Hafta Sonu için Melek Kartı – Enerji Çalışması

chakra energy

Hayat sizi elektriklendirebilir çünkü özü enerjidir. Vücudunuz sevgiyle verilen enerjilere tepki veren fevkalade bir enerji alanıdır. Enerji alın ve verin.

Tutulma dönemini yavaş yavaş arkamızda bırakırken, 21 Eylül’deki ekinokstan beri aldığımız enerjiler rekor kırdı. Bir sonraki önemli tarih 11-11. Bu kartın bu hafta sonu gelmesi bence çok yerinde, çünkü hepimizin enerji dengesi biraz bozuldu ve iyi bir arınmaya ve dengelenmeye ihtiyacımız var.

Bu kart önyargıları geride bırakıp Reiki, Qi Gong, Bio-enerji gibi enerji çalışmalarına zihnimizi ve kalbimizi açmaya davet ediyor ve bu çalışmaları çok faydalı bulacağımızı söylüyor. Bugün bulunduğunuz bölgede bir araştırma yapın, eğitimli ve güvenebileceğiniz bir enerji şifacısı seçin. Mümkünse hemen bugün bir randevu alın.

Ama öncelikle, her gün kısa bir çalışmayla çakralarınızı dengeleyin, aklınıza geldikçe kendinizi topraklayın ve yine aklınıza geldikçe her nefesinizde sevgi enerjisi alıp şükran enerjisi vermeyi unutmayın.

Bu kart aynı zamanda eviniz ve ofisinizde de enerji temizliği yapmanızı tavsiye ediyor. Camları açın, bırakın temiz hava içeriyi temizlesin. Mor Alev enerjisi ile bulunduğunuz ortamı temizleyip dezenfekte edin ve bütün bu çalışmaların arkasından korunma kalkanınızı çekin, kendinizi, sevdiklerinizi ve bulunduğunuz ortamı negatif enerjiden koruyun.

Tüm yukarıdaki bilgilere ek olarak kartımız bu konuda eğitim görmek isteyen arkadaşları da cesaretlendiriyor. Eğer enerji şifası ile ilgili eğitim almak istiyorsanız ya da enerjinizin yeterli olup olmadığını merak ediyorsanız beklemeyin, gidin eğitiminizi alın. Hepimize büyük hizmetleriniz olacak.

Unutmayın aslında söylediğiniz her söz, yaptığınız her şey ve hatta her düşünceniz enerji alışverişidir.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Merhaba, öncelikle size tüm paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum. Ben yaklaşık 6 yıl önce reiki1 almıştım. 2 gündür reiki eğitimi almak aklıma geliyordu.şu an Adana yaşıyorum.bu konuda bana siz yardımcı olabilir misiniz?

    Beğen

    1. Sevgili Meral, maalesef ben size yardımcı olacak bilgiye sahip değilim. Ama bu mesajı okuyacak diğer arkadaşlara da sesleniyorum. Eğer Meral’e yardımcı olabilecek bir kişi varsa lütfen bu mesajı yanıtlasın. Teşekkürler & sevgiler

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.