Günün Melek Kartı – Seviliyorsunuz …

autumn sun

Bu kart sizden kalbinizin derinliklerinde insanların gerçekten size değer verdiğini ve başarılı olmanızı istediğini anlamanızı istiyor. Çok yakında her şey değişecek…

Hayatınızdaki her bir kişinin orada bulunmasının çok özel bir sebebi vardır.

Bazen İndigolara insanlar onları kontrol etmek istiyormuş gibi hisseder ve  kızgınlığa adım atarlar. Lütfen bilin ki yaşamınızdaki bu dönem çok geçici ve fark etmeye vakit bile bulamadan kendi kurallarınızı kendiniz yapmaya başlayacaksınız. Şimdilik diğer insanların kurallarıyla davranmanızda bir sorun yok, yeter ki bu kurallar sevgi ve bilgeliğe dayansın. Şimdi bir dakikalığına kendinizi olaylardan koparın ve diğer kişileri anlamaya çalışın.

Melekler size kayıtsız şartsız sevgi ve saygı duyuyor.

Arkadaşlar, bu dönem geçen tutulma döneminde ektiklerimizin ürünlerini almaya başlayacağız derken, üst üste 2014 Mart ve Nisan aylarında çıkan kartlar kendini tekrarlıyor. Şu anda Akrepteki yeni ayın bütün etkilerini hissetmeye başladık. Derinlere dalıp, oradan yalnızlık, kendini layık hissetmeme, öfke, hayal kırıklığı, pişmanlık ve utanç gibi negatif duyguları ortaya çıkarıyoruz. Bu duygular bizim sırtımızda birer yük ve onları aynı geçen bahar ve yaz aylarında yaptığımız gibi salıvermeliyiz.

Güneş patlamaları da inanılmaz bir zirveye çıktı, bilim insanlarının 2012 de beklediği patlamalar iki yıl gecikmeyle son üç haftadır gerçekleşiyor. (X gücündeki patlama sayısı 10 civarında, diğer patlamaları saymıyorum) Bu şu demek: İnanılmaz bir ışık akımına maruz kalıyoruz! Dışarıya bakıp, “Ben ışık görmüyorum, ben sadece sıkıntı, yokluk, şiddet, umutsuzluk görüyorum” diyebilirsiniz. Bu üç boyutlu gözlüklerinizi takmak ve ana akım medyanın sizi yönetmesine izin vermek oluyor…

Sizleri alternatif haberlere bakmaya davet ediyorum. Eğer yabancı dil bilginiz de varsa, internette harika şeyler başaran, daha önce düşünülmemiş şeyleri yaratan, bütünün hayrına çalışan yüzbinleri görürsünüz. Ama yabancı dile bile gerek yok, ülkemizde tırmanan doğa sevgisi gözlerinizi yaşartmıyor mu? Bundan 2-3 yıl önce neredeydik ve şimdi nerelere geldik, bir de buna bakın. İnsanların müthiş bir hızla uyandığını lütfen görün. Yakın çevrenizde bile eskiden tabu olan konularda, “bu kelimeleri kullansam bana deli derler” korkusu olmadan konuşulduğunu fark edin.

Evet, 3 boyutlu dünyanın her geçen gün daha da dengesizleştiği, olayların önceden kestirilemediği bir gerçek, çünkü eski üçüncü boyut yavaş yavaş kaybolurken temellerinden yıkılıyor. Biz bunları biliyorduk. Yine evet, ne olacağını biliyorduk, ama “nasıl” olacağını bilmiyorduk. Sanat Kumara bizi “mükemmel fırtınaya hazırlanın” diyerek uyarmıştı. Buna ışığın mutlak zaferinin garanti olduğu son bir savaş (sadece daha iyi bir kelime bulamadığım için bu kelimeyi kullanıyorum) olarak bakmamız gerekiyor.

Bence bu kart bugün bize geliyor, çünkü Ekim ayı enerjileri bizi biraz sersemletti. Benim kartta dikkatimi çeken üç şey var:

  1. “Yakında kendi kurallarınızı yaratacaksınız” sözü gelmekte olana işaret ediyor.
  2. “Melekler size kayıtsız şartsız saygı ve sevgi duyuyor” sözü ise, her birimizin devasa güce sahip ama bu gücün farkında olmayan ve insan  elbisesi giymiş olan varlıklar olduğumuzu hatırlatıyor. Üzerimize aldığımız bu zorlu ve kritik görevin önemi vurgulanıyor.
  3. Size her ne kadar bunun aksi gibi gelse de şu anda çatışmakta olduğunuz kişiler de sadece uyanışa hizmet etmek için üzerlerine düşen görevi yerine getiriyorlar. Sevgiyi temel alın.

Arkadaşlar, özetle, olumlu düşünün. Gücünüzü tanıyın, hatırlayın ve kullanın. Diğer insanların da aynı kutsal kaynaktan geldiğini unutmayın. Çok seviliyorsunuz ve asla yalnız değilsiniz!

Teşekkürler İndigo Melekler!

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle olan iletişiminizi güçlendirmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

Yorumlar kapatıldı.