Yaratan Mesajları - Jennifer Farley

Şüpheye Düştüğünde…

Featured Image -- 18934Evet, benim sevgili çocuğum, diyorsun ki, benim çok sıkıcı bir hayatım var. Uyanıyorsun ve hayatının içinde yürüyorsun, yapman gerekenleri yapıyorsun, sonra eve gidip uyuyorsun, sonra yine kalkıp bütün o yaptıklarını yeniden yapıyorsun. Bir eşin olabilir ya da olmayabilir. Seni seven bir ailen olabilir, ya da olmayabilir. Seni olduğun gibi takdir eden dostların olabilir ya da olmayabilir. Hepsi sana çok sıkıcı, alışılmış ve birbirinin tekrarı gibi geliyor. Ama bir dakika….

Sadece uyanman bile bir mucize! Birazcık bile olsa hareket edebilmen bir sanat eseri! Düşünebilen, mantık yürüten beynin bir neşe kaynağı! Hayatta olman ve öğreniyor olman muhteşem! Lütfen umutsuz hissettiğinde ve yeniden güvenmeye, içini rahatlatmaya ihtiyacın olduğunda bu şeyleri hatırla. Senin var olma amacın mucize olacak kadar güçlü ve devasa önem taşıyor. Sana ihtiyaç var! – Yaratan

The Creator Writings

So, my darling child, you say you have a boring life.  You get up and move through your day, do what you need to do, go home and go to sleep only to get up and do it all over again.  You may have a partner, or not.  You may have family that loves you, or not.  You have friends that appreciate you for who you are, or not.  It all seems quite boring, conventional and repetitive.  But wait…….

View original post 70 kelime daha

3 replies »