Günün Enerjisi – Işık

twinkle lightsSevgili Dostlar, Kuzey Yarımkürede en kısa günleri yaşarken, binlerce yıldır insanoğlunun ışığı kutlaması, etrafı ışıkla donatması bir tesadüf değildir. Hızla 22 Aralık Kış Gündönümüne doğru ilerlerken, tekrar tekrar ışığın ne kadar önemli bir lütuf olduğunu anlıyoruz. Dünya çapındaki çeşitli bayram ve festivaller ışığı kutluyor, sokaklar aslında tam olarak gerçek sebebi bilinmeden ışıklarla süsleniyor. Hepimiz ışığa yöneliyoruz… Işık bizleri mutlu ediyor. Neden?

Aslımız ses ve ışık! Ve karanlığın yoğun olduğu zamanlarda bunu hatırlamak istiyoruz. Daha önce konuşmuştuk, böyle zıtlıkların yaşandığı üç boyutlu dünyamızda “ışığın en yüksek olduğu zamanlar, gölgelerin de en karanlık olduğu zamanlardır.”

Bir ayı aşkın süredir sessiz olan Güneş bu hafta M sınıfı patlamalarla bilgi yüklü ışığını gönderiyor. Güneş her sene sadece bir defa Galaktik merkezle hizalanır, şu anda Güneş merkezle tam uyumlu titreşimde. Işıklı patlamalarla o da bu dönemin ışık kutlamalarına eşlik ediyor.

Karanlığı sadece ışığınızla aydınlatabilirsiniz. Bugün içinizdeki ışığa yönelin. Onun daha da parlak yanmasını sağlayın. Meditasyonunuzda nefesinizle kalbinize inin ve orada parlayan ışığınıza bakın. Ne durumda? Biraz soluk mu? Yoksa çok canlı bir aydınlık mı var? Onu daha da canlandırın, ona teşekkür edin. Bedeninizin tamamını ve bütün enerji alanınızı aydınlatana kadar orada kalın. Bu zamanda ışığımızın sadece bizi aydınlatması yetmez, onunla bulunduğumuz ortamı da aydınlatmalıyız. Devasa bir ışık kaynağı olana kadar çalışmaya devam edin. İsterseniz, Melekler, Ustalar ya da Galaktiklerden yardım isteyin. Bunu seve seve yapacaklardır. Bu ışıkla dengelendiğinizi, şifalandığınızı ve çevrenize de denge ve şifa dağıttığınızı görün.

Genel olarak zıtlığın en uç noktalarını gördüğümüz günler devam ederken, ışığınız hepimize yardımcı olacaktır.

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com