Günün Enerjisi – Zorlamayın, biraz zaman aralığı faydalıdır

OLYMPUS DIGITAL CAMERAArzuladığınız sonuç çok yakında gerçekleşecek. Biraz sabredin ve inanın. Zorlayarak olmasına çalışmayın.

Arkadaşlar, farkındaysanız, çok çok uzun zaman oldu ve bir melek kartı bile çekmedim. Bu sabah birden bire içimden geldi ve çıkan kart günün enerjisini çok güzel tarif ediyordu.

İnanç, sabır, bulunduğunuz noktayı kabullenmek ve sevmek, ardından gözlerimizi hedefe dikmek… Ama bunların hepsini akışta kalarak yapmak. Sabırsızlık ve şüphe doğal akışı bozuyor. Ego temelli atılımlar ise adeta olacak her şeyi geciktiriyor. Kalbinizi dinleyerek adım atmak sihirler yaratıyor. Kartımız şunları söylüyor:

“Evet, dileğiniz gerçekleşecek Ne var ki ilahi zamanlama şu anda sabretmenizi ve gözünüzde olayları pozitif bir şekilde canlandırmanız gerektiğini söylüyor. Negatife sakın kaymayın. Kaydığınızı hissettiğiniz anda meleklerinizi çağırın. Dualarınızın çoktan kabul edildiğine şimdiden inanırsanız tüm süreci fevkalade hızlandırırsınız. Ve bunun aksine dualarımızın nasıl gerçekleşeceğine dair korkular ve şüpheler de onları yavaşlatır.”

Bu da bizi Abraham’ın bilge sözlerine getiriyor:

Şu her zaman doğrudur: Hissettikleriniz, düşündükleriniz ve gerçekleşenler her zaman enerji açısından birbirine denktir. Ama işte olayın en önemli noktası şurada: Gerçekleşecek şey anında ortaya çıkmıyor. Aradan geçen zaman tampon görevi görüyor. Ama bu tampon zaman, sizin gevşemenize de sebep oluyor. Eğer, negatif bir düşünce düşünseniz ve her defasında başınıza bir tuğla düşseydi, düşünme şeklinizi toparlardınız. Ama buraya düşünceleriniz yüzünden cezalandırılmaya gelmediniz. Buraya düşüncelerinizi ve düşünce şeklinizi, odaklanmanızı kullanmaya geldiniz.

Abraham – Esther Hicks, 7 Mayıs 2005

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2015  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Hahaha bende sana yollayacaktım bu Mor alev çok tehlikeli bence het durumdan habeti var😄😄😄🙅😘

    iPhone’umdan gönderildi

    Beğen

  2. Yıllar önce her gece yatağa yattığımda kurduğum hayal en az 20 yıl sonra gerçekleşdi ve ben hayallerimin garçekleşdiğini tesadüfen otururken farkettim çünkü 3 yıldır hayal kurmuyordum o kadar sevindimki tahmin edemezsiniz eski inancımı yeniden kazandım. bu 3 yıl arada negatif düşündüğümü zannetmeyin sadece askıya almıştım şimdi 12 yıldır reiki ve enerji çalişmaları yapıyorum şükürler olsun vesile olan arkadaşıma ve sizinyazılarınızıda okuyor ve tatbik ediyorum ama başka hayallerim var birgün onlarında yerine geleceğine inanıyorum saygılar ve SEVGİLER

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.