Benden emaillerine cevap bekleyen arkadaşlar için

spamSevgili Dostlar,

Sizlerden gelen mesajlara biraz geciksem de mutlaka cevap yazıyorum, bu benim çok önem verdiğim bir aktivite. Ancak, bazılarınız cevap almadığınız konusunda bana geri yazıyorsunuz. (Merkür’ün geri gidişinin bir oyunu olabilir! 🙂 )

Benim fark ettiğim şey de şu: Cevaplarım sizlerin email sisteminde “gereksizler”, “spam” ya da “junk” adı verilen dosyaya düşüyor. Siz de cevap aldığınızın farkında olmuyorsunuz. Lütfen bu dosyaları kontrol edin.

Her gün otomatik olarak aldığınız yazılarla benim kişisel olarak cevapladığım email adresi farklıdır. moralev@outlook.com adresini adres defterinize eklerseniz ya da mesajımı spam dosyasında bulduğunuzda işaretleyip “gelen” dosyasına alırsanız bunun önüne geçilmiş olur.

Çok teşekkürler

Mor Alev

3 comments

  1. Yukarıdaki açıklayıcı mailiniz için teşekkür ederim. Yazdığınız gibi spam mail kutuma da baktım ve ayrıca moralev@outlook.com adresinden gelen mail var mı diye de ayrıca taradım ve hayır sizden bana yanıt maili gelmemiş. Sizden randevu rica etmiştim ve eğer bana yanıt maili gönderdiyseniz, gelmedi. Bunu teyid etmiş olduk. Lütfen yeniden gönderir misiniz? Teşekkür ederim. Sevgilerim ve Işık ile.

    Beğen

    1. Sevgili Yasemin, daha dün yeniden yollamıştım cevabımı. Biraz önce de yine gönderdim. Umarım konuşabiliriz bir gün! Sevgilerimle…

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.