Her Biriniz, Bu Uyanışın Bir Parçasısınız – Konsey (Mesaj 5)

Etude 6 by People TooArkadaşlar, Yüksek Benlikleriniz Konseyi bu sefer özellikle bu tarz mesajları uzun süredir takip edenlere sesleniyor. İyi haber şu: Konseye göre artık belli bir gelişim düzeyine ulaştık ve mesajlar çok daha açık şekilde gelmeye başladı. Ancak, yeniden bize hatırlatıyorlar ki; Bir şeyi beyninizle anlamanızla, bütün benliğiniz ve kalbinizle hissetmeniz ve bilmeniz arasında fark var. Bu mesajlar taşıdıkları frekansla sizi belli bir titreşim düzeyine çıkarırken, sizler de kendi yükselişinizi desteklemek için daha disiplinli bir çalışma içine girmeye “sorularınızın cevaplarını içinde arama” sözleriyle tekrar davet ediliyorsunuz. Bunun anlamı, her gün kendinizle baş başa kalabileceğiniz zamanlar yaratmanız ve size en uygun gelen yöntemle meditasyon yapmanızdır. Bu dönemde seçicilik çok önemli. Size uygun gelen enerjinizi yükselten, içinizi umut, sevgi ve her türlü pozitif duyguyla dolduran mesajları seçip, diğer şeyleri bir kenara bırakmanız da Konseyin önemli bulduğu bir başka konu. 

Çeviriyi yapan Mor Alev Dostu, Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bazıları, son zamanlarda size ulaşan mesajların tarzında ve titreşimlerinde, birkaç hafta önce verilen mesajlara nazaran, farklılık! olduğuna dair yorum yaptılar. İzin verirseniz bu mesajımızı, bu konu hakkındaki görüşümüzü bildirmek için kullanacağız. Bu durumun oldukça basit bir açıklaması olduğundan dolayı, mesajımız da nispeten kısa olacak. Ama yine de konuyu, “kendi bütünlüğü” içinde kavramanız için, yeterince açık ve net anlatmak istiyoruz. Çünkü sadece bunu kavramakla, “özünü idrak etmenin” bambaşka bir seviyesine yükseleceksiniz.

Sizler bu güne kadar, gerçek Varlığınızın ne olduğunu iyice anlamanız için yönlendirildiniz ve hala daha yönlendiriliyorsunuz. Sizler kendinizin, yetersiz, önemsiz, kurban, güçsüz olduğuna dair eski ve yanlış anlayış tarzınızdan kurtulmaya yönlendiriliyorsunuz. Şimdiye kadar defalarca tekrarlanan, İlahi ve Tanrısal doğanızı vurgulamaya yönelik, birçok nazik mesajlar aldınız. Sizlere defalarca, sorularınızın cevaplarını, içinizde aramanız söylendi.

Ama hala daha birçoğunuz bu söylenenleri, sadece belli belirsiz kavramış durumda. Hatta hala daha şüphe içinde! Gerçi bunların ne anlama geldiğini biraz biraz anlamaya başladıkça, kendi içinizde ve hayatınızda meydana gelen değişiklikleri gördükçe, bu durum değişecektir. Çünkü birinizin, kendi kişisel “enerji imzasını” yükseltmesi, eşit etkileşim sayesinde tüm enerjilerin de yükselmesini sağlar.

Size anlatmaya çalıştığımız şey şudur; Siz artık yeni bir “öğretim düzeyinde” ders görüyorsunuz. Şimdiye kadar ulaşmış olduğunuz idrak seviyesi nedeniyle, çok daha geniş kapsamlı bilgiler alıyorsunuz. Matematiği nasıl “okul öncesinde” öğrenemezseniz, biz de bu mesajları sizin ilerlemiş olduğunuz duruma göre ayarlıyoruz. Ayrıca bağlantı olarak kullanabildiğimiz kişilerin de mesajları alma ve iletme hususunda artan yetenekleri, sizlere daha kapsamlı bilgiler vermemizde, önemli bir faktördür.

Bu durum bizi, sık sık bahsedilen diğer bir konuya yönlendiriyor. Yani sizin, günden güne güçlenen “muhakeme yeteneğinizden” bahsetmek istiyoruz. Çünkü “gerçeklik ve sahtelik” arasındaki farkı ve ayrıca bunların arasındaki derece farklılığını hissetme yeteneğinizin gelişmesi de, bu yeni öğretim düzeyine ulaşmanızda büyük bir etkendir. Hangi mesajları okumak veya dinlemek istediğinizi, kendiniz seçiyorsunuz. Bu sizin hakkınızdır ve aslında sorumluluğunuzdur. Ve biz de bu noktada, yaptığınız seçimler konusunda giderek mükemmel bir iş çıkarttığınızı, söylemek istiyoruz.

Aslında söylemek istediklerimiz kısacası, şudur; Bizim daha açık konuşmamızı, bilmeniz gereken şeyleri dolandırmadan dosdoğru söylememizi mümkün kılan faktör, sizin kendi Uyanış Seviyenizdir. Bu şekilde olmasını kabul ettiğiniz için ve bu şekilde olmasına ihtiyaç duyduğunuz için, böyle yaptık. Artık kendinize, hak ettiğiniz övgüyü vermenizi istiyoruz. Her biriniz bu “Uyanışın” birer parçasısınız. İsterseniz buna, “itici güç” deyin. Bu işleme sağladığınız katkıların artık farkına varmaya başlamanız gerektiğini de, hatırlatmak istiyoruz. Her biriniz, bu büyük bulmacanın yeri doldurulamaz bir parçasısınız. Hepinizi koşulsuz Sevgi ve Yaratan’ın Işığı ile kucaklıyoruz. Bizler sizlere, kendi düşüncelerinizden bile daha yakınız. Hepimiz Biriz!

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/