Günün Enerjisi – Metamorfoz

Rob Gonsalves - Water DancingBugün, gözlerimizin önünde birşeylerin şekil değiştirip başka şeylere dönüştüğünü görebiliriz. Önemli olan bu değişimi fark etmek ve takip etmek. Farklı bakış açılarına doğru geçerken, eğer durumlara, olaylara, diğer varlıklara dikkatimizi verirsek, yarın sabah gün doğmadan bilgeliğin giriş yaptığını hissedeceksiniz. Böylece kendimiz, diğerleri, hayatlarımız ve dünyamız hakkında bazı şeyleri tamamen farklı şekillerde algılayacağız.

Bu da bize, fikirlerimizi, projelerimizi, hedeflerimizi, görevlerimizi, vizyonlarımızı güçlendirmek için büyük bir destek verecek. Tek ihtiyacınız olan dikkat etmek. Biliyorum, Venüs ve Mars Balık’tayken, dikkat etmek yerine hayal kurmak daha kolay gelebilir. Hayallerin ne dediğini dinleyin ama bir süre sonra onlardan kendinizi geri çekip çevrenize bakın. Çünkü bugün ve yarın gerçek değişimi fiziksel dünyanızda yakalamanız olası.

Önerim, meyve vermesini istediğiniz planlarınıza odaklanmanız. Yaratıcılık Pazar gününe kadar zirve yaptığına göre, çok rahat değişimi görüp, harekete geçebilirsiniz. Kararsızlık anında tabiata yönelin.

Bugün ruhani güçlerimiz zirvede, enerjilerimiz akıyor, görüyoruz, yaratıyoruz.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com