Günün Melek Kartı – Kutsal Anne

making friends

Hayatınızdaki insanlara ve kendinize Kutsal Anne gibi kayıtsız şartsız sevgi ve şefkatle bakın

Arkadaşlar, aslında bu kartın ismi Kutsal Anne değil, Meryem Ana, ancak taşıdığı enerji Kutsal Anne’nin enerjisi. Bu mesajı fazla uzatmadan veriyorum, hepimiz bu temel ve kısa öğüde uysak ne kadar rahat bir hayatımız olurdu, lütfen bir düşünün….

Kutsal Anne tüm yeteneklerinizi kucaklamanıza ve kendinizi her dakika onurlandırmanıza yardım eder. İndigolar, lütfen kalbinizi açmak için Kutsal Anne’nin şefkatini çağırın ve bu gezegen için ne büyük bir lütuf olduğunuzu görün.

Kutsal Anne aynı zamanda tüm çocukları korur ve yardım eder buna indigo, kristal ve gökkuşağı çocuklar da dahil. Eğer çocuklarınızla ilgili endişeleriniz varsa onları Kutsal Anne’ye verin ve kendisinden yardım isteyin.

Teşekkürler Kutsal Anne!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

Yorumlar kapatıldı.