Günün Melek Kartı – Seçenekleriniz Neler?

Dare to live your dreams by adrijana

Mevcut şartlarınızın kabul edilebilir düzeye gelmesi için çok çalıştınız ama şimdi diğer seçeneklere bakma zamanı

Arkadaşlar, aslında günün enerjisine bakmamıza gerek yok, enerjiler ortada. Şimdiye kadar gerçekleşmiş en güçlü ay tutulmasını yaşıyoruz. Ama beni bilirsiniz, bazen merakıma yenilirim, “acaba kartlar bize yeni bir şey söyleyecek mi” diye… Genelde söylemez ama daha açıklayıcı olur, tıpkı bugünkü gibi. Merkür’ün geriye gittiği bu dönemi içimize dönerek daha iyi değerlendirebileceğimizi, çabuk karar vermememiz gerektiğini ve araştırma yapmamızın iyi olacağını, sabırla adım adım ilerlemenin şu anda en iyi taktik olduğunu biliyoruz.

Baş Melek Michael da aynen bunu söylüyor. İçinden çıkılmaz görünen durumlarda seçenekleriniz neler? Araştırın. Yeni fikirlere açık olun, yaratıcı olun. Daha önce gözünüzden bir şeyler kaçmış olabilir, durumu tekrar değerlendirin. Bundan önce denenmemişi denemeye hazır olun! Bu zamanı araştırma ve karar süreci için kullanın.

Durumunuzdan şikayet etmek sadece çözüm yollarını tıkar. Ruhunuzu ve yapabiliyorsanız fiziksel olarak kendinizi durumdan uzaklaştırın. Zihninizi boşaltın ve meditasyon yapın.  Mutlaka en iyi fikirler akmaya başlayacak. Michael şunları söylüyor:

Uyum sağlama ve zorluklarla başa çıkma becerileriniz hayranlık uyandırıcı ancak Michael diyor ki her zaman kendinize karşı dürüst ve gerçekçi olmak önemlidir. Hiçbir şekilde taviz vermeye devam etme ihtiyacınız yok çünkü Michael ihtiyaçlarımızın sevecen ve yumuşak bir şekilde karşılanacağı konusunda bizi temin ediyor.

Bu kartın söylemek istediklerini günlük hayatınızda kendi durumunuza aşağıdaki yorumlarla uygulayabilirsiniz:

  • Özgeçmişinizi güncelleyin ve başka iş olasılıklarına bakın
  • Sağlıksız bir ilişkiyi terk ederseniz yapayalnız kalmayacaksınız
  • Şu anki durumu iyileştirmek için yeni yollar deneyin, diğer olası seçenekler hakkında araştırma yapın
  • Şu anda sorun yaşadığınız konu eğer profesyonel yardım gerektiriyorsa ve sorunlar hala çözülmediyse, örneğin hastaysanız ya da bir mahkemeniz, muhasebe ya da başka bir profesyonel yardım gerektiren durumunuz var, o zaman o konuyla ilgili profesyonel kişiyi yani doktoru, avukatı, muhasebeciyi, özel öğretmeni, terapisti, vs… değiştirin.
  • Unutmayın her şey mümkündür! Hayalleriniz kadar ileri gidersiniz, büyük düşünün.

Bugün Michael bize kısa bir dua veriyor:

“Sevgili Tanrım, alternatif seçeneklerime bakarken benim onları görmeme, anlamama ve değerlendirmeme yardımcı olan sevgin ve bilgeliğin için teşekkür ederim. Lütfen sağlığım, mutluluğum ve hayatımın amacı için beni en iyi yöne sevk et. Teşekkür ederim”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/