Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Kendinizin Aslı Olun – Michael ve Yüksek Benlikleriniz Konseyleri

Sali Riza Grancina performs the winning jump from the Ura e Shenjte bridgeArkadaşlar, bugün Michael ve Yüksek Benliklerimiz hayat görüşleri, yapmak istedikleri ve yapmaktan hoşlandıkları şeyler yüzünden yalnız kaldığını düşünen arkadaşlara sesleniyor. Bence zamanlaması çok uygun olan bu mesaj hepinizi artık birbirinizle konuşmaya ve saklanmamaya davet ediyor. Aynı mesaj farkındaysanız bir süredir veriliyor, birlikte çalışmaya başlamamızın bizleri ve gezegeni daha da çabuk rahatlık ve mutluluğa ulaştıracağı iletiliyor. Bu çağıya uyarak ben de size bir çağrıda bulunmak istiyorum. Arkadaşlar, sadece benimle konuşmayın, birbirinizle de konuşun. Fikir alışverişinde bulunun, akıl akıldan üstündür, birbirinize ilham verebilir, hepimizin enerjisini yükseltebilirsiniz. Bunun için Facebook sayfamı ya da buradaki yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz. Ancak bir not daha düşmek istiyorum, kendine ışık işçisi ya da yıldız tohumu etiketini layık gören arkadaşlar, hepimizin içinde ışık var ve bence herkes ama herkes bir ışık işçisi ve bir yükselen usta. O yüzden bu terimlerin sizi başkalarından ayırmasına, sizi yalnız bırakmasına ve hayatı bütün güzelliği ile yaşamanızı engellemesine lütfen izin vermeyin. Eğer istersek herkesin içindeki muhteşem ışığı görebiliriz.

Ron Head, Michael ve Yüksek Benliklerimize çok teşekkürler. Bu mesajın orijinal İngilizcesine buradan ulaşabilirsiniz.

Biz burada daha önce konuşmadığımız bir konu hakkında size hitap etmek istiyoruz. Sizinle paylaştıklarımızın pek çoğunuza yardımcı olacağı konusunda çok umutluyuz.

Biliyoruz ki aranızda kendini ışık işçisi ya da yıldız tohumu olarak gören ve kendini benzer düşünenlerin dostluğu ve sohbetlerinden kopartılmış ve ayrı kalmış hisseden pek çoklarınız var. Bu konuda konuşarak sizin bu algınızı ve durumunuzu değiştirmeye yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Şunu açıklığa kavuşturmak istiyoruz ki, büyük çoğunluğunuz için bu bir algıdır ve genellikle de isabetli değildir. İsabetli olsa bile, ışık işçilerinin bunun önüne geçmeleri çok kolaydır. Çünkü ışık işçilerinde bunu yapma becerisi var, çünkü artık zamanı geldi ve çünkü hepinizin birbirinizden haberdar olmanız için gerekli enerjik ortam oluştu.

Önce yalnız bırakılmışlık algınızla ilgili konuşalım. Bunun sadece bir algı olması olasılığı çok yüksek. Lütfen bunu anlayın. Bu algının sebepleri büyük çeşitlilik gösteriyor. Ama bu sebeplerle ilgili bir takım aynılıklar da var. Biz size üzülerek bildiriyoruz ki, siz kendinizi fikirlerinizin etrafınızdakilerce dostça karşılanmamasına karşı koruyorsunuz. Bunun birazını yaşamanız mümkündür. Ancak şimdi size birkaç soru soruyoruz.

Dünyadaki birkaç kopuk küçük yer dışında düşünceleriniz ve bakış açınız yüzünden size saldırılmayacağının, öldürülmeyeceğinizin farkında mısınız? Çok eski deneyimlerinizden kalma korkularınıza tutunuyorsunuz. Onlar bir zaman geçerliydi. Şu anda bu korkuların size bir faydası yok.

Artık şimdi gezegen üzerine yayılmış nüfusunuza bakılırsa, gerçekten izole olmuş olmanızın ihtimalinin ne kadar düşük olduğunun farkında mısınız? Hala daha biraz azınlıktasınız, evet. Ama büyük ihtimalle, aynı sizin gibi kendini koruyan birileri yakınınızda olabilir. Ve onlar da izole olmuş ve yalnız hissediyorlardır.

Son olarak, kendinizi daha fazla saklamayı reddederek, birbirinizi çekeceğinizi ve hissedeceğiniz özgürlüğün size ne kadar yan bakılırsa bakılsın çok daha değerli olacağını ve bir arada olan kalplerin ve zihinlerin gücünün devasa olacağını düşünmüyor musunuz?

Elbette, biliyorsunuz ki bunlar gerçek. Sadece birisinin size hatırlatması gerekiyordu. Şimdi size söylüyoruz. Zamanı geldi. Size şu anda ihtiyaç var. Ayağa kalkın. Ayağınızı yere sağlam basın. Kendinizin aslı olun. Belki de ışık işçisi olmayı bırakıp ışık savaşçısı olun.

Biz sizinleyiz. Her zaman ve her şekilde, biz sizinleyiz. Sizi seviyoruz.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

1 reply »

  1. Mikail gercekten iletişimi cok yüksek ve görmüyor olsanız da etrafınızda olduğunu hissettirmekte cok Guclu.
    Ne anlatmaya çalıştığını sorup siteyi actim ve BAM!
    Teşekkürler Mikail ve MorAlev

    Beğen