Kapılar Açılıyor! – Konsey (Mesaj 39)

Birdcage wallpaper

Arkadaşlar, tam 8-8-8 Aslan Kapısından bahsederken, Konsey’in dediğine bir bakın!

Bu dönem, frekansların “çığ gibi, çağlayan gibi” muazzam bir şekilde arttığı (yükseldiği) bir dönemdir. Daha önceleri size bundan sık sık söz etmiştik. Ve bu artış devam edecektir. Ama sizler zaten şu an üstesinden gelmeye çalıştığınız belli bir “değişim aşamasına” (frekans yüksekliğine) ulaştınız bile. Daha önceden de öngörüldüğü gibi, bunun böyle olması gerekiyordu. Siz bunun üstesinden geleceksiniz. Bu konuda rahat olun. Çünkü bu artış “dereceleri” çok yakından takip ediliyor ve tek tek ölçülüyor. Yine de kendinizi gerçekten bu frekansların altında eziliyor gibi hissederseniz, o halde durup biraz nefes alma (dinlenme) zamanıdır. Ayrıca bizden yardım da isteyebilirsiniz. Bunu biliyorsunuz.

Konuştuğumuz bu olayın ortaya çıkmasının ve tırmanışının pek çok nedenleri vardır. Bu nedenlerin çok azı bile, olayın gittikçe daha fazla kişi tarafından algılanmasına yetiyor. Artık büyük bir uyanış gerçekleşiyor.

Bu mesajı okuyanlar arasında, yıllar önce uyanmaya başlamış olan kişiler var. Bunun yanı sıra, durumu anlayabilmek için hala daha parçaları birleştirmeye çalışan kişiler de var. Ve şu anki “değişim kasırgası” yaşadığınız fiziksel dünyada gitgide daha fazla tezahür bulurken, onlar bu parçaları bir araya getirmekte zorlanıyorlar. Bu fiziksel dünya, şu an içinden geçtiğiniz ve deneyimlediğiniz “bilinçteki büyük değişim sürecini” yansıtıyor. Bir başka deyişle, yapmak için burada olduğunuz işinizi başarıyla yapıyorsunuz.

Ve bu bizi, bugünkü mesajın esas noktasına getiriyor. Şayet bir başlık gerekseydi, bu mesaja “kapılar açılıyor” başlığı verirdik. Yaşam amacınızı gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan insanları, kaynakları ve deneyimleri giderek daha fazla kendinize çekiyorsunuz. Şimdi siz; “Ama ben yaşam amacımın ne olduğunu bilmiyorum” diyorsunuz. Ve biz de bunu, “Evet, biliyorsunuz” diye yanıtlıyoruz. Uyanmış ve farkında olanlarınızın büyük bir bölümünün “yapması gereken şeyin” ne olduğunu tam olarak bildiğinin kanıtı, etrafınızda dolu. Hala daha kendisinin bizden, Bütünden ayrı olduğunu zanneden, bildiği şeyleri bildiğini bilmeyen “parçanız”, bilincinizin küçük bir kalıntısıdır. Bu artık parça, pek çok nedenden dolayı, bilmekten korkar.

Örneğin, (böyle bir şey olmadığı halde) belki başına gelir diye düşündüğü için, yargılanmaktan korkar. Bilmenin getireceği sorumluluklardan korkar. Oysa gerçek özünüz olan İlahi Varlığınız, bilmenin değerini ve gücünü bilir. İlahi varlığınız asla korkmaz. Dolayısıyla sizin o “ufak parçanız” bu hususta herhangi bir tehlike altında değildir (korkmasına gerek yoktur). İlahi Varlığınızın enkarne olmasına (somutlaşmasına, ortaya çıkmasına) izin verin. Yükseliş kavramının gerçek anlamı budur. Öz varlığınızı nefesinizle içinize çekin. Işığı içinize çekin. Böylece gerçekte ne kadar muhteşem olduğunuzu keşfedin.

Bunu yaptığınız takdirde, harika eşzamanlılıklar hayatınızda daha fazla yüzeye çıkmaya başlayacak. Yolunuzda ilerledikçe, bir şeylerin tam ihtiyaç duyduğunuz şekil ve zamanda hiç beklenmedik bir anda meydana geldiğini keşfedeceksiniz. Şayet siz izin verirseniz hayatınız gerçekten inanılmaz keyifli ve muhteşem olabilir. Evet, “inanılmaz” kelimesini haddinden fazla kullanıyoruz. Çünkü bulunduğunuz yerde hayat, inanılmaz muhteşem olmalı. Şayet böyle olmasaydı, hiçbir şey öğrenemezdiniz. Bir süreliğine kendinizi, bizim olduğumuz yerde (yüksek âlemlerde) hayal edin. Birbirinizle buluşup, kendi hikâyelerinizi anlatıyorsunuz. “Buna inanmayacaksın! Aşağıya (Yeryüzüne) bir indim, HİÇBİR ŞEY hatırlamıyorum. Aman yarabbi, nasıl bir karmaşaya karışmışım. SONRA…”

Söylediğimiz gibi kapılar açılıyor. Bunun için çok uzunca bir süre beklediniz. Karmaşa dönemine hazır olun. Bildiğiniz gibi, herkes henüz farkında değil. Ve sizler onlara bir meşale, bir yol gösterici ışık olabilirsiniz. Sakın bir “kurtarıcı” olmaya çalışmayın. Sizin de büyük ihtimalle benzer deneyimler yaşadığınız gibi, henüz uyanmamış insanlar, kendilerine neye inanmaları ya da ne düşünmeleri gerektiği söylenince, bunu çok iyi karşılamazlar. Tabii ki size soru sorulduğunda gerçekçi cevaplar verin. Ama size soru sormak için gelecek olan kişiler kendi uyanışlarını, ne zaman ve ne şekilde istiyorlarsa öyle yaşayacaklar. Sizin uyanışınız da böyle olmuştu öyle değil mi? Söylediğimiz gibi bu, şu an hızlanan döngünün bir parçasıdır. Artan kaosun bir nedeni de budur. Çünkü her değişim, kaos içeren bir dönemle başlar. Aksi halde neden değişsin ki? Şayet her şey harika olsaydı, yine de insan ırkının değişimi düşüneceğini mi sanıyorsunuz? Neden düşünsünler ki?

Evet, uyanış yolunuzda ilerlemenize devam edin. Gerçekte olduğunuz Yüksek Bilincin, gitgide daha fazla parçasının farkındalığınıza dâhil olmasına izin verin (yüksek bilincinizin parçalarını fark edin).

Yaşamın mucizesini, keyfini, mutluluğunu ve neşesini keşfedin. Ve bunların hepsine şükrederek, hayatınızı tatlandırın. Daha gidecek uzun bir yolunuz var ama şu anda bu mesajı okuyan kişilerin çoğu, doğru yolda ilerlediklerini biliyorlar. Şayet her zamanki muzip yaklaşımımıza izin verirseniz; “merak etmeyin, biz sizin arkanızı kollarız”. O halde, haydi dansınızı edin, şarkınızı söyleyin. Şimdi tam zamanı!

Bu mesajı çeviren Mor Alev Dostu, ileten Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (https://oraclesandhealers.wordpress.com/)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

  1. Merhaba Mor Alev bu site ile aracılık ettiğin her türlü bilgi aktarımı için sana teşekkür etmek istiyorum.

   Beğen

 1. Bir süredir içimde sürekli bir sıkıntı, korku var. Nefes alamıyorum sanki. Huzurlu değilim. Adım atmaktan harekete geçmekten korkuyorum hiçbir şey yapamıyorum. Değişimi kabul ediyorum. Dilerim hepimizin hayrına olur. Teşekkürler.

  Beğen

  1. Her akşam yaptığımız huzur barış, denge meditasyonuna katılın lütfen. İyi gelecektir. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.