Muhtelif

Bir Dilek ve Rica…

KardelenSevgili Dostlar,

Belki farkındasınız, son iki buçuk aydır sevgili Mor Alev Dostunun bizlere gönderdiği çevirilerde büyük bir düşüş oldu. Onun muhteşem çevirilerini özlüyoruz, ama onu anlıyoruz da… Mor Alev Dostu’nun biricik kızı çok rahatsızlandı, annesi de öyle.

Biliyorsunuz, bu sabah yayınladığım yazı gibi her engeli kendi gücümüzle aşabileceğimize inanıyorum. Bu dönemde Mor Alev Dostu’nun da bütün bu zorlukların üstesinden gelebileceğine, onun gücüne, yaratıcılığına derinden inanıyorum ama zaman zaman dışarıdan gelecek biraz destek, biraz moral ve bol miktarda sevgi de bizlere çok iyi geliyor.

İşte o yüzden bugün ve önümüzdeki günlerde lütfen Mor Alev Dostunu meditasyon, dua ve enerji çalışmalarınızda hatırlamanızı rica ediyorum. Bu benim sizlerden ilk kişisel ricam. Onunla birlikte yeryüzündeki bütün şifa bekleyen hastalara ve onlara bakan yakınlarına da sevgi ve pozitif enerjimizi gönderelim.

Çok teşekkür ederim.

Mor Alev

Kategoriler:Muhtelif

26 replies »

 1. sevgili moralev dostuna sabır, güç ve ailesie şifa diliyorum..hepimiz zor şeyler atlatıyoruz… ancak biliyoruz ki yalız değiliz..kalplerimiz bir..bütün hastalara ve yakınlarına şifa diliyorum..sevgiler..

  Beğen

 2. Sevgili Mor alev ,mor alev dostu ve kızı ve bütüne
  Yüce Allahtan gelen sonsuz şifayı sonsuz sevgi ile sizlere aktarıyorum ve şiflanmanıza niyet ediyorum . Sevgili baş melek Raphael’in yeşil ışığı sizlerin üzerinde olsun , Şifalar olsun , SEVGİlerimle ❤ ❤ ❤

  Beğen

 3. Canı gönülden bu akşam ki çalışmam da dualarım bu dilek üzerinde olacak. Yaratan ihtiyacı olan herkesin yanında, buna inancım sonsuz.

  Beğen

 4. ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ACİL ŞİFALAR ONUN BİZE YANSITTIĞI IŞIK ŞİFA ONA DÖNSÜN AMİN…İSMİ NEYDİ ?

  Beğen

 5. Rabbim en kısa zamanda hastalarınıza ve tüm hastalara şifa versin inş
  Sizede onlara bakabilecek güç
  Allah yardımcınız olsun

  Beğen

 6. Uygun olan çalışmalarda ‘mor alev dostu’ diye çalışacağım ancak bazı çalışmalarda isim gerekli oluyor sakıncası yoksa mail adresimden paylaşabilirseniz onlara da dahil ederim.
  Şİfa olsun inşallah

  Beğen

 7. Zor zamanlarımızda bize her daim ışık olan mor alev dostuna ailesi için acil şifa ve tüm güzellikleri diliyorum. Hepimizin kocaman bir aile olduğumuzu bize sıkça hatırlattığınız için size de gönülden teşekkürler.

  Beğen

 8. “olan herşey kutsaldır” yorumundan sevgili mor alev dostu bundan da,yaşadıklarından da kendi payına düşeni değerlendirip,”ne varlığa sevinip ne yokluğa yerinmeyip” nötr bir farkındalıkla güzel yoluna daha yüksek enerjiyle devam edecektir… selam sevgilerim tüm şifa bekleyenlerin üzerine…

  Beğen

 9. Kızınıza ve size acil şifalar diliyorum allaha emanet olun melekleriniz hep yanınızda olsun en kısa zamanda saglıklarınıza kavuşacagınıza inanıyor sizlerin duacısıyız.

  Beğen

 10. Yuce yaradan’in sifasi sevgili Mor Alev dostunun kiznin ve annesinin ve ihtiyaci olan tum hastalarin uzerlerlerine olsun .Dualarimdasiniz.Sevgimle.

  Beğen

 11. Mor Alev Dostuna ve kızına acil şifalar diliyorum. Tüm sevgimle kalbimle. Ve öyle de oldu. Çok Şükür.

  Beğen

 12. Mor Alev, tüm kalbimle sevgiyle yanındayım. Acil şifalar. Herzamanki gibi biriz beraberiz. Sevgiyle kal….

  Beğen

 13. Sevgili Mor Alev Dostu ve cici kızına acil şifalar diliyorum . Her daim dualarım sizinle ve meditasyonlarımda baş melek Rafael’ den rica edeceğim:((

  Beğen

 14. Merhaba, Mor Alev Dostuna ve sevgili kızına acil şifalar diliyorum.Kalbimiz de ve dualarımdasınız en içten sevgilerimle çok geçmiş olsun …

  Beğen

 15. Sevgili Moralev dostuna ve ailesine acil şifa diliyor. Üstesinden en kısa sürede geleceklerini inanıyor, kalpten diliyorum.

  Beğen

 16. bütün şifa melekleri bütünün hayrına olacak şekilde sevgili moralev dostunun ailesiinin ve şfaya ihtiyacı olan herkesin yanında olsun …sonsuz sevglerimle ve evrenin bütün ışığıyla….

  Beğen

 17. Yaratan’ın sonsuz sevgi ve şefkat ışığı, meleklerin, baş meleklerin ve yükselmiş ustaların şifa enerjisi ile her an sevgili mor alev dosttu, tatlı kızı ve bütün şifa içinde olsun! ve de oldu!

  Beğen