Melekler: Bu hafta kendinize nazik davranın

Creative Portraits by DestinyBlueSevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz.

Bu hafta kendinize nazik davranın. Hissettiğiniz her şeyi kabul etmek için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışın. Kalbinizden ne yükselirse yükselsin, kendinize şunu söyleyin: “Her şey yolunda. Benim her türlü duyguyu hissetmeye iznim var.” Normalde yargılayacağınız bir duygu hissederseniz – örneğin öfke, hüzün, kıskançlık – kendinize şu basit soruyu sorun: “Şu anda neye ihtiyacım var?” Çünkü adına negatif denilen duygular aslında sadece sizinle konuşuyor. Onlar size fısıldayan ruhunuzun sesi. Diyorlar ki, “Merhaba, sana söyleyeceğim önemli bir şey var. Sen çoktandır beni görmezden geliyorsun.” Dinleyin, sevgililer, yüzeyin altında yatan mesajı dinleyin.

Kendi duygularınızı kabul ettiğinizde diğerlerinin de sadece öğrenip geliştiklerini anlayabilirsiniz. Örneğin, size yöneltilmiş öfkenin sizinle hiç bir ilgisi yoktur. Bir başkasının öfkesini tetiklemiş olabilirsiniz, ama gerçekte öfke onlara aittir. Aynen size ait olan sıkıntının da sadece sizin olduğu gibi. Şu anda gezegendeki herkesin içlerinde kabaran şeylere sahip çıkmaları isteniyor, çünkü o duyguların kendilerine büyük faydası var. Aynı şekilde, her birinizin bu duyguları biraz deşip kaynağına bakmaları isteniyor.

Yanlış olan hiçbir şey yapmadınız, sevgili dostlar. Sizler sonsuza dek Tanrı’nın ışığı ve sevgisisiniz, şu anda insan olmayı deneyimliyorsunuz. En zor ruh hallerinde ve en zor hayat şartlarında bile bu gerçeklikten daha az değerli bir varlık değilsiniz.

Negatif olarak nitelendirilen duygularınız, sizi esaret altında tutan yanılsamalara, programlamalara ve ruhunuzun en yüksek gerçeğine hizmet etmeyen inançlara dikkatinizi çekmek için buradalar. Ortaya çıktıklarında onları kabul edin ve sevginizin ışığını onlara tutun. Eğer bu duyguları itip görmezden gelirseniz, size vermeye çalıştıkları armağanları görene kadar tekrar tekrar geri gelecekler. Eğer onları kucaklarsanız, sadece eski yanılsamalardan kurtulmuş olmayacaksınız, aynı zamanda acı veren duyguların yeni mutluluk, neşe ve coşkuyu doğurmasına izin vereceksiniz.

Sizi çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers www.VisionsofHeaven.com

Arkadaşlar, daha dün kendi ihtiyaçlarımızı öne almaya ve kendimizi şımartmaya çağrılmıştık. Biraz önce yukarıdaki mesajı okuduğumda yine aynı şeyden ve bu sayede negatif duyguları kabul edip, iletmeye çalıştıkları bilgileri alıp ve öylece yanlış inanış, program ve alışkanlıklardan arınmaktan bahsettiklerini gördüm. Hemen sizinle paylaşmak istedim. Dolunay etkisi hafta sonuna kadar sürüyor. Duygusal temizliğimiz çok daha kolay olacaktır bu hafta.

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

 Mor Alev

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

5 comments

 1. yazilariniza başlarken tarih belirtirseniz hangi zaman doliminden bahsedildigini daha iyi anlayabiliriz

  Beğen

  1. Sevgili İpek, yazının başlığının sol tarafında kocaman bir tarih var:”10 Eylül 2014 Çarşamba”Gözünüzden kaçtı herhalde

   Beğen

 2. Mor Alev , senin bize verdiğin tüm bilgileri takip ediyorum.Yine dün gece bazı tavsiyelerini yerine getirdim , telefon elimde saat 9 da bu uyuya kaldım 4te boğazımda bir acı ve ağzımda bir şey yutarken nefes boruma kaçmış gibi bir hisle .Yataktan kalkıp direkt mutfağa gittim ,gaz açık ancak alev yok bütün evi gaz kaplamış uyanmasam belkide bugün yaşamıyordum.
  Bugün inanıyorum ki beni meleklerim ve senin telkinlerin koruyup uyandırdı..iyiki varsın ve rabbime şükürler olsun ki tanıdım seni. Uyanmasam ve bana bir şey olsa çevremdekiler intihar ettiği düşünecekti çünkü görünen durum buydu

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.