Günün Melek Kartı – Deneyin, Keşfedin…

Newton

Aklınızdaki durumla ilgili tavrınızda ve duruma olan yaklaşımınızda değişiklikler yapmayı deneyin

Eğer değişik tavır ve yaklaşımlar denerseniz, güçlü İndigo enerjiniz size karşı değil, sizin yararınıza çalışacaktır. Ruh halinizi ve enerjinizi değiştirin ve yeniden deneyin.

Bu kart aynı zamanda dünyadaki yerinizi düşünürken de açık fikirli olmanızı istiyor. Eğer hayatta belli bir yöne gitmeye yönlendirildiğinizi hissediyorsanız, ona bir şans verin ve deneyin. Hayatınızın yönünü ya da fikrinizi değiştirmekte utanacak bir şey olmadığını da hatırlayın. Bilgi ve deneyimler arttıkça fikirler de değişir.

Arkadaşlar, hafta sonu kartının devamı niteliğinde kısa bir mesaj alıyoruz. Fikrimce, bakış açılarımızı biraz kaydırmak büyük aydınlanmalara sebep olabilir. Ancak bu sadece oturup düşünmenin değil, aynı zamanda hareketin kartı. Yeni bakış açınız ve yenilenmiş tavırlarınızla harekete geçin.

Teşekkürler İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/