadkiel ve Amethyst bu soruyu cevaplandırıyor: Sevgiyle adım atarak. Bu mesajın verdiği yöntemi bir süre denemenizi öneririm. Sonra da hayatınızın nasıl yumuşakça, fark ettirmeden olumluya dönmüş olduğunu bir gün şaşkınlıkla göreceksiniz.

Siz bütünün bir parçasısınız, hep birlikte ilerliyoruz. Sizin mutluluğunuz, sevginiz beni, hepimizi, benim mutluluğum, sevgim sizi etkiliyor.

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Linda Robinson’a  ve Zadkiel ile Lady Ametist’e çok teşekkürler. (http://personalpathwaysoflight.com/)

Selamlar Değerli Sevgililer,

Ben Başmelek Zadkiel. Kutsal Lady Amethyst ve Işığın Melekler Âlemi ile birlikte huzurlarınızdayız. Bugün, Sevgi’nin yayılması için çağrıda bulunuyoruz ve bunu rica ediyoruz.

Sizler ve gezegeniniz, güçlü enerji dalgalarına maruz kalmaya devam ediyorsunuz. Bu güçlü enerjinin etkileri, düşüncelerinizi ve davranışlarınızı yönlendirme şeklinize yansıyacaktır. Bundan dolayı Sevgi çağrısında bulunuyoruz.

Sevgi’nin ortaya çıkması bireylerle başlar ve hem tüm insanlığa hem de eterik âlemlere dalga dalga yayılır. Hepiniz, “yaşam ve sonsuzluk” denilen büyük bir “ağ” ile birbirinize bağlısınız. Siz bunu, kesişen her bir noktasında bir bireyin ruhunun bulunduğu ipekten örülmüş devasa bir ağ olarak hayal edebilirsiniz. Bu ağ öyle büyüktür ki, hayal gücünüzün çok ötesine kadar yayılır. Bu ağın dokusunda- Evrenin tüm boyutlarındaki görünen veya görünmeyen bütün varlıklar dâhil- her Varlığın bir noktası bulunmaktadır. Ve her bir nokta, ipek ipliklerle birbirine bağlıdır. Bunlar, “Işık ve Enerji” iplikleri olarak düşünülebilir.

Şimdi bu kesişen noktaların birinde, hafif bir esintinin meydana geldiğini hayal edin. Bu esintinin, ağın tamamını dalgalandırdığını ve üzerindeki her bir noktanın (yani her Varlığın) bu esintiyi hissettiğini gözünüzün önüne getirin. Böylece, ister bilinçli olsun ister bilinçsiz, bu esintinin etkisi her Varlığın genel biliş seviyesine yansımış olacaktır.

Bir bireyin düşüncelerinin veya eylemlerinin etkisi, bu esintinin meydana getirdiği etki ile karşılaştırılabilir. Yani bir bireyin düşündüğü, yaptığı herhangi bir şey, bütünü etkiler. Siz ve tüm varlıklar, “Yaratılışın Birliği” ile birbirinize bağlısınız. Görünmeyen âlemlerdeki bizler de, sizlerle birbirimize bağlıyız. Bu nedenle ufacık bile olsa, her türlü düşünce veya eyleminiz bu “yaratılış ağında” dalga dalga yayıldığı için, büyük bir etki yaratabilir.

Bu “büyük yaratılış ağının” bir parçası olduğunuzu göz önünde bulundurursanız – kendi bireyselliğinizi farklı bir şekilde ifade ediyor olsanız bile – her Varlığın aynı Kaynaktan geldiğini idrak etmiş olursunuz. Yaratılış ağındaki noktaları birbirine bağlayan “ortak iplik”, hepinizin aynı Kaynaktan geldiğini göstermektedir.

Her biriniz kalbinizin merkezinde, İlahi bir Işık Kıvılcımı taşıyorsunuz. Bu ilahi kıvılcım, büyük Yaratılış ağında sizin bir parçanız olarak yansıyan “Nur” ışığınızdır.

Sevgi niteliğini yaymaya başlamak için, önce hepinizin bu devasa yaratılış ağının dokusuyla birbirinize bağlı olduğunuzu idrak etmelisiniz. Sonra da dikkatinizi, kalp merkezinize çevirmelisiniz. Dikkatinizin bu bölgede kalmasını sağlayarak, kalp merkezinizin içindeki İlahi Kıvılcıma odaklanmalısınız.

O, her zaman parlayan ve size Yaratan ile olan bağınızı hatırlatan harika bir Işık Kıvılcımıdır. Aynı zamanda size, karşılaştığınız her varlığın içinde de (kalp merkezinde) İlahi bir Kıvılcım olduğunu hatırlatır.

Siz, içinizdeki İlahi Kıvılcımınıza odaklandıkça, o daha da çok parlar. Çünkü dikkatinizi neye verirseniz, onu çoğaltırsınız. Dikkatinizi İlahi Işık Kıvılcımınıza verdikçe, onun içinde barınan “Ebedi Sevgi” duygusunu hissetmeye başlarsınız.

Bu Ebedi Sevgi duygusuna ne kadar çok odaklanırsanız, o duygu da içinizde o kadar güçlü bir şekilde büyümeye başlar. Ve git gide öyle büyür ki, tüm varlığınızı sarmalar etrafınızdaki kişilere yansır.

Bu Sevginin tüm gezegeninizi sarmaladığını ve eterik âlemlere kadar yayıldığını hayal etmeye devam edin. Böylece Sevginizin, büyük yaratılış ağında dalga dalga yayıldığını idrak etmeye başlarsınız. Kalp merkezinizdeki Sevgiye ne kadar çok odaklanırsanız, Sevgi dalgalarınız da o kadar güçlenecektir.

Yaratılış ağına olan etkinizi fark ettikçe, her gün içinizdeki İlahi Kıvılcıma ve ondan yayılan Sevgi ve Işığa odaklanarak vakit geçirmenin, insanlığa ve Evrenlere ne kadar büyük yarar sağladığını görmeye başlayacaksınız. Ayrıca “Birlik ve birbirine bağlılık” dokusuna etki yapabilmeniz, düşüncelerinizin ve eylemlerinizin ne kadar güçlü olduğunu da idrak etmenizi sağlayacaktır.

Düşüncelerinizin ve eylemlerinizin enerjisi, tüm insanlığa ve Evrenlere yayılır. Eğer düşünceleriniz ve eylemleriniz herkesin en yüksek hayrına ise, bu durum Sevgiyi ve Işığı destekleyen bir enerji oluşturur. Her bireysel düşünce ve eylem güçlüdür. Bu yüzden düşüncelerinize dikkat etmenizi ve niyetlerinizi herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde saptamanızı rica ediyoruz.

Eğer kendi düşüncelerini gözlemleyen ve niyetlerini herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde saptayan bireyler çoğalırsa, Sevgi duygusu da Yaratılış dokusunun tamamına yayılmaya başlayacaktır.

Huzur dolu bir Işık duygusu, tüm Varlıkların hakkıdır. Sizler, Sevgi dolu harika birer Işık fenerlerisiniz.

Değerli Sevgililer, Sevgi çağrımıza yanıt verdiğiniz için sizlere çok müteşekkiriz. İlahi Kıvılcımınıza odaklanmak için içinize döndüğünüzde, biz de sizin yanınızda oluyoruz ve “Yaratılış ağının” bir parçası olan her birinize, Sevgi ve Işık gönderiyoruz.

Bilin ki çok seviliyorsunuz.

Bizler, Başmelek Zadkiel, Kutsal Lady Amethyst ve Işığın Melekler Âlemi olarak hepinizi Sevgi ile sarmalıyoruz. Ve öyle oldu.

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Sevgili Mor Alev size, Mor Alev Dostuna, kanallık yapan Linda Robinson’a, Başmelek Zadkiel, Kutsal Lady Amethyst ve Işığın Melekler Âlemi çok teşekkür ederim. Dünyayı güzellik kurtaracak ve insanı sevmekle başlayacak her şey…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.